Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Roma var mıydı o 12 film arasında yoldaşım. Özellikle o film hakkında yorumunu merak ediyorum senin gibi bir sanat aşığının, izlemediysen ilk sıraya alır mısın onu o yüzden :A

65217

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Roma var mıydı o 12 film arasında yoldaşım. Özellikle o film hakkında yorumunu merak ediyorum senin gibi bir sanat aşığının, izlemediysen ilk sıraya alır mısın onu o yüzden :A
Roma yok o listede yarın bir fırsat bulup akşam izlemeyi düşünüyorum. Hatta bu haftayı akşamları hiç dışarı çıkmayıp komple sinemaya ayırmayı düşünüyorum. :A 7 8 film izleyip 20'ye tamamlasam süper olurdu, kısmet göreceğiz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok ben izledikten sonra uyurum diyordum. Sherlock uyuyup gelecekti ama çeşitli sebeplerle o da kaldı burada. Artık uyumak için çok geç :A
Gözlerimde bir gram uyku yok gibi ama zorlayacam kendimi uyumaya :A Gece kesin uyanırım arada. Uğrarım konuya ozaman ama inşallah yarım saate uyumayı başarırım. Gidip biraz koyun sayayım :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gözlerimde bir gram uyku yok gibi ama zorlayacam kendimi uyumaya :A Gece kesin uyanırım arada. Uğrarım konuya ozaman ama inşallah yarım saate uyumayı başarırım. Gidip biraz koyun sayayım :F
En önemli ödüller sonda oluyor zaten, 7 civarı olur muhtemelen bizim saatle :A Onlara yetişsen de olur o da bir şeydir :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En önemli ödüller sonda oluyor zaten, 7 civarı olur muhtemelen bizim saatle :A Onlara yetişsen de olur o da bir şeydir :A
Saatimiz 5 ozaman. Ben izlemekten ziyade yorumlarınızi takip edecem. Sen kızlari yorumlamayı sevdiğini söylemiştin. Git diğer konudaki kostümü yorumla :F uykumu kaçıran cinsten :T: :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Saatimiz 5 ozaman. Ben izlemekten ziyade yorumlarınızi takip edecem. Sen kızlari yorumlamayı sevdiğini söylemiştin. Git diğer konudaki kostümü yorumla :F uykumu kaçıran cinsten :T::F
Kıyafet iyi aslında ama giyen kişi yanlış :A Onu gördüğümden beri gözlerim kanıyor :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
24 Şubat 2019 tarihi itibari ile güncel tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 65200

• Etkinlik henüz yorumlarını tamamlayamamış olanlar olduğu için 1 Mart 2019 tarihinde, yani önümüzdeki hafta Pazar günü sonlanacak.
  • Bazı filmlere verilen düşük puanlardan dolayı ortalamalar konusunda anormal bir düşüklük söz konusu değil. Bu yüzden puanlama sisteminde herhangi bir değişiklik olmayacak. Daha çok izlenen filmlere haksızlık olmaması açısından katsayı ile hesaplama sistemi geçtiğimiz senelerde olduğu gibi devam edecek. Tabloda gözüken katsayı yeni uygulanan bir şey değil yani.
  • Tabloya aktarılmamış puanınız varsa buradan veya özel mesaj yoluyla söyleyebilirsiniz.
@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD
@Sherlock Bey, bugün 1 Mart, siz mesajda 1 Mart Pazar demissiniz. Yoksa bu ay 30 mu çekiyor sandınız? :eek: Ee büyük gün ne zaman? 1 Mart güzel tarih :Z

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock Bey, bugün 1 Mart, siz mesajda 1 Mart Pazar demissiniz. Yoksa bu ay 30 mu çekiyor sandınız? :eek: Ee büyük gün ne zaman? 1 Mart güzel tarih :Z

Ya siz neden benim hatalarımın peşindesiniz Dosi hanım? :A Çaktırmasanıza. :A Ben Şubat’ın 28 çektiğini unutarak yazmışım o mesajı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ya siz neden benim hatalarımın peşindesiniz Dosi hanım? :A Çaktırmasanıza. :A Ben Şubat’ın 28 çektiğini unutarak yazmışım o mesajı. :A
Harbi ya ben de Pazar gününe kadar vaktim var diye rahat rahat takılıyorum bir baktım 1 Mart olmuş. :A Daha Roma'yı izleyeceğim bu akşam. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mesleğimden dolayı dikkatli ve detaycı olmamdan dolayı bu tarz hatalari belirtmemde tek nasiplenen siz olmadınız @Sherlock bey. Yalnız 28 çektiğini unuttup bunu 30 sanmanız daha feci :eek: hadi 1 mart Cumartesi desen gayet normal bir unutkanlık ama bu çok fena :A Ne nickinize ne avatarınıza ne de renginize yakışır bir hareket :eek:
Harbi ya ben de Pazar gününe kadar vaktim var diye rahat rahat takılıyorum bir baktım 1 Mart olmuş. :A Daha Roma'yı izleyeceğim bu akşam. :A
Hop @Sherlock Bey 1 Mart demişti, dolayısıyla bugün açıklanmalı ve dolayısıyla bugün erken saatte bitirmeniz gerekir :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Mesleğimden dolayı dikkatli ve detaycı olmamdan dolayı bu tarz hatalari belirtmemde tek nasiplenen siz olmadınız @Sherlock bey. Yalnız 28 çektiğini unuttup bunu 30 sanmanız daha feci :eek: hadi 1 mart Cumartesi desen gayet normal bir unutkanlık ama bu çok fena :A Ne nickinize ne avatarınıza ne de renginize yakışır bir hareket :eek:

Hop @Sherlock Bey 1 Mart demişti, dolayısıyla bugün açıklanmalı ve dolayısıyla bugün erken saatte bitirmeniz gerekir :A
Pazar gününe erteler onu @Sherlock adaşım sıkıntı yok. 3 Mart olur yani ne fark edecek. :A Erken saatte izleme imkanım yok anca akşam izleyebilirim. :A Gerçi etkinliğe yetişmese de fark etmez, benim izleyeceğim filmler hala orada duruyor sonuçta. :A En az 7 8 film daha izleyeceğim ileriki günlerde. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pazar gününe erteler onu @Sherlock adaşım sıkıntı yok. 3 Mart olur yani ne fark edecek. :A Erken saatte izleme imkanım yok anca akşam izleyebilirim. :A Gerçi etkinliğe yetişmese de fark etmez, benim izleyeceğim filmler hala orada duruyor sonuçta. :A En az 7 8 film daha izleyeceğim ileriki günlerde. :A
Ben bilmem, 1 Mart harika bir tarih dediler @Sherlock ve @MasacRE artı eğer Pazar günü olsa bir beğeni atar geçerim ama bugün olsa yorum ve düşüncelerimde bulunur :A @Sherlock

Bugün 9. sınıflardaydım (Tr'de yaşasalar liseli olurlardı, bizde 1 sene geç durumu var) neyse, baya kuralcıydım yoksa dersi allak bulak ederlerdi ve bu kuralcılığımı nedense sizede uyguluyorum bugün :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben bilmem, 1 Mart harika bir tarih dediler @Sherlock ve @MasacRE artı eğer Pazar günü olsa bir beğeni atar geçerim ama bugün olsa yorum ve düşüncelerimde bulunur :A @Sherlock

Bugün 9. sınıflardaydım (Tr'de yaşasalar liseli olurlardı, bizde 1 sene geç durumu var) neyse, baya kuralcıydım yoksa dersi allak bulak ederlerdi ve bu kuralcılığımı nedense sizede uyguluyorum bugün :F
Yoldaşlarım benim ROMA yorumumu görmeden bu etkinliği bitirmez, buna ihtimal vermiyorum. :A Bu gece bitecekse etkinlik yine bir ihtimal yetişebilir ama Pazar biterse kesin yetişir yorumum. :A

Kuralcılık güzel ama burdaki koşulları ve hatayı göz önüne alınca esnetilebilir bir durum var ortada. :A

• Güldürdün