Fav10 Görev Teslim Töreni

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
@mrt-06 çok iyi işler yaptın ve keşke emekli rütbesine geçmeseydin. Kişi ayırmadan herkesin sorularıyla sorunlarıyla ilgilendin. Derslerinde başarılar dilerim.

@Bully hayırlı olsun. Kolay gelsin.

Forumumuz adına hayırlısı neyse o olsun 😊

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Atacan ilk söylediğinde tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı görev değişikliği olacağını düşünmemiştim :A İkinci baharına hoşgeldin @Bully :D

Umarım bu görev değişikliği forumdaki aktifliğini etkilemez, her şey için teşekkürler @mrt-06 :F
Hoşbuldum Batuşçum teşekkür ediyorum. :A

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 2 ayı doldurduğum sürede;her mesajıma cevap veren bir admin oldun:ok:. Umarım emeğini verdiğin çocuğunla aranı açmazsın. :bhr:
@Bully Yöneticiliğinizin hayırlı olmasını dilerim. Tebrikler.:Z
Teşekkür ederim. :D Forumumuza hoşgeldiniz bu arada, tanışamadık sizinle. Ara verdiğim dönemde katılmışsınız aramıza.

Kaliteli yorumlarınız dikkatimi çekiyor. :A Burada kalıcı olmanız dileklerimle. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ayrılmana üzüldüm. Umarım kendini fazla özletmez ve girmeye devam edersin. Bugüne kadar foruma çok büyük emekler verdin ve biraz dinlenmek hakkın. Kısa zamanda tekrar kırmızı olman dileğiyle emeklerine sağlık. :bhr: @mrt-06

Neyse ki adminlik koltuğu Atacan'ı aratmayacak birine gitmiş. Sonuna kadar hak eden belki de tek isimsin ve karşılığını almış olman mutluluk verici. Zor bir görev ama altından kalkacağına inancım tam ki daha önce de kalktın zaten. Başarılar. :Z @Bully
Çok teşekkür ediyorum Eraycım, ne güzel sözler bunlar. :bhr: Seninle yeniden beraber çalışacağımız için mutluyum. :D

• Harika
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@Bully hayırlı uğurlu olsun kuzum önerdiğim isimlerdendin o yüzden çok mutluyum başarılar diliyorum yeniden hoşgeldin adminliğe 😘
@mrt-06 kuzumm emeklerin için teşekkür ediyorum yine bizimle olacaksın biliyorum ama şu okul yakandan bir düşsünde rahatlada gerisi gelir zaten 😘

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully hayırlı uğurlu olsun kuzum önerdiğim isimlerdendin o yüzden çok mutluyum başarılar diliyorum yeniden hoşgeldin adminliğe 😘
@mrt-06 kuzumm emeklerin için teşekkür ediyorum yine bizimle olacaksın biliyorum ama şu okul yakandan bir düşsünde rahatlada gerisi gelir zaten 😘
Ablacım çok teşekkür ediyorum, hoşbuldum. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
@Bully sevdiğim ve her zaman objektik olarak bildiğim üyesin. O yüzden çok sevindim senin adına. Tebrikler. :D

• Beğendim
Reactions: Bully

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tüm emeklerin için teşekkürler Atoş’um, geçenlerde konuşmuştuk zaten. Umarım işleri düzene koyduğunda tekrardan aramıza dönersin, emeklerine sağlık. Her zaman bekliyor olacağız. Ha bi de emekli olunca ortadan kaybolma sakın... @mrt-06 :bhr:

@Bully hoş geldin aşkım sen de, senle de konuştuk zaten ilk bilenlerden biriydim gelişmeyi. Daha önceden yönetimdeki başarını ve tecrübeni zaten biliyoruz, yabancılık çekmeyeceksin. Her zaman yanındayım, hep arkandayım. Şimdiden kolay gelsin. :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Bully and mrt-06

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@mrt-06 kararın hayırlı olmasını diliyorum ama burayıda bırakma forum açısından çok seviliyorsun @Bully hayırlı olmasını diliyorum zaten forumda daha önce yetkiliydin bunu yapacağını biliyoruz 😊😊

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Bully and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forum için en hayırlısı ne ise o olsun... :) Umarım fazla açmazsın arayı @mrt-06

@Bully tebrikler, hayırlı olsun.
Teşekkürler @mrt-06 zor bir iş adminlik, karşılıksızca onca insanın kahrını çekmek. 👏

Tekrar hoşgeldin @Bully. Uzun bir aradan sonra birlikte çalışmak güzel olacak. :Z
Hayırlısı olsun her ikiniz içinde :)
Her ne kadar yönetimsel anlamda eleştirsem de üye olarak sevdiğim birisin. Bildirimlere geç dönmen biraz sıkıntılı bir durumdu hatta bazen dönmediginde oluyordu ama her insan hata yapabilir önemli olan eleştiriye açık olabilmek. Ve forumda kalmaya devam etmene çok sevindim, buraya renk katıyorsun kaç senedir de buradaymışsın. Ama çok gözden de kaybolma sakın. 😁 @mrt-06

@Bully tebrik ederim Kaan, daha öncede yöneticilik yapmışsın. Eminim yine çok iyi şekilde kotaracaksındır. Hoşgeldin ve tebrik ederim tekrar. 😍
Yarın 13.senesi olmalı forumun, hem yönetimsel olarak hem de şahsi olarak hayırlı olsun. :) @mrt-06 @Bully

Emeklerin için çok teşekkürler. :bhr: @mrt-06 Sık sık girmeye çalış. :(

Tebrik ederim hayırlı olsun. @Bully Senin adminlik dönemini kaçırmıştım çok sevindim. :bhr:
@mrt-06 Çok zor bir iş yaptın ve layıkıyla yaptın. Tüm emeklerin için teşekkür ederim. Yönetimsel konularda çok ilgilendin. :bhr: Tamamiyle kopmayacağını duymak güzel oldu.

@Bully Kaan’ım sana da hayırlı olsun, tebrik ediyorum canım. Görevini çok iyi yapacağından eminim. :bhr: Dönüşün harika oldu. :Z
Emeklerine sağlık @mrt-06 kısa sürede geri dön işlerin başına. :D

@Bully tebrik ederim foruma aynı katkıları sağlayacağını bildiğimden başarılar diliyorum sana da. :D
@mrt-06 ben de biraz sonra bir konu patlatıp 2 gün sonra gideceğim, beraber gideriz. :A

@Bully tebrik ederim canım. :A

13 senede bir kez bile rütbe alamamış olman... Gelmiş geçmiş tüm avatarlarına ihanet ettin. :A
Angara bebeleri kendi aralarında al gülüm ver gülüm yapmış.ssss
Tebrik ederim @Bully 😊 Sana da teşekkürler @mrt-06 iyi iş çıkardın nickim için de teşekkürler yine. 😁
@mrt-06 admin olduğun süreçte herkesin yardımına konuştun ve ben bizzat şahit oldum herkesi dinledin elinden geleni yaptın. İlgisiz bir yönetici olmadın. Emeklerine sağlık. :)

@Bully başarılı yöneteceğine eminim. Eskiden de yönetmiştin forumu ve o zamanda forumda çok başarılı hizmetler vermiştin. :)
@mrt-06 Atacan'ım, canım kardeşim. Forumumuza büyük emekler verdin ve eminim ki vermeye de devam edeceksin. Döndüğünde göreve beraber devam edeceğiz hayırlısıyla. :bhr: Biz kader ortağıyız, ayrılmaz ikiliyiz ne de olsa. :A

1 Şubat 2017'de sizlerin desteği ve @bazinga nın takdiriyle Atacanla beraber adminlik rütbesine uygun görülmüştük. Sonra ben Haziran 2017'de foruma ara vermek durumunda kalmıştım, geçtiğimiz günlerde de kesin dönüş yaptım zaten biliyorsunuz.

Yeniden adminliğe döndüğüm için mutlu ve heyecanlıyım. Görevimi en iyi şekilde, layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. :D
@Bully hayırlı olsun, tebrik ediyorum seni. Görevini layığı ile yapacağından eminim.

@mrt-06 Emeklerin için kendim adına teşekkür ederim. Adminlik işini layığıyla çok güzel yaptın. Umarım arayı çok açmaz, eski düzene geri dönersin. Seviyoruz seni Atacan 💓

Atacan ilk söylediğinde tahmin etmiştim ama bu kadar hızlı görev değişikliği olacağını düşünmemiştim :A İkinci baharına hoşgeldin @Bully :D

Umarım bu görev değişikliği forumdaki aktifliğini etkilemez, her şey için teşekkürler @mrt-06 :F
@Bully admin olarak beni mod yapmalısın artık :A Şaka bir yana bu görevi çok iyi yapacağından şüphem yok, hayırlı olsun melunum :A

@mrt-06 kendini özlettirme, emeklerin için teşekkürler :D
@mrt-06 arayı fazla açma :)
@Bully tekrardan hayırlı olsun admin bey yanıyorsun kırmızılarla :F
@mrt-06 2 ayı doldurduğum sürede;her mesajıma cevap veren bir admin oldun:ok:. Umarım emeğini verdiğin çocuğunla aranı açmazsın. :bhr:
@Bully Yöneticiliğinizin hayırlı olmasını dilerim. Tebrikler.:Z
Ayrılmana üzüldüm. Umarım kendini fazla özletmez ve girmeye devam edersin. Bugüne kadar foruma çok büyük emekler verdin ve biraz dinlenmek hakkın. Kısa zamanda tekrar kırmızı olman dileğiyle emeklerine sağlık. :bhr: @mrt-06

Neyse ki adminlik koltuğu Atacan'ı aratmayacak birine gitmiş. Sonuna kadar hak eden belki de tek isimsin ve karşılığını almış olman mutluluk verici. Zor bir görev ama altından kalkacağına inancım tam ki daha önce de kalktın zaten. Başarılar. :Z @Bully
@mrt-06 çok iyi işler yaptın ve keşke emekli rütbesine geçmeseydin. Kişi ayırmadan herkesin sorularıyla sorunlarıyla ilgilendin. Derslerinde başarılar dilerim.

@Bully hayırlı olsun. Kolay gelsin.

Forumumuz adına hayırlısı neyse o olsun 😊
Tüm emeklerin için teşekkürler Atoş’um, geçenlerde konuşmuştuk zaten. Umarım işleri düzene koyduğunda tekrardan aramıza dönersin, emeklerine sağlık. Her zaman bekliyor olacağız. Ha bi de emekli olunca ortadan kaybolma sakın... @mrt-06 :bhr:

@Bully hoş geldin aşkım sen de, senle de konuştuk zaten ilk bilenlerden biriydim gelişmeyi. Daha önceden yönetimdeki başarını ve tecrübeni zaten biliyoruz, yabancılık çekmeyeceksin. Her zaman yanındayım, hep arkandayım. Şimdiden kolay gelsin. :bhr:
@mrt-06 kararın hayırlı olmasını diliyorum ama burayıda bırakma forum açısından çok seviliyorsun @Bully hayırlı olmasını diliyorum zaten forumda daha önce yetkiliydin bunu yapacağını biliyoruz 😊😊
@mrt-06 Kanaldaş, harikaydın üzüldüm. :A @Bully tebrikler. :X
Herkese çok teşekkür ediyorum, yorumlarınız beni çok mutlu etti. Aylar boyunca elimden geleni yaptım, özellikle de bu son süreçte ciddi sorunlar yaşamadık çok şükür (forumun gitmesi dışında), bu forumdaki herkes forumun bir rengi, 1 kişi eksik olsa, eksikliği hissediliyor. Forumun bu renkliliğini hep koruyalım dediğim gibi ayrılmıyorum sadece daha az aktif olacağım. Herkese iyi forumlar, hayatlarınızda başarılar. Hakkım varsa da helal olsun. 😊

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Forumu sahiplenişine, sana yakınlığına veya uzaklığına bakmaksızın herkese eşit ve tarafsız yaklaşımına bizzat tanıklık ettim. Bu yüzden kendimi şanslı da hissediyorum aslında, forum bugünlere gelebildiyse emeğin gerçekten büyük. Derslerinde, sınavlarında başarılar. İnşallah en kısa sürede geri dönersiniz Atacan beyciğim. :) @mrt-06

Son kez buradan hem senin için, hem de yeni adminimiz için malum görseli de paylaşmış olayım. :A Söz verdiğim reyting görsellerini de halledeceğim, gözün arkada kalmasın...

9BC4E5F9-4C55-408A-BA5A-4C55E65AD595.jpeg

Kaan’ım sana da hayırlı uğurlu olsun, görevini aynı başarıyla ve tarafsızlıkla yapacağını bildiğim için sevindim adminliğe geri dönüşüne. Aramıza tekrardan hoş geldin ve tebrikler kardeşim. :) @Bully

• Beğendim
Reactions: Doğan and Bully