Fav10 Görev Teslim Töreni

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum İstanbul'un Sefiri olmasının hemen ardından öldürülen Süleyman Çakır gibi olacak sonu, ancak dediğiniz gibi biz doğrudan işini bitirmek yerine kendisine çeşitli işkenceler edeceğiz. :A O mahzenlerin dili olsa da konuşsa, kimlere kimlere neler yaptık orada, sırada @Bully var. :A

Aşağıdaki işkence aletini kendisinin üzerinde deneriz artık sayın Gs'li dostum. :A

Ekli dosyayı görüntüle 75025
Sabar tarihine yepyeni bir zafer daha ekleyeceğiz sayın Gs'li dostum.. Tüm forum sizin önünüzde diz çökecek :A @Bully'nin de cezasını ben vereceğim sayın Gs'li dostum :A İşkence aletiyle ne acılar çektireceğim ona :AAa

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
@mrt-06 Atacan'ım görevini layıkıyla yerine getirdin kimse bunun aksini söyleyemez, emeklerine yüreğine sağlık. En kısa sürede seni yeniden aramızda görmek, yönetimde görmek istiyoruz. Herşey gönlünce olsun kendini özletme :bhr:

@Bully Kaan'ım, Atacan'dan sonra seni admin olarak görmek beni çok mutlu etti. Senin de görevini layıkıyla yerine getireceğinden hiç şüphem yok. En doğru karar olmuş, en uygun kişi sendin diyebilirim. Yeni rütben hayırlı olsun canım :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 Atacan'ım görevini layıkıyla yerine getirdin kimse bunun aksini söyleyemez, emeklerine yüreğine sağlık. En kısa sürede seni yeniden aramızda görmek, yönetimde görmek istiyoruz. Herşey gönlünce olsun kendini özletme :bhr:

@Bully Kaan'ım, Atacan'dan sonra seni admin olarak görmek beni çok mutlu etti. Senin de görevini layıkıyla yerine getireceğinden hiç şüphem yok. En doğru karar olmuş, en uygun kişi sendin diyebilirim. Yeni rütben hayırlı olsun canım :bhr:
Serhat'ım, çok teşekkür ediyorum canım. Senin de bu güzel sözlerin beni çok mutlu etti. :bhr:

• Harika
Reactions: serhatt

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Yolunuz açık olsun. Hep dilediğiniz olsun hayatınızda, başarılar dilerim.
Çok teşekkürler. :bhr: