Fav10'dan 'Reyting Yayınları' Açıklaması!

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kesinlikle yanlış bir karar. Umarım en kısa zamanda düzeltirler.

Bence birçok sitede yine yayınlanır. Eğer böyle siteler bulabilirsek biz forum üyeleride herkesin ekli olduğu bir konuşma başlatıp oradan gizli gizli paylaşırız :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Amaç ne onu anlamadım doğrusu. Tek derdimiz reytinglerin internetten yayınlanması olsa keşke...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Televizyon yasaklar silsilesine reytingler de eklendi demek. Bu mevzu şaşırtmadı. Çoğu reyting şaibeli. Çok şişirme var. Kimi dizi bu şaibeye kurban gitmiştir. Sadece sitelerde yasak tamam ama yine de bu gerçek.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sonuçlar bugün Uçankuş'da yayınlandı... Yanlış bir karar! Gazete devri bitti, gazete de yayınlatığı tirajını mı yükseltecekler? :D Ranini, MedyaTava gibi siteler de yayınlamamış bugn.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yeni sezona kadar çözülür dedik çözülmedi. Bundan sonra da çözüleceğini pek sanmıyorum.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu ne la bunu yeni gördüm. Niye yasaklarsın ki böyle bir şeyi? Hadi halkı geç reklam veren adamın hakkını niye gasp ediyosun? Adam nerden bilecek hangi dizi ne kadar izleniyor da ben ürünümü o dizinin reklam arasına vereyim diye? Son dönemde çok saçma yasaklar oluyor. İşte insanların Tvyi bırakıp dijitale (Youtube, Twitch, Netflix, puhu, amazon prime vs.) yönelmesinin sebebi bu saçma sapan kararlardır. Televizyon sektörünün artık yavaş yavaş çöp olması pek muhtemeldir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu ne la bunu yeni gördüm. Niye yasaklarsın ki böyle bir şeyi? Hadi halkı geç reklam veren adamın hakkını niye gasp ediyosun? Adam nerden bilecek hangi dizi ne kadar izleniyor da ben ürünümü o dizinin reklam arasına vereyim diye? Son dönemde çok saçma yasaklar oluyor. İşte insanların Tvyi bırakıp dijitale (Youtube, Twitch, Netflix, puhu, amazon prime vs.) yönelmesinin sebebi bu saçma sapan kararlardır. Televizyon sektörünün artık yavaş yavaş çöp olması pek muhtemeldir.
Reklamverenler, yapımcılar, kanallar herkes görüyor reyting sonuçlarını. Sadece halka açık değil denildi, çoğu site durdurdu reyting paylaşımını ama hala reytingleri öğreniyoruz:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
O kayıyor dediğin yerlere de RTÜK denetimi geldi, yeni yıldan itibaren RTÜK erişim engeli yetkisine sahip olacak. :X

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Reklamverenler, yapımcılar, kanallar herkes görüyor reyting sonuçlarını. Sadece halka açık değil denildi, çoğu site durdurdu reyting paylaşımını ama hala reytingleri öğreniyoruz:D
Bilgi için teşekkür ederim. Fakat yine de saçma değil mi ya? Halk niye öğrenemesin izlediği dizinin, programın reytingini? Saçmalık.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
O kayıyor dediğin yerlere de RTÜK denetimi geldi, yeni yıldan itibaren RTÜK erişim engeli yetkisine sahip olacak. :X
Aynen maalesef oraya da el atacak RTÜK. Bu arada sana söyledim mi bilmiyorum. Bizim komşu RTÜK üyesi. O karar veriyor bu sansürlere filan :A Her partinin bi elemanı var bu da MHP’den üye kurula. Gidip yalvarsam bana sansür uygular mı? :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başlattığımız reyting yayınlarını 6 Ocak 2019 itibariyle yeniden durduruyoruz. TİAK'ın yeni adım atması halinde reyting yayınları yine Fav10'da olmaya devam edecek.

Anlayışınız için teşekkürler...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başlattığımız reyting yayınlarını 6 Ocak 2019 itibariyle yeniden durduruyoruz. TİAK'ın yeni adım atması halinde reyting yayınları yine Fav10'da olmaya devam edecek.

Anlayışınız için teşekkürler...
Zaten diziler yok ki başlayınca bakarız :A :A :A

Haftaya da olmayacak değil mi ne bu böyle :eek::eek::eek: @Forumdash @xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
diziler de @destere yi örnek alıyorlar bir kaybolup bir geliyorlar diyeyim de @Harunnn60 kızarıp bozarsın çatlasın kıskançlıktan:A :A :A :A @Forumdash @serhatt
DuuZhHSXgAEVyg7.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten diziler yok ki başlayınca bakarız :A :A :A

Haftaya da olmayacak değil mi ne bu böyle :eek::eek::eek: @Forumdash @xemrexxx

2 hafta daha yok. :(
Anlamadım nasıl 2 hafta?

TRT yüzündendir. Hem ortak karara uyma dizilerini yayınla. Hem de Dirilişin reytinglerine tepki gelince yasakla. Oldu ne güzel dunya. Görüldüğü üzere diriliş operasyon:A @Çiğdem- şimdi herkes bu komploya çöekecek ohhh cnma değsin :A:A