AT TV FF Üyeleri Bir Arada (Değil) 2020 - 1. Bölüm

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güzel olmuş cidden. Ufuk detayı yüzünden ben de drama kaydığını hissettim ama sonradan güldürdü. Sosyal mesafeli sohbeti sohbeti merak ettim, eğlenceli olacaktır. :A

Elinize sağlık. :D @Araf @emreemreu

@Bully: Ne olsun işte, herkes ayrı alemde. @Sherlock ve @MEnes virüsten sonra kendini kaybetti. En son bilgisayar ekranına bakmaktan gözlük takmaya başlamıştı.
@bazinga: Şaşırmadım, @MEnes'i anlıyorum da, @Sherlock'tan bu kadarını beklemiyordum.

Kördaşım nasılsın? :A @MEnes

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güzel olmuş cidden. Ufuk detayı yüzünden ben de drama kaydığını hissettim ama sonradan güldürdü. Sosyal mesafeli sohbeti sohbeti merak ettim, eğlenceli olacaktır. :A

Elinize sağlık. :D @Araf @emreemreu

Kördaşım nasılsın? :A @MEnes
Teşekkürler. :)

Sosyal medya muhabbeti olacak işte, buradaki gibi. Aynı binadalar da, işte sosyal mesafe çerçevesince yazışacaklar mecburen. Bir bölüm daha böyle geçecek, sonra normalleşmeye başlanacak. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sorun şu bu dizi 80 küsür bölüm sıfır dramla devam ediyordu :A Sen ilk bölümde en ağır dramı yaptın :A
@emreemreu'nun komedi tarafına, biraz dram katmış olduk. Sonraları pek bu kadar kasvetli olmaz tabii. @bazinga toparlansın da hele. @emreemreu'nun yazdığı bölümler komedi ağırlıklı olur. Ben arada drama kaçarım belki. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx