Fav10 Yönetici ve Editör Değerlendirme Anketi / Başvurusu (2017)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Oylarımı kullanırım. Umarım HAK eden hak ettiği yere gelir. İçinizde biraz da olsa istek varsa başvuru yapın. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İnce mesajı almış olmana sevindim zira yazarken gülüyordum :A
La karşında LM mizahıyla bürünmüş herhangi bir yerdeki tüm ince detayları mesajları algılama olabilitesi çok yüksek bir insan var normal yani anlamam. :A Ki bugün canım sıkıldı tekrar başladım LM'ye 2 bölüm izledim tam modumdaydım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
La karşında LM mizahıyla bürünmüş herhangi bir yerdeki tüm ince detayları mesajları algılama olabilitesi çok yüksek bir insan var normal yani anlamam. :A Ki bugün canım sıkıldı tekrar başladım LM'ye 2 bölüm izledim tam modumdaydım. :A
Yine başladı :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bana kötü oy verenin interneti, elektiriği, suyu kesilsin hadi bakalım ben diyeceğimi dedim. :D

giphy.gif

Şaka bir yana bizde moderatörlük vasfı var ama editörlük yapıyoruz işte. Çok konu açmıyor eleştirisi almıştım tek kötü oyların bu alandan geleceğini düşünüyorum. Öyle bir algı oluşmuş. Ancak konu kotasına da sadece 2 kere takıldım böyle nokta var tabi orası ayrı. Aktiflik, imla ve ilişkilerde sorun çıkacağını düşünmüyorum. Çok ekstrem bir durum olmazsa tabi. :) :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim ne işim var la değerlendirmede, forumda skandallar bitmek bilmiyor.. :A

Oylarımı kullandım, yeni yönetime bol başarılar diliyorum. İnşallah hepsi hak ettikleri yerlere gelirler, gereken notları da yazdım mesajlara. Buradan da belirtmek istiyorum.

@xBUGRAx co admin olmalı, @Harunnn60 @Billy Kane ve @tolgab emekleriyle süper yönetici olmayı hak ediyor, inşallah olurlar. Özgürüm sınav sonrası o rütbeye yükselecektir inşallah zaten. :bhr:

Zaten 4 tane editörümüz var, burada olduğumdan belli ilk kez bu kadar az görüyorum editör kadrosunu. Bana göre 4 isim de yönetici olmayı hak etti, uzun zamandır editörler zaten. Umarım gerekli rütbelerini alırlar.

Ekstra @Çiğdem- ve @S.G.A.T. da yönetici olmalı diye düşünüyorum, bol sesli bir yönetim olsun..

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benim ne işim var la değerlendirmede, forumda skandallar bitmek bilmiyor.. :A

Oylarımı kullandım, yeni yönetime bol başarılar diliyorum. İnşallah hepsi hak ettikleri yerlere gelirler, gereken notları da yazdım mesajlara. Buradan da belirtmek istiyorum.

@xBUGRAx co admin olmalı, @Harunnn60 @Billy Kane ve @tolgab emekleriyle süper yönetici olmayı hak ediyor, inşallah olurlar. Özgürüm sınav sonrası o rütbeye yükselecektir inşallah zaten. :bhr:

Zaten 4 tane editörümüz var, burada olduğumdan belli ilk kez bu kadar az görüyorum editör kadrosunu. Bana göre 4 isim de yönetici olmayı hak etti, uzun zamandır editörler zaten. Umarım gerekli rütbelerini alırlar.

Ekstra @Çiğdem- ve @S.G.A.T. da yönetici olmalı diye düşünüyorum, bol sesli bir yönetim olsun..
Konuyu okusana yazdım. Hata değil yani. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Okudum da yönetimde bir zamanlar olmam ankette olmamı gerektirmez. Ne diye beni değerlendirsinler, ne önemi var onu anlayamadım. :D
1 sene boyunca vardın sadece son 2 hafta yoktunuz. O yüzden genel ortalama açısından ankette yer alman gerekiyordu. Şimdi mod değilsin ama bu sürekli bir şey değil sonuçta. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1 sene boyunca vardın sadece son 2 hafta yoktunuz. O yüzden genel ortalama açısından ankette yer alman gerekiyordu. Şimdi mod değilsin ama bu sürekli bir şey değil sonuçta. :D
Canım sıkılınca atıyorum, canım isteyince yönetime alırım... :A

Bana saçma geldi, Deniz ve ben yokuz artık yönetimde. Kimsenin oylamasına da gerek yok ki. Yönetimden at, forumdan soğut. Kötü imajla bir değerlendiril de. Neyse karışmıyorum senin işine. :)