Fav10 Görev Teslim Töreni

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1580492256021.png

Evet uzun zamandır forumumuzda adminlik yapıyorum, bazı zamanlarda kısa kısa ayrılıklarım oldu ama 7 senedir forumdan kopmadım, buranın daha güzel bir yer olması için çabaladım/çabaladık, birlikte çok güzel zamanlar geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz fakat hayat bazen değişimi zorlar, benim de buradaki işlerimi güvendiğim insanlara bırakmak durumunda kaldım, bu bir ayrılık değil evet foruma yine gireceğim ancak eskisi kadar değil, fakat adminlik/yöneticilik olarak artık yokum.

Benim yerime ise daha önce de forumda, uzunca yıllar birlikte yöneticilik yaptığımız can dostum @Bully devam edecek, @bazinga ile birlikte... (Ozan'a da buradan teşekkür ederim, kendisinin yeri bende çok ayrı, bana çok şey kattı) Yeni adminimize başarılar diliyorum, dilerim fazla yıpranmadan güzel işler yapar. (Şuana kadar bana yapılan yönetici başvurularını Bully'e gönderdim, bundan sonra bu konuda Bully ile iletişime geçiniz.)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@mrt-06 Çok zor bir iş yaptın ve layıkıyla yaptın. Tüm emeklerin için teşekkür ederim. Yönetimsel konularda çok ilgilendin. :bhr: Tamamiyle kopmayacağını duymak güzel oldu.

@Bully Kaan’ım sana da hayırlı olsun, tebrik ediyorum canım. Görevini çok iyi yapacağından eminim. :bhr: Dönüşün harika oldu. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Bully

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@mrt-06 ben de biraz sonra bir konu patlatıp 2 gün sonra gideceğim, beraber gideriz. :A

@Bully tebrik ederim canım. :A

Yarın 13.senesi olmalı forumun, hem yönetimsel olarak hem de şahsi olarak hayırlı olsun. :) @mrt-06 @Bully

13 senede bir kez bile rütbe alamamış olman... Gelmiş geçmiş tüm avatarlarına ihanet ettin. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@mrt-06 admin olduğun süreçte herkesin yardımına konuştun ve ben bizzat şahit oldum herkesi dinledin elinden geleni yaptın. İlgisiz bir yönetici olmadın. Emeklerine sağlık. :)

@Bully başarılı yöneteceğine eminim. Eskiden de yönetmiştin forumu ve o zamanda forumda çok başarılı hizmetler vermiştin. :)

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 Atacan'ım, canım kardeşim. Forumumuza büyük emekler verdin ve eminim ki vermeye de devam edeceksin. Döndüğünde göreve beraber devam edeceğiz hayırlısıyla. :bhr: Biz kader ortağıyız, ayrılmaz ikiliyiz ne de olsa. :A

1 Şubat 2017'de sizlerin desteği ve @bazinga nın takdiriyle Atacanla beraber adminlik rütbesine uygun görülmüştük. Sonra ben Haziran 2017'de foruma ara vermek durumunda kalmıştım, geçtiğimiz günlerde de kesin dönüş yaptım zaten biliyorsunuz.

Yeniden adminliğe döndüğüm için mutlu ve heyecanlıyım. Görevimi en iyi şekilde, layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. :D