AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. SEZON 1. BÖLÜM

İzleyecek yabancı dizi çıktı sonunda. :Z

Açıkçası ben diziyi izlerken hiç sıkılmadım, çok beğenerek izledim. O günlük yaşamdan kısımlarda bile sıkılmadım açıkçası.

Nick'i ben fragmanda kadın sanmıştım ya la? :eek: :F @Çiğdem- @Harunnn60 :D Nick baya iyiydi, uyuşturucu tipi iyi seçilmiş.

Travis ve eşini çok beğendim. Özellikle o sarı saçlı kadını, adı Mandy miydi neydi tam anlayamadım. :D Çok güzel seçilmiş o kadın, Travis de iyiydi bence.

Filmin ilk 5 dakikası ve Calvin'li son sahneler çok iyiydi. Gariplerim nereden bilecek beyninden öleceğini, o otoyolda olan durumda da aynı şekilde. Göğüsten ölmüyor canlarım. :(

Kısaca beğendim diziyi, artık takipteyim. :Z

ayyy göbeğim çatladı sana erkek olduğunu anlatıcam diye halada gözünle görmeden inanmamışsın :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
1. SEZON 1. BÖLÜM

İzleyecek yabancı dizi çıktı sonunda. :Z

Açıkçası ben diziyi izlerken hiç sıkılmadım, çok beğenerek izledim. O günlük yaşamdan kısımlarda bile sıkılmadım açıkçası.

Nick'i ben fragmanda kadın sanmıştım ya la? :eek: :F @Çiğdem- @Harunnn60 :D Nick baya iyiydi, uyuşturucu tipi iyi seçilmiş.

Travis ve eşini çok beğendim. Özellikle o sarı saçlı kadını, adı Mandy miydi neydi tam anlayamadım. :D Çok güzel seçilmiş o kadın, Travis de iyiydi bence.

Filmin ilk 5 dakikası ve Calvin'li son sahneler çok iyiydi. Gariplerim nereden bilecek beyninden öleceğini, o otoyolda olan durumda da aynı şekilde. Göğüsten ölmüyor canlarım. :(

Kısaca beğendim diziyi, artık takipteyim. :Z

Valla beğenmezsin zannetmiştim ama beğenmişsin şaşırttın beni. :D
Fragmanı izle. :D
https://fav10.net/forum/threads/fear-the-walking-dead-1-sezon-yorumları.249788/page-2#post-2467899

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Cahillik işte hala maska ile korunabileceklerini düşünüyorlar..Ölürsen zombisin işte kasmayın diyesi geliyo insanın. Bu kadar erken girmeyeymiydi diye düşündüm gerçi 6 bölüm.

Hayır AMC bazen ileri ki bölümlerim sahnelerini koyarak ta böyle heyecanlı fragmanlar yapıyor belki bazı sahneleri göremiye biliriz. TWD'de sezon başında yapıyorlardı. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Allahım bütün hafta yeni bölümü heyecanla bekledim. :Z
Abartmıyorum en az 50 kez tanıtım fragmanı ve 2.bölümün fragmanlarını izledim. :F İşte yeni dizi olunca insan merak ediyor.:rolleyes:
Yeni bölümden çok ümitliyim. Yarın annemle izleyeceğiz bakalım oda beğendi diziyi ama başrol oyuncularını pek beğenmedi. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
@Harunnn60 Anneyle zombi dizisi mi izlenir ? :D
Sonuçta TWD ve bu dizide +18 sahneler yok yani aile dizisi denilebilir. :D Evet izliyoruz bazen tek başıma izlemek sıkıcı oluyor onada izlettiriyorum. Oda beğeniyor hatta TWD ilk sezonlarında dram daha fazla olduğu için daha hevesliydi şimdi o kadar değil ama severek izliyor. :F