Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aziz başkan bugün bombaları yerleştirdi :A Dedikleri arasında saçmalıklar ve yanlışlıklar yok muydu tabii ki vardı. Ama Ali'nin de böyle bir tokatı yemesi farzdı. Bundan sonra Ali ya efsane başkan olacak ya kestane ortası yok bu işin.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz başkan bugün bombaları yerleştirdi :A Dedikleri arasında saçmalıklar ve yanlışlıklar yok muydu tabii ki vardı. Ama Ali'nin de böyle bir tokatı yemesi farzdı. Bundan sonra Ali ya efsane başkan olacak ya kestane ortası yok bu işin.
Eyüp Yeşilyurt’u destekleyecek her halde @xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Tam yerinde konuştu. Üç sezon boyunca susup bir kenarda olanları izledi şimdi çıkıp şovunu yaptı. Koç ona ekonomik yerden laf soktu ama kongrede ibra ettirdi. O yüzden boşuna konuşmasına gerek yok. Bu saatten sonra Koç'un işi daha da zorlaştı bence. Ben ondan bundan sonra sağlıklı bir başkanlık dönemi beklemiyorum.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eyüp Yeşilyurt eskiden muhtarmış mübarek mahallesi Altınordu Ordu @xdragxx @Dosi @The_Erinch

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and Dosi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aziz Yıldırım baştan sona iğrenç bir üslupla, saçma sapan konuşmuştur. Ali Koç'un attığı fark nasıl içine oturduysa üç senedir atamadığı içinden bu kuyruk acısını.

Ali Koç'u eleştirdiği konuların bin beterini kendisi yaptı ve Fenerbahçe'yi çok zor durumda bıraktı. Önce bir dön kendine bak. Saçma sapan harcamalar, şampiyon teknik direktör kovmalar neler neler.

Fenerbahçe'nin başkanına hakarete varacak laflar, tehditler. Neden Aziz Yıldırım'ı hiç sevmediğimi bana tekrar hatırlattı kendisi. Üyelikten ihraç edilmeli. Yallah otoparka.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz Yıldırım baştan sona iğrenç bir üslupla, saçma sapan konuşmuştur. Ali Koç'un attığı fark nasıl içine oturduysa üç senedir atamadığı içinden bu kuyruk acısını.

Ali Koç'u eleştirdiği konuların bin beterini kendisi yaptı ve Fenerbahçe'yi çok zor durumda bıraktı. Önce bir dön kendine bak. Saçma sapan harcamalar, şampiyon teknik direktör kovmalar neler neler.

Fenerbahçe'nin başkanına hakarete varacak laflar, tehditler. Neden Aziz Yıldırım'ı hiç sevmediğimi bana tekrar hatırlattı kendisi. Üyelikten ihraç edilmeli. Yallah otoparka.
Hiç bir yönetim kurulu istenmemiş Twitter’dan gördüm @HeisenBerg