Fav10 Film Kulübü 12. Sezon | Film Seçimi - 1. Hafta

Hangi filmleri izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Elenenleri seçeneklerden kaldır istersen, daha iyi olur. :D
Tarihe elenenler de geçsin demiştim ama seni mi kıracağım eski halini paylaşıp sileyim elenenleri. :A

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2021-07-16 at 11.41.35.png
    Screen Shot 2021-07-16 at 11.41.35.png
    245.3 KB · Hit: 85
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
In Syria yerine İnşaat dedim. Bir de yerli film izlesin forum, İnşaat ile tanışsın. Forumdaki üyeler sever mi bilmiyorum ama ben sevmiştim. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8 filmlik mega hafta yapma yolunda ilerliyoruz. :A

I Am Love'ı izledim bu arada çok parlak değildi, isterseniz onu eleyelim. :A Gerçi benim 5.5-6 puanım forumun 7-8 puanına denk düşebiliyor bazen. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

I Am Love'ı izledim bu arada çok parlak değildi, isterseniz onu eleyelim. :A Gerçi benim 5.5-6 puanım forumun 7-8 puanına denk düşebiliyor bazen. :A
7ye indirdim. Keşke sadece 6 olsa :A ama bu kez hepsine bakmam gerçi. Bu sıcaklarda çekilmez :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Tolstoyevski senin için bir seçim yapmıştım. Sende I Am Love filminden çek oyunu :A bak @bazinga düşük puan vermiş ve benim puanlar ona yakın oluyor genelde :A
@Tolstoyevski duyuyor musun iki gün 30 derece gördü diye neler deniyor? Biz ne yapalım? :A
Siz alışıksınız biz değil :A
Bizim artımız tüm gün kapıları pencereleri açmadığımda ev serin ama açıldığı an sizden farkımız yok :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski duyuyor musun iki gün 30 derece gördü diye neler deniyor? Biz ne yapalım? :A
@Tolstoyevski senin için bir seçim yapmıştım. Sende I Am Love filminden çek oyunu :A bak @bazinga düşük puan vermiş ve benim puanlar ona yakın oluyor genelde :A

Bizim artımız tüm gün kapıları pencereleri açmadığımda ev serin ama açıldığı an sizden farkımız yok :A
Sıcaktan düşünemiyorum odaklanamıyorum bile konu neydi aklım beş karış havada valla :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Kapı pencere açamıyormuşsunuz vah vah çok üzücü gerçekten. :A

Ben güneş görmesin diye Batman'in mağaraya çevirdim evi ancak yine de aşırı sıcak. :A Vantilatör açsam baş ağrısı yapıyor bir süre sonra. :( Şu 2 ayın bitmesini dört gözle bekliyorum. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Sonra bana diyor, "hevesini kursağında bırakıyorsun milletin" diye ama kendisi önceden izliyor ve seçenlerin hevesini kırıyor. Ben en azından konuda yapmıyorum bunu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonra bana diyor, "hevesini kursağında bırakıyorsun milletin" diye ama kendisi önceden izliyor ve seçenlerin hevesini kırıyor. Ben en azından konuda yapmıyorum bunu. :A
Tam ortada kalan bir film için forum yararına görüş bildirdim sadece. :A Yoksa böyle bir durumda kalmasa sessizliğimi koruyacaktım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Böyle şeyler benim hevesimi kırıyor açıkçası.
Bir kişi için bir sürü kişi bekletiliyor üstelik 1 ay boyunca var olan bir etkinlik bu, hatta çok daha önceden başladı.
Ben zamanında iPad elimden gider endişesi ile 13-14 Haziran tarihlerinde foruma girmeyip filmlere yüklenmiştim sırf size eşlik edebilmek için.

Valla ben filmlerin hepsini izlemek istiyorum da evde iş bitmiyor annemle beraber yapıyorduk onunda dizi kötü olunca tüm işler bana kaldı bayram yaklaşıyor derin dondurucuyu temizledim bugün derken filmlere zaman ayıramıyorum bayramdan sonra ayırabilirim inşAllah

• Beğendim
Reactions: bazinga and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kapı pencere açamıyormuşsunuz vah vah çok üzücü gerçekten. :A

Ben güneş görmesin diye Batman'in mağaraya çevirdim evi ancak yine de aşırı sıcak. :A Vantilatör açsam baş ağrısı yapıyor bir süre sonra. :( Şu 2 ayın bitmesini dört gözle bekliyorum. :(
Vantilatöre alışma sonra gerçekten sıkıntı olabiliyor.
Bu arada anket tam istenilen kıvamda. Hemen sonlandır :A Yılmaz Vural fotosu attım say :A
------

Şuan %50 üstü 6 film var. %40'a mi düştü kriter. :D
Yok biz oylarla oynayıp düşürdük :A 6 filmden fazlasını istemiyorum. Oynadım oylarımla :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Vantilatöre alışma sonra gerçekten sıkıntı olabiliyor.
Bu arada anket tam istenilen kıvamda. Hemen sonlandır :A Yılmaz Vural fotosu attım say :A
------

Yok biz oylarla oynayıp düşürdük :A 6 filmden fazlasını istemiyorum. Oynadım oylarımla :A

Kapatalım o zaman anketi artık. Böyle iyi. Suriyeli film ilginçti. Onu neden seçmedi kimse:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi