Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

Yeni versionu çıktı devamı önce Beren Saat ile Starda oldu ondan sonra Murat konusunu işlediler Fox ta yayınlandı gece 1 den sonra yayınlanıyordu 3 e kadar sürüyordu :A :A :A
Ha sen Kösem'den bahsediyorsun. Ben Sülüman ve Hürremli olanını izlemiştim. Bu fox'taki Kösem de pek ilgi görmedi zaten. :A

Ha sen Kösem'den bahsediyorsun. Ben Sülüman ve Hürremli olanını izlemiştim. Bu fox'taki Kösem de pek ilgi görmedi zaten. :A
Muhteşemin en büyük antilerindenim harem odalarından dolayı :A :A :A

Kösemin özellikle Murat sezonu full aksiyondu harem odası yoktu oyüzden ilgi görmedi sanırım ama beni kazandılar :A :A :A

Fox'ta Harem diye komedi dizisi vardı o geldi aklıma şimdi :A:A
Aaa severek izliyordum ben onu :( @xBUGRAx btiridi diziyi :( :( :(
hqdefault.jpg

İyice korkutmuş seni, öcü :A:A
Hahahha Aaa günler uzayınca rahat ettim artık gündüzleri forumda olabilme aylarıma girdim yemek yapma saatleri halıyle uzadı :A Şuan mis gibi hava var dısarıda , evde biraz oda hafif akranlık dışarda kuş sesleri mayıştım biraz kedi gibi :A :A :A

Hahahha Aaa günler uzayınca rahat ettim artık gündüzleri forumda olabilme aylarıma girdim yemek yapma saatleri halıyle uzadı :A Şuan mis gibi hava var dısarıda , evde biraz oda hafif akranlık dışarda kuş sesleri mayıştım biraz kedi gibi :A :A :A
Şiirden küçük bir alıntı okudum gibi hissettim şuan :A:A Yemek yapmak dışında başka işin yokmu senin :A