Fav10Yaşında - ve bir devrin sonu!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Senden yana sıkıntı yok da @Bully icraatları ve suskunluğu bizi tedirgin ediyor :A Ben gece pusuya yatan admin istemiyorum :A @OzaN gibi pazar sabahları gireceğim sadece diyorsanız eyvallah :A
Umarım şuan oylamayla meşgülsündür :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Senden yana sıkıntı yok da @Bully icraatları ve suskunluğu bizi tedirgin ediyor :A Ben gece pusuya yatan admin istemiyorum :A @OzaN gibi pazar sabahları gireceğim sadece diyorsanız eyvallah :A
Korku imparatorluğuna razı geleceksiniz kusura bakmayın. :A

o ne be ? :) görevi neymiş hanımlarhanımının ? :A
gider ayak bana görev verirsenin hiç kopamam ben :D
Seni forumda tutmak için işte bir görev bulmaya çalışıyorum gitme diye. :T:

beni banlarsanız kanal d nin arka sokaklarsız hali gibi olursunuz 20 yaşına varmadan tmsf basar:F
Bakıcaz senaryoda başlık hatası yapma da. :A

Senin forumdaki üyeliğin kadar ben forumda yöneticilik yaptım, forum siyasetine sokmayın beni şimdi. :J :D

Hayırlısı olsun forumumuz adına. @Bully ve @mrt-06 başarılı olacağını düşünüyorum zaten de başarılılar zaten. :)
Ne biliyon Çağlar belki ben eskiden yöneticilik yapmış birinin fake hesabıyım belli mi olur. :A

Teşekkürler herkese. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Ne biliyon Çağlar belki ben eskiden yöneticilik yapmış birinin fake hesabıyım belli mi olur. :A

forumdaki senaryo bölümü çok kötü durumda ozanın yapmadığı bölümleri açsan yani kanal bölümü açsan herkes öyle kanallarında yayınlasa dizilerini eskisi gibi belki ozaman çoğalır reyting sisteminide @MayısKralınınki gibi yap Aseratın reyting sisteminde eski reyting haline getirene kadar bittim resmen

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Teşekkürler :love1:

Maalesef oyun oynamakla meşgulüm :A
hele bi oylamayı yapma, ruh ikizim demem bütün ipleri koparırım :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Tebrikler herkese,doğum günümüz kutlu olsun.Ya bu forum çok farklı şok fazla söze gerek yok.Bir zamanlar gece-gündüz online olduğum dönemleri unutamam.Kİ zatan bir kaç ay sürmüştü:D Zamanın böyle çabuk geçmesi garip geliyor.Hayat şartları,değişen koşullar yıllar önceki gibi fazla forumuma zaman ayırmama engel olsa da,hayatım boyunca burayı unutmayacağımı düşünüyorum.İnşallah her zaman hayatımın bir köşesinde olursun Favoriforumum! Az ya da fazla ama mutlaka yanımda olman dileğiyle...
Aslında 5 yıldır tanımama rağmen seni çok yakından tanıdığım söylenemez.Düzgün bir insan olduğundan daha üye olmadan önce bana belliydi ki zaten öyle olmasa ara sıra tımarhaneye dönüşen burayı idare etmen mümkün gibi değil:D Hani bu futbol bazı yöneticileri oyuncuları FM`den bulup transfer ediyorlar keşke o hükumette de olsa sosyal medyadan bulup deneme millet vekili falan yapsalar,yakışırmış:D @OzaN
@mrt-06 @Bully tebrikler öncelikle:) biliyorum son zamanlar çok fazla sohbet falan edemiyoruz bi ilişki yok ama isminizin burda olması yer ediyor.Forumda son edindiğim arkadaşlarım,başarılar dilerim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir kez yanlışlıkla mı ne '' :D'' şu emojiyi kullanmıştın çok komik durmuştu sende. :A @Çiğdem-

bildiriyi tuğba yurt soyunarak okuyacaksa iktidar değişimine razı olabiliriz başka türlü hiç bir baskı bize boyun eğdiremez :)

hayır ben şaşırdığım zaman genelde @Çiğdem- inde yukarda bahsettiği zıplayan topu kullanıyorum :)

iktidarını pekiştirmek için araya sempatiyle bakacağımız tuğba yurtu koymuş pis codmin :) tuğba yurt soyunurak bildiriyi okursa biliyorki bizde isyan edecek hal kalmayacak :)
hhahaha aa evet şu smileyi bazen kullanıyor @destere hemde benim klasik 3 sayılı yaptığım gibi br kaç mesajta bana özel yapıyordu şunu :Z:Z:Z

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İyi dilekte bulunanlara teşekkürler. :)

Şok oldum. Önce bir nasıl olur vs. dedim ama senin için daha iyi olacak gibi duruyor. Siyah yakışmış. :D

Ayrıca, bu çift başlılık olmaaaz. Bir gemide iki kaptan olmaaaaz.

Not: Geçenlerde mesaj attığım konu hakkında yenilik de rafa mı kalktı? :(

Eklenti buldum onun için ama ücretli, detaylı inceleyip değecek gibiyse alabiliriz. :):)

RTE'ye özenip Başkan olmuşsun bilmezdim seni böyle Ozan.:A

Önce forumun 10. Yılını kutluyorum nice yıllar diliyorum. Sonra forumda en yetkili isim olan @Bully ve @mrt-06 'yı tebrik ediyorum.:X

Sonra @OzaN hakkında hayırlısını diliyorum bizimle olmaya devam edecek olmana sevindim.:X
Valla şu siyasetteki başkanlık muhabbetini tamamen unutmuştum ben. Yönetim kurulu başkanı tarzı bir şeyden yola çıkmıştım ben. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Forumun 10. yılı hayırlı olsun her şeyden önce. 5 yıldır takip ettiğim ve çoook geç girdiğim bir forum oldu ama iyi ki girmişim dedim. Baya iyi zamanlar geçirdim keyif aldım olması gerektiği gibi. :)

Yapılan değişikler içinse hayırlısı olsun diyorum. @OzaN yine sinema ve dizi yorumlarından bizi eksik etmeyecektir ona eminim yani. Bu yüzden çok büyük eksiklik hissetmeyiz heralde. :)

Nice yıllara inşallah :)

Yalnız adminliği bırakman beni tedirgin ediyor zira koalisyon hükümetlerine karşıyız sıvacılar olarak :A @destere @MEnes @MasacRE-
Aynen kardo bu iş genelde pek olumlu sonuçlanmıyor. Bir koltukta iki baş ve iki söz işi tehlikeye sokar umarım bize yansımaz. :A
Bu şarkı benden size gelsin sıvacı kardeşlerim :A

Artık eskisi gibi icra edemeyeceksiniz mesleğinizi, @mrt-06 ile birlikte yayınlayacağımız bildiriyi korkuyla bekleyin bakalım :A
Heey gidi heey. :A Demirden korksak trene binmezdik klişesine sokacaksın illa beni yani. :A Bizim mesleğimiz adaletin ve demokrasinin el verdiği müddetçe sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Hiç bir baskı doğallığımıza zarar veremez. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Daha konuyu ilk gördüğümde kesin Doğu koalisyon yorumu yapar demiştim, haklı çıktım. :A

Merak etmeyin her şey çok güzel olacak geçen hafta foruma şeriatı getireceğim dediğimde gülen @Tolstoyevski, @BesaleT ve @RüzgarGülü gördüğünüz gibi her şey yavaş yavaş. :A

İlk işlerimizden biri de @destere ve @pompy'i banlamak olacak. :)

@Bully'i bilmem de benim sıvacılarla son günlerde, özellikle @MasacRE- ile ortak projelerimiz oluyor benden yana korkmayın. :A

@dosimosi hocamızı da Avrupa hanımlarhanımı yapacağız. (beylerbeyi gibi.:A) :D
sevinçten totonla trampet çalıyorsundur şimdi :) ama son gülen iyi güler demişler bu kısa mutluluk anını iyi yaşa:) yakında admin olarak sahaya dönüş yapıyorum o gün geldiğinde kendine antartikada yer ayarla :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
sevinçten totonla trampet çalıyorsundur şimdi :) ama son gülen iyi güler demişler bu kısa mutluluk anını iyi yaşa:) yakında admin olarak sahaya dönüş yapıyorum o gün geldiğinde kendine antartikada yer ayarla :)
8PALpQ.png

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
ŞOK OLDUM :fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream::fearscream:

@OzaN ın bir anda yöneticiliği bırakması, devrinin bittiğini düşünmesi iyi şeyler olmayacağına işaret bence; O her ne kadar arka planda devam edeceğim desede. Yıllardır alıştığımız, forumla bir sorun olduğunda koştuğumuz ilk kişiyi bir anda bu şekilde görünce şok olduk :fearscream:

Belkide artık benim de forumu bırakma zamanım gelmiştir. Hiç bırakmaz dediğimiz Ozan bile yönetimden ayrıldıysa...

@mrt-06 ve @Bully tebrik ederim. Göreviniz boyunca her zaman adaletli olmanızı diler, eğlenmeyi de bırakmamanınızı isterim :)

@Harunnn60 video güzel emeğine sağlık. Fakat diğer forumun geneliyle ilgili hazırladığın videolarda olduğu gibi aynı hatayı yaptığını gördüm. Forumda üyelerin ismi geçen bir video yapacaksan bunda bütün üyelerin olduğu bir video olmalıydı. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@OzaN adminim görevi bırakmış olmanıza üzüldüm:( 10 yıldır emek veriyordunuz emeğinize sağlık ama her zaman foruma destek olacak olmanıza sevindim :Danlaşamadığımız zamanlar oluyordu yarışmalarda ama olsun geçti diyelim tekrar emeğine sağlık;)

@Bully @mrt-06 tebrik ederim sizleride hakediyordunuz görevlerinizde başarılar dilerim
çok sevindim adınıza canlarım benim:D

@Harunnn60 hazırladığın video süper olmuş çok beğendim bayıldım hatta emeğine sağlık harun:D