Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Dortmund'daki son sezonu kötüydü ama daha önce yaptıklarıyla kendini ispatlamış biri. Son zamanlardaki kağıt üzerinde en iyi teknik direktörümüz olmuş olacak ama tabii başarılı olur diyemiyorum. Risk de mevcut, en azından iyi futbol izleyeceğimizi düşünüyorum ben.

Lucien Favre, hayırlı olsun.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Dibimizde şu kadroyu güzel futbolla şampiyon yapacak adam varken macera arıyoruz. He Favre gibi işini bilen adamlar gelirse macerasına da okum ama bunlar yine gidip Cocu gibi birini bulurlarsa yazıklar olsun.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060

Dibimizde şu kadroyu güzel futbolla şampiyon yapacak adam varken macera arıyoruz. He Favre gibi işini bilen adamlar gelirse macerasına da okum ama bunlar yine gidip Cocu gibi birini bulurlarsa yazıklar olsun.
Belki de dilinden bu şarkı düşmez
Dilin söylese de gönlün hissetmez
Bilsen bile benim için fark etmez
Bir tek dileğim var, mutlu ol yeter
Bunu sana yazdığımı bilmezsin
Bir yabancı şarkı gibi dinlersin
Benim için önce tanrı sonra sensin
Aah, kimse dolduramaz inan yerini
Bu şarkı da aşkımızın yemini
Hiç düşünme mecnun muyum deli mi?
Bu şarkımda anlattım sana
Duymazsan sevgilim üzülmem buna
Alıştım yıllardır ben yokluğuna
Yeter

• Üzücü
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
🔥🔥🔥 Serdar Dursun, Fenerbahçeli olduğunu karşısına Ali Koç çıkınca öğreniyor. Ali Koç'un aklına Serdar Dursun'a teklif götürme fikri ise SD Beşiktaş ile görüştükten sonra geliyor. 🔥🔥🔥

🔥🔥🔥

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ali Koç 3 haftada Bielsa seviyesi tüm hocalardan ret yemiş :A Büyük ihtimalle 2.Cocu vakası yaşamak zorunda kalacağız yani.
Gereksiz bir kibri saçma bir gururu var. Şu kadroyu eğer Bielsa seviyesinde bir hocaya teslim edemiyorsan çare belli o da Ersun Yanal. Biz Ersun hoca severler de Aykut gelsiiin diyenler gibi 4 senede 3 kere Fatih Terim şampiyonluğu gördüğü halde 10 kez Ersun Yanal demeyiz. Son bir kez getir başarılı olursa devam edelim başarısız olursa da bu defter sonsuza dek kapanır zaten.

Ha hala Bielsa seviyesi gelecekse gelsin ama sakın ortalama bir yabancı getirme.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçeli olmaktan bıkıyorum artık. Ulan adam 3 yılda ilk kez güzel konuştu aferin Ali bugün senin sünnet olduğun gündür dedik 20 gündür tık yok.