Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Allah aşkına düzgün hoca bulun Allah aşkına. Galatasaray bugün Ali Koç'una kavuştu 3 sene onlar için işkence olacak süpürelim artık ligi.

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Allah aşkına düzgün hoca bulun Allah aşkına. Galatasaray bugün Ali Koç'una kavuştu 3 sene onlar için işkence olacak süpürelim artık ligi.
Sergen Yalçın hayırlı olsun. Her saniye daha da yaklaşıyor size.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
GS ile FB arasındaki fark, GS, GS'dir, FB ise FB'dir.. Yani GS Ali Koç'una kavuşsa bile bu onlar için tıpkı FB-Ali Koç süreci gibi işkence gibi geçmeyecek 3 sene. Çünkü GS'nin işleyişi farklı, kulüp yapısı farklı, lise faktörü farklı... Geçen de dedim, Ali Koç eğer GS'ye başkan olsaydı FB'deki kadar başarısız olmaz hatta ilk senesinden şampiyonluk bile görebilirdi.

FB, Ali Koç'tan bağımsız olarak "şanssız" bir kulüp. Kim gelirse gelsin değişmiyor. Galatasaray ise o kadar şanssız değil, hatta Türkiye'nin en şanslı kulübü. Son 3 haftaya 6 puan geriden gelip gol averajıyla şampiyonluğu kaçırmak bana göre şanssızlık değildir, büyük şansı değerlendirememektir. 41.haftadaki olay GS'nin şansıdır.

Bu yüzden gerçekçi olalım, FB ile GS'yi kulüp yapısı bakımından bir tutmak gerçekçi değil zira. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
GS ile FB arasındaki fark, GS, GS'dir, FB ise FB'dir.. Yani GS Ali Koç'una kavuşsa bile bu onlar için tıpkı FB-Ali Koç süreci gibi işkence gibi geçmeyecek 3 sene. Çünkü GS'nin işleyişi farklı, kulüp yapısı farklı, lise faktörü farklı... Geçen de dedim, Ali Koç eğer GS'ye başkan olsaydı FB'deki kadar başarısız olmaz hatta ilk senesinden şampiyonluk bile görebilirdi.

FB, Ali Koç'tan bağımsız olarak "şanssız" bir kulüp. Kim gelirse gelsin değişmiyor. Galatasaray ise o kadar şanssız değil, hatta Türkiye'nin en şanslı kulübü. Son 3 haftaya 6 puan geriden gelip gol averajıyla şampiyonluğu kaçırmak bana göre şanssızlık değildir, büyük şansı değerlendirememektir. 41.haftadaki olay GS'nin şansıdır.

Bu yüzden gerçekçi olalım, FB ile GS'yi kulüp yapısı bakımından bir tutmak gerçekçi değil zira. :A
Limitinizden fazla borcunuz var geçen yıl yok sayılan vergi borcunuz pandemiden @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Dünkü seçim aslında lisenin geçmişte kaldığını ve Galatasaray'da artık bazı şeyleri değiştirdiğini gösteriyor. Son 2-3 sandık full liselilerin eyvah yandık diyordunz o sandıklar sayesinde Burak Elmas kazandı.
Fenerbahçe şanssız bir kulüp değil sadece son yıllarda şanssız bir kulüp. Bu devran da tabii ki dönecek hep böyle sürecek hali yok. Burak Elmas sonrası çok ciddi bir başkan adayınız yok yedekte, Fatih Terim devri de kapandı benim gözümde. Yani 2020'ler Galatasaray'ın devri olmayacak pek.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Emre ile devam etmiş olsan şu an en avantajlı takım olacaktın, çoğu iş bitmiş olacaktı. Liyakat, cv cart curt dediler bekleyin şimdi Koç'un getireceği müthiş teknik direktörü. Temenni edelim de Sergen, BJK'ye imza atsın ve yine Terim'i sık sık Bodrum'a yollasın yoksa son iki senesi ne kadar kötü olsa da bu ortamda şampiyon olabilirler.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
20-25 versinler satılsın tabii. Beşiktaş Ersin'le şampiyon oldu.
Yerli kaleci lazım ama zaten yabancı kuralı da var. Berke ile devam mı edilir, Gökhan Akkan, Doğan Alemdar gibi isimlere mi gidilir bilmiyorum.

35 yaşında yabancı kaleciye 2.5 euro vermeyelim kısaca. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx