Fav10 Görev Teslim Töreni

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Her ne kadar yönetimsel anlamda eleştirsem de üye olarak sevdiğim birisin. Bildirimlere geç dönmen biraz sıkıntılı bir durumdu hatta bazen dönmediginde oluyordu ama her insan hata yapabilir önemli olan eleştiriye açık olabilmek. Ve forumda kalmaya devam etmene çok sevindim, buraya renk katıyorsun kaç senedir de buradaymışsın. Ama çok gözden de kaybolma sakın. 😁 @mrt-06

@Bully tebrik ederim Kaan, daha öncede yöneticilik yapmışsın. Eminim yine çok iyi şekilde kotaracaksındır. Hoşgeldin ve tebrik ederim tekrar. 😍
Teşekkür ederim Eyüp, inşallah. :D Hoşbuldum. :bhr:

• Harika
Reactions: blacklion

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 Çok zor bir iş yaptın ve layıkıyla yaptın. Tüm emeklerin için teşekkür ederim. Yönetimsel konularda çok ilgilendin. :bhr: Tamamiyle kopmayacağını duymak güzel oldu.

@Bully Kaan’ım sana da hayırlı olsun, tebrik ediyorum canım. Görevini çok iyi yapacağından eminim. :bhr: Dönüşün harika oldu. :Z
Canım Özgür'üm, çok teşekkür ediyorum. :bhr: Beraberiz yeniden. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 admin olduğun süreçte herkesin yardımına konuştun ve ben bizzat şahit oldum herkesi dinledin elinden geleni yaptın. İlgisiz bir yönetici olmadın. Emeklerine sağlık. :)

@Bully başarılı yöneteceğine eminim. Eskiden de yönetmiştin forumu ve o zamanda forumda çok başarılı hizmetler vermiştin. :)
Çok teşekkür ederim Harun'um. Yeniden beraber çalışmak güzel olacak. :D

• Harika
Reactions: Harunnn60

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@Bully hayırlı olsun, tebrik ediyorum seni. Görevini layığı ile yapacağından eminim.

@mrt-06 Emeklerin için kendim adına teşekkür ederim. Adminlik işini layığıyla çok güzel yaptın. Umarım arayı çok açmaz, eski düzene geri dönersin. Seviyoruz seni Atacan 💓

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully hayırlı olsun, tebrik ediyorum seni. Görevini layığı ile yapacağından eminim.

@mrt-06 Emeklerin için kendim adına teşekkür ederim. Adminlik işini layığıyla çok güzel yaptın. Umarım arayı çok açmaz, eski düzene geri dönersin. Seviyoruz seni Atacan 💓

Teşekkür ediyorum Alpercim. :D

• Beğendim
Reactions: alperuz

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Atacan ilk söylediğinde tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı görev değişikliği olacağını düşünmemiştim :A İkinci baharına hoşgeldin @Bully :D

Umarım bu görev değişikliği forumdaki aktifliğini etkilemez, her şey için teşekkürler @mrt-06 :F

• Harika
  • Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
@mrt-06 2 ayı doldurduğum sürede;her mesajıma cevap veren bir admin oldun:ok:. Umarım emeğini verdiğin çocuğunla aranı açmazsın. :bhr:
@Bully Yöneticiliğinizin hayırlı olmasını dilerim. Tebrikler.:Z

• Harika
  • Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ayrılmana üzüldüm. Umarım kendini fazla özletmez ve girmeye devam edersin. Bugüne kadar foruma çok büyük emekler verdin ve biraz dinlenmek hakkın. Kısa zamanda tekrar kırmızı olman dileğiyle emeklerine sağlık. :bhr: @mrt-06

Neyse ki adminlik koltuğu Atacan'ı aratmayacak birine gitmiş. Sonuna kadar hak eden belki de tek isimsin ve karşılığını almış olman mutluluk verici. Zor bir görev ama altından kalkacağına inancım tam ki daha önce de kalktın zaten. Başarılar. :Z @Bully

• Harika
  • Beğendim