AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sorma ya zaten aniden olması çok daha fena dokundu..bundan sonraki yeni bölümlerde yeni karakterlerinde ekleneceğini düşünüyorum diziye
Bence de eklenir yeni karakterler. Bu olaydan sonra karakterlerde değişimde yaşanabilir. Aynı örneği TWD'den de görmüştük. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bence de eklenir yeni karakterler. Bu olaydan sonra karakterlerde değişimde yaşanabilir. Aynı örneği TWD'den de görmüştük. :)
bu arada haftayada twd başlıyor...amc bu işi biliyor dizileri çok kaliteli twd den sonra bunu yayınlamaları çok iyi oldu..aslında fearın erken sezon finali yaptığını düşünüyorum bence twd ile aynı anda oynamalıydı..twd orijinal yayında pazar akşamı oynuyorsa fear pazartesi oynayıp iki dizide aynı haftada sürebilirdi ama biri sezon finali yapıp öbürünü haftaya başlatmış oldular yinede oldukça kaliteli yayınlar sunuyor izleyicilere amc yapımı

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Keşke gemiye bindiklerini gösterselerdide bitseydi. 2. sezonda 8-9 ay sonra diyerek başlatırlardı tam olurdu. :D

O meksikalı adam cidden psikopat. :D Asker durduk yere öldü, keşke kaçsaydı suçsuzdu adam söyleneni yapıyordu sonuçta. :( Zenci reyiz resmen dünyada bir olay çıksında kapışak tarzında bir tip gerçekten reyiz. :D :D Cidden şimdiden ana kadronun içine adını yazdırdı hemde en üst kısımlara. Hapcı çocuk ilk bölümler başroldeydi sonralara doğru acayip düştü. Felan kadro çok geniş öldürmek lazım 2. sezon bazılarını. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Geçenlerde izlemiştim yoruma fırsatım olmamıştı. Hiç sarmadı dizi, karakterler. Bırakıyorum diziyi, bir TWD yeterli. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x6 (Sezon Finali)

Tek kelimeyle mükemmel bir bölümdü. :)

Zombileri saldıkları sahne güzeldi. Nick ve Strand bir ara spor salonundan kaçtıkları sahnede ellerine düşecekti son anda kurtarıldılar. :)

Travis, Andy'i dövdüğü sahnede insanlıktan çıktı, ikinci sezonda daha da oyunculuğunu geliştirmesini bekliyoruz.

Liza’nın öleceği gram aklıma gelmezdi kötü oldu be. :(

Strand abimizi geçen bölümden tutmuştum. Düzgün birine benziyor umarım psikopat filan çıkmaz. :) Hayal edilebilecek en güvenli yer gemi olmalıydı bakalım nasıl tehditler bulacaklar. O değil de o ne güzel ev öyle, yatı da oldukça büyük bayağı zengin bir demek ki.

Travis, Strand ve Salazar dan 2. sezon da beklentim çok büyük. Hadi bakalım.

9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.bölüm sezon finalini izledim @Harunnn60 :-):-):-)
ilk 15 dakıkası durgundu bence ama 15 dakıkadan sonra dizi açıldı bölümden tatmin oldum bende en azından diğer bölümlere oranla çok iyiydi :F:F:F
ama sezon genel olarak sınıfta kaldı benim gözümde 6 bölüm verildi 2 bölüm iyi 4 bölüm kötü yanı 3 ve 6. bölümleri beğendim sadece 6 bölümlük bir sezonda 2 bölüm beğenmiş olmam bence yetmez ama sezon finalinden umutlandık 2.sezon aha iyi olur inş:F

ayy senin üzülme sebebin şu bence son sahneye
o kadını biraz lori ye benzettin bence yanı o derece sevmişsin üzülmeni ona bağlıyorum biraz ama genel oalrak üzücü sezon finaline yakısır bir son oldu gerçektende :T

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
ilk 15 dakıkası durgundu bence ama 15 dakıkadan sonra dizi açıldı bölümden tatmin oldum bende en azından diğer bölümlere oranla çok iyiydi :F:F:F
ama sezon genel olarak sınıfta kaldı benim gözümde 6 bölüm verildi 2 bölüm iyi 4 bölüm kötü yanı 3 ve 6. bölümleri beğendim sadece 6 bölümlük bir sezonda 2 bölüm beğenmiş olmam bence yetmez ama sezon finalinden umutlandık 2.sezon aha iyi olur inş:F

o kadını biraz lori ye benzettin bence yanı o derece sevmişsin üzülmeni ona bağlıyorum biraz ama genel oalrak üzücü sezon finaline yakısır bir son oldu gerçektende :T
aslında 6 bölüm az geldi belkide bu yüzden bazı bölümler bize iyi yansımadı..çünkü yeni başlamış bir dizi ilk sezonunda sadece 6 bölüm yayınlamış olması oldukça kısaydı sanki..dizinin bazı bölümleri bize yetersiz olmuş olabilir ama buna rağmen dizinin iyi yolda yürüdüğünü söyleyebiliriz..önümüzdeki bölümler oldukça heyecanlı olacaktır

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Nihayet şöyle hareketli bir bölüm izledik. Travis yine soğuttu diziden. O Meksikalı adam o kadar söyledi doğru olanı yaparsan biz zarar görürüz diye ve dediği çıktı Ofelia'nın sevgilisi geldi kızı vurdu ama ne kadar berbat bir sahneydi öyle adamın daha yeni karısı ölmüş şimdi de Travis malı yüzünden kızını vurmuşlar adam çıkıp da bir serzenişde bulunmadı. Soğukkanlı o yüzden deseniz onu bana hissettiremedi. O askerler arabayı gasp ettiğinde Ergen kızı kaçırmamaları da saçmaydı yani seni engelleyecek bir şey yok, dünyanın çivisi zaten çıkmış. Hem de pislik birisin yani kaçırmamak için hiç bir neden yok ama öylece bıraktılar. :D Onun dışında dizide ki tek mantıklı kişi ve iyi oyunculuk yapan Zenci Reyis diziyi kurtardı resmen. 6 senedir bağırıyorum oğlum biriniz de adaya ya da bir tekne-gemiye binmeyi düşünün diye yok arkadaş takılıp kalıyorlar karada. Neyse ki zenci reyis daha ilk seferden akıl etti böyle bir şeyi 2. sezonu da beklentiye soktu haliyle. Son sahne deki duygusal sahnelerden hiç etkilenmedim açıkcası, bırak etkilenmeyi kaslarım hareket dahi etmedi oyuncuların yeteneksizliği yüzünden. Bir şu sahneye bak bir de bu diziye :cool: :

1x2

Geçenlerde izlemiştim yoruma fırsatım olmamıştı. Hiç sarmadı dizi, karakterler. Bırakıyorum diziyi, bir TWD yeterli. :):)
İyi yaptın Ozan değmez vakit harcamaya. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Evet oradan etkilendim ben gerçekten çok üzüldüm Çiğdem. Dizide sadece o kadını tanıyordum çünkü bir başka dizisinde izlemiştim. :( Birde ani oldu ben o oyuncu daha devam eder diyordum çünkü ana kadrodaydı ama şok oldum yani.:T

@GreatOttoman 'ın koyduğu video'yu koyayım. Orada Travis'ten de öyle bir sahne bekledim orada yine oyunculuğu kötüydü. Ama adamda potansiyal olabilir.

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Evet oradan etkilendim ben gerçekten çok üzüldüm Çiğdem. Dizide sadece o kadını tanıyordum çünkü bir başka dizisinde izlemiştim. :( Birde ani oldu ben o oyuncu daha devam eder diyordum çünkü ana kadrodaydı ama şok oldum yani.:T

@GreatOttoman 'ın koyduğu video'yu koyayım. Orada Travis'ten de öyle bir sahne bekledim orada yine oyunculuğu kötüydü. Ama adamda potansiyal olabilir.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu kadarda vurmamak lazım Travis'e. :D Daha dizi ilk sezonunda. Sezonlar ilerledikçe diziye adapte olur her karakter bence. :D
katılıyorum daha ilk sezon birde twd yi ilk izlediğimiz için feardaki sahneler oyuncular nasıl oynasalarda bazan bize eksik görünmüş oluyor sanki oyunculukları filan ancak şöyle söyliyeyim bence karakterler bize şimdilik biraz yabancı ama bu dizinin önümüzdeki bölümleri için bence iyi olacaktır

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Rick'te ilk sezon sevilmiyordu farkındaysan. :D

katılıyorum daha ilk sezon birde twd yi ilk izlediğimiz için feardaki sahneler oyuncular nasıl oynasalarda bazan bize eksik görünmüş oluyor sanki oyunculukları filan ancak şöyle söyliyeyim bence karakterler bize şimdilik biraz yabancı ama bu dizinin önümüzdeki bölümleri için bence iyi olacaktır
Zamanla iyi olacaktır bence de. İsteyince yapabiliyorlar bunu gördük sezon finalin de. :)