AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x6 ( Sezon Finali )

Off vallla günüm kötü geçeçek. :( Durdular durdular sezon finalinde patlattılar bombayı. Demek ki isteyince yapabiliyorlarmış.:)
Drama dizisinin hakkını verdiler sonunda. Gerçekten hiç beklemiyordum bu son olayı çok ani oldu sanki. :(

Daniel Salazar arenada ki zombileri serbest bıraktı. Zombiler askeri sığınağa girdi. O sırada Nick ve diğer adamı kurtardılar.:)
Hastane yerle bir oldu böylece şehir napalm bombalarından kurtuldu.:)
Diziye yeni giren zenci adam olayın yönünü değiştirdi. Gerçekten çok ilginç bir karakter:F. Evine götürdü sonra dışarıda teleskop ile tekneyi işaret etti.:F

Aslında bol zombi olmasına rağmen tam tadı alamamıştım bölümden. Son dakikalarda Liza ısırıldığını söyledi benim için şok oldu bu. Ben 2.sezonda Madison ile Liza sürekli kavga eder diyordum ama hiç öyle olmadı.:eek:

Sonra Travis, Liza'yı öldürdü işte o sahne çok güzeldi ama Travis kötü oyunculuğu ile sahneyi berbat etti bence. Doğru dürüst ağlayamadı bile.:T:

Liza'nın son sahnelerinde çok üzüldüm:ozur:Karakteri Orange ıs New Black dizisinden tanıyorum o yüzdende olabilir.

Yani işte böyle güzel bir şekilde kapattılar yinede. :D

8.7

@Çiğdem- @sürgünüm @Titanium @GreatOttoman

@Yiğitt ve @sokak sanati mutlaka izleyin yarım bırakmayın bence. Sezon finalinden memnun ayrıldım ben. :):)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
dizinin bugünkü bölümü yani sezon finali çok çok iyidi son 4. ve 5. bölümleri biraz durgun olsada sezon finalinin böyle olacağının sinyaliydi aslında..hayatta kalma mücadelesi çaresizlik mücadele hepsi bir aradaydı.fear twd the walking deadı andırdı resmen bugünkü bölümde ayrıca yeni bir rick doğuyor sanırım..:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dizinin bugünkü bölümü yani sezon finali çok çok iyidi son 4. ve 5. bölümleri biraz durgun olsada sezon finalinin böyle olacağının sinyaliydi aslında..hayatta kalma mücadelesi çaresizlik mücadele hepsi bir aradaydı.fear twd the walking deadı andırdı resmen bugünkü bölümde ayrıca yeni bir rick doğuyor sanırım..:)
Bana da öyle geldi ama ne bileyim yinede olmaz yeni bir Rick. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
Bana da öyle geldi ama ne bileyim yinede olmaz yeni bir Rick. :D
ya tabiki olmaz onda hemfikiriz:) çünkü bu tarz diziler şu ana kadar izleyici tarafından o kadarda tutmamıştı taki the walking dead çıkana kadar..o yüzden twd farklı bir yapıt oldu ancak bu dizide her ne kadar twd nin gölgesinde kalmış gibi görünsede bugünkü sezon finalinde anlaşıldıki baya iddalı olacak zaten twd ile kardeş dizi yapımcı da aynı kanal yayınıda aynı.

İzleyeyim o zaman 2. sezon ne zaman başlayacak şimdi ?
muhtemelen şubatta başlar çünkü twd dizilerine ara verip şubatta devam ediyor zaten şubatta başlarsa 2.sezon olmaz 1.sezonun devamı olur yani 2.bölümü şeklinde olur..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ya tabiki olmaz onda hemfikiriz:) çünkü bu tarz diziler şu ana kadar izleyici tarafından o kadarda tutmamıştı taki the walking dead çıkana kadar..o yüzden twd farklı bir yapıt oldu ancak bu dizide her ne kadar twd nin gölgesinde kalmış gibi görünsede bugünkü sezon finalinde anlaşıldıki baya iddalı olacak zaten twd ile kardeş dizi yapımcı da aynı kanal yayınıda aynı.

muhtemelen şubatta başlar çünkü twd dizilerine ara verip şubatta devam ediyor zaten şubatta başlarsa 2.sezon olmaz 1.sezonun devamı olur yani 2.bölümü şeklinde olur..
Aynen aynen bende biliyorum aynı olduklarını. :) Evet bu sezon final gerçekten çok iyiydi. Umarım 2.sezon çok güzel olur. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
Aynen aynen bende biliyorum aynı olduklarını. :) Evet bu sezon final gerçekten çok iyiydi. Umarım 2.sezon çok güzel olur. :)
ben özellikle bugünkü sezon finalinin son bölümünde bittim çok fena dokundu..zaten artık dizi o noktadan itibaren kopacaktır..adrenalinin yüksek olacağı bölümler olur

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben özellikle bugünkü sezon finalinin son bölümünde bittim çok fena dokundu..zaten artık dizi o noktadan itibaren kopacaktır..adrenalinin yüksek olacağı bölümler olur

Aynen aynen bende bittim zaten orada Dramı iyi vermişler birde ani olunca daha çok üzüldüm. Şuan öyle üzüntülüyüm işte bugün yatana kadar devam eder sanırım. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,202
Puanı
860
Aynen aynen bende bittim zaten orada Dramı iyi vermişler birde ani olunca daha çok üzüldüm. Şuan öyle üzüntülüyüm işte bugün yatana kadar devam eder sanırım. :)
sorma ya zaten aniden olması çok daha fena dokundu..bundan sonraki yeni bölümlerde yeni karakterlerinde ekleneceğini düşünüyorum diziye