AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
The Walking Dead ile karşılaştırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Breaking Bad ve Better Call Saul kıyaslamasından yeterince gına geldi.

Ayrıca, şu an yayınlanan dizilerin çoğunu izliyorum, Fear the Walking Dead ve Mr. Robot içlerinden en güzelleri. Daha iyisi yok ne bulup izleyeceksiniz?

Kesinlikle katılıyorum. 6 bölüm için 30 Milyon Dolar harcanmış baya yatırım yaptı AMC diziye bence emeğinin karşılığını aldı ( Reyting olarak ) Diğer bölümler heyecanın daha da yükseleceğini düşüyorum.

Sen Wayward Pines dizisini izlemiştin orada da hani bir söz vardı insanlar bazı gerçekleri bilmemeli , bilirlerse bunu kaldıramazlar diye işte her şey yavaş yavaş olacak insanlar olayı bildikçe korku ve panik yapacaklar buda Kaos ortamını oluşturacak. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Neresi Bayıktı. Beğenmeyenleri çok ilginç buldum. Gerilim, Duygu, heyecan bence muhteşemdi.:Z
Neresinde gerilim vardı anlamadım. :bilmem: Hele bana heyecan deme son sahne dışında heyecanın h'si yoktu adamın bıçağı girişte öttü oraya mı heyecanlandın? Adamın hastaneden kaçmasına mı heyecanlandın? :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Neresinde gerilim vardı anlamadım. :bilmem: Hele bana heyecan deme son sahne dışında heyecanın h'si yoktu adamın bıçağı girişte öttü oraya mı heyecanlandın? Adamın hastaneden kaçmasına mı heyecanlandın? :F

Hayır tabi ki ben her zaman 'acaba ilk karşılaştıklarında ne tepki verdiler diye hep merak ettim ve onun cevabını yavaş yavaş aldım. İlk başta inananmamış kimse ve bizim Rick gibi kafayı parçalayarak başlamamış. Her şeyin nasıl geliştiği evresi bence çok heyecanlı ve gerilim dolu.:D
Düşünsene onları. Bir varlıkla karşılaşıyorlar ve bu çok ürkütücü. Herkes bir şeyler planlarken alt üst oluyor dünya.:X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Hayır tabi ki ben her zaman 'acaba ilk karşılaştıklarında ne tepki verdiler diye hep merak ettim ve onun cevabını yavaş yavaş aldım. İlk başta inananmamış kimse ve bizim Rick gibi kafayı parçalayarak başlamamış. Her şeyin nasıl geliştiği evresi bence çok heyecanlı ve gerilim dolu.:D
Düşünsene onları. Bir varlıkla karşılaşıyorlar ve bu çok ürkütücü. Herkes bir şeyler planlarken alt üst oluyor dünya.:X
Hmm sen olaya daha derin bakmışsın. :A Keşke gerçekte de zombiler bassa Dünya'yı forumca bir grup oluruz zaten TWD'den eğitimliyiz. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Derin insanız biz.:cool:

Niye keşke diyorsun. Valla olmasın çok zor olur hayat.:F
Hay derinlerde oksijensiz kalasın. :A

Zor mu harika olur düşünsene ne kurallar var ne geçim sıkıntısı var ne zorunluluklar var her şeyde özgürsün. :Z Ben grubun Michone'si olurum ama önce ayakkabı boyası lazım. :F

Walking Dead'da ki gibi zombiler olursa hayatta kalabilirim ben diye düşünüyorum. Ama diğer filmlerde ki gibi hızlı zombiler olursa ayvayı yeriz. :F
28'li bir film izlemiştim tam hatırlayamadım adını orada zombiler bu dizideki gibi değildi dediğin gibi ama bir şekilde başa çıkardık be ne olacak. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Zor mu harika olur düşünsene ne kurallar var ne geçim sıkıntısı var ne zorunluluklar var her şeyde özgürsün. :Z Ben grubun Michone'si olurum ama önce ayakkabı boyası lazım. :F

28'li bir film izlemiştim tam hatırlayamadım adını orada zombiler bu dizideki gibi değildi dediğin gibi ama bir şekilde başa çıkardık be ne olacak. :F
Evet 28 gün sonra filmiydi galiba orada çok hızlı koşuyorlardı. :D
Yalnız siz daha şanslısınız bence Ankara'da kırsal yerler var bir çiftlik tarzı bir yerler bulursunuz ya biz ne yapalım İstanbul'da sıkışıp kalacağız. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Laa bir ısırma ile biter hayatın. Çok tehlikeli.:F Özgürsün ama uyumam bile hayatına mal olabilir.:(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Evet 28 gün sonra filmiydi galiba orada çok hızlı koşuyorlardı. :D
Yalnız siz daha şanslısınız bence Ankara'da kırsal yerler var bir çiftlik tarzı bir yerler bulursunuz ya biz ne yapalım İstanbul'da sıkışıp kalacağız. :F
Aaaa bak çok doğru dedin ben birkaç kilometre yürüsem boş araziye çıkabilirim sizde öyle bir şans yok ama sizin çok iyi bir şansınız var denizi geçip adalara varırsanız tamamdır adaları bir güzel temizlersiniz tamamdır. :A

Laa bir ısırma ile biter hayatın. Çok tehlikeli.:F Özgürsün ama uyumam bile hayatına mal olabilir.:(
Carl bile o ergenikliğiyle hayatta kaldıysa biz de kalırız merak etme. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaaa bak çok doğru dedin ben birkaç kilometre yürüsem boş araziye çıkabilirim sizde öyle bir şans yok ama sizin çok iyi bir şansınız var denizi geçip adalara varırsanız tamamdır adaları bir güzel temizlersiniz tamamdır. :A

Carl bile o ergenikliğiyle hayatta kaldıysa biz de kalırız merak etme. :F

Rick kendinden çok onu koruyor. Bi Zahmet kalsın ayakta.:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
1. SEZON 1. BÖLÜM

İzleyecek yabancı dizi çıktı sonunda. :Z

Açıkçası ben diziyi izlerken hiç sıkılmadım, çok beğenerek izledim. O günlük yaşamdan kısımlarda bile sıkılmadım açıkçası.

Nick'i ben fragmanda kadın sanmıştım ya la? :eek: :F @Çiğdem- @Harunnn60 :D Nick baya iyiydi, uyuşturucu tipi iyi seçilmiş.

Travis ve eşini çok beğendim. Özellikle o sarı saçlı kadını, adı Mandy miydi neydi tam anlayamadım. :D Çok güzel seçilmiş o kadın, Travis de iyiydi bence.

Filmin ilk 5 dakikası ve Calvin'li son sahneler çok iyiydi. Gariplerim nereden bilecek beyninden öleceğini, o otoyolda olan durumda da aynı şekilde. Göğüsten ölmüyor canlarım. :(

Kısaca beğendim diziyi, artık takipteyim. :Z