Fav10 Yönetici ve Editör Değerlendirme Anketi / Başvurusu (2017)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Canım sıkılınca atıyorum, canım isteyince yönetime alırım... :A

Bana saçma geldi, Deniz ve ben yokuz artık yönetimde. Kimsenin oylamasına da gerek yok ki. Yönetimden at, forumdan soğut. Kötü imajla bir değerlendiril de. Neyse karışmıyorum senin işine. :)
Ne demek istedin anlamadım. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Benim ne işim var la değerlendirmede, forumda skandallar bitmek bilmiyor.. :A

Oylarımı kullandım, yeni yönetime bol başarılar diliyorum. İnşallah hepsi hak ettikleri yerlere gelirler, gereken notları da yazdım mesajlara. Buradan da belirtmek istiyorum.

@xBUGRAx co admin olmalı, @Harunnn60 @Billy Kane ve @tolgab emekleriyle süper yönetici olmayı hak ediyor, inşallah olurlar. Özgürüm sınav sonrası o rütbeye yükselecektir inşallah zaten. :bhr:

Zaten 4 tane editörümüz var, burada olduğumdan belli ilk kez bu kadar az görüyorum editör kadrosunu. Bana göre 4 isim de yönetici olmayı hak etti, uzun zamandır editörler zaten. Umarım gerekli rütbelerini alırlar.

Ekstra @Çiğdem- ve @S.G.A.T. da yönetici olmalı diye düşünüyorum, bol sesli bir yönetim olsun..
Desteğin için teşekkürler ama son cümlene katılmıyorum :A

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Forumu pek takip edemiyorum,o nedenle herhangi bir yöneticiyi değerlendimeyi uygun görmedim. Çok aktif olamadığımdan dolayı yine herhangi bir başvuruda bulunmuyorum.

Herkese başarılar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim ne işim var la değerlendirmede, forumda skandallar bitmek bilmiyor.. :A

Oylarımı kullandım, yeni yönetime bol başarılar diliyorum. İnşallah hepsi hak ettikleri yerlere gelirler, gereken notları da yazdım mesajlara. Buradan da belirtmek istiyorum.

@xBUGRAx co admin olmalı, @Harunnn60 @Billy Kane ve @tolgab emekleriyle süper yönetici olmayı hak ediyor, inşallah olurlar. Özgürüm sınav sonrası o rütbeye yükselecektir inşallah zaten. :bhr:

Zaten 4 tane editörümüz var, burada olduğumdan belli ilk kez bu kadar az görüyorum editör kadrosunu. Bana göre 4 isim de yönetici olmayı hak etti, uzun zamandır editörler zaten. Umarım gerekli rütbelerini alırlar.

Ekstra @Çiğdem- ve @S.G.A.T. da yönetici olmalı diye düşünüyorum, bol sesli bir yönetim olsun..
Çok teşekkürler cnm senin düşüncelerin bizler için çok önemli :bhr: @Harunnn60 süper modluğu bencede hak ediyor :Z

senide kısa sürede burada görmekten mutluyuz tekrar
:hosgeldin::hosgeldin::hosgeldin:

@Harunnn60

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Uzun uzun değerlendirmeler gelmiş, teşekkürler. Hepsini okuyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@mrt-06 anketi yaptım. galiba offline iken yollandı ve umarım olmuştur. Önce editör sonrada diğerini yaptım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ofline derken anlamadım Zeynep. :D
sayfaya tıklamıştım çok önceden sonra unuttum. forumda değilken o açık kalan sayfada değerlendirmemi yollayınca forumda online olmadığımı hatırladım :D
Nickimi yazdım ama. Olmuştur umarım :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
sayfaya tıklamıştım çok önceden sonra unuttum. forumda değilken o açık kalan sayfada değerlendirmemi yollayınca forumda online olmadığımı hatırladım :D
Nickimi yazdım ama. Olmuştur umarım :)
Haaa olmuştur. O siteyle buranın hiçbir ilgisi yok. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Malasef forumdan uzak oldugum için değerlendirme yapamam. Umarım hayırlısı olur yeni kişilere :X