Fav10 Film Kulübü 12. Sezon | Film Seçimi - 1. Hafta

Hangi filmleri izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ne yaptın, ne yaptın? :A

@Dosi seni bile geçen çıktı sanırım. :A

Birkaç saate geliyor inşallah. :Z
Yedi filmin ikisini çok önceden izlemiştim, birini anket çıkmadan önce izlemiştim. Geri kalan dört filmi de anket devam ederken izledim. Biri bugün bitti zaten. :A

Red Kit gölgesinden hızlı silah çeker, @Araf film konuları açılmadan önce filmleri izler. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • Güldürdün
Reactions: Araf

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Hafızam beni yanıltmıyorsa, @gundix123 de eski film kulübü üyelerindendi. Kendisine hoş geldin diyor, etkinliğe davet ediyoruz. :D
Aslında güzel olabilir ama ben bu aralar daha önce izlediğim ve tekrar izlemek istediğim klasik filmlere vakit ayırmak istiyordum hatta birkaç filmle de başlamıştım. :D Zamanında da başyapıtları izlediğimiz güzel bir etkinlik yapmıştık diye hatırlıyorum. @bazinga :D

Yine de bu haftanın süresi ne zaman bitiyor? Size yetişebilir miyim bilmiyorum ama bakmaya çalışayım. :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: bazinga and Araf

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında güzel olabilir ama ben bu aralar daha önce izlediğim ve tekrar izlemek istediğim klasik filmlere vakit ayırmak istiyordum hatta birkaç filmle de başlamıştım. :D Zamanında da başyapıtları izlediğimiz güzel bir etkinlik yapmıştık diye hatırlıyorum. @bazinga :D

Yine de bu haftanın süresi ne zaman bitiyor? Size yetişebilir miyim bilmiyorum ama bakmaya çalışayım. :D
Evet başyapıt etkinliği de yaptık 5 sezon. Toplam 16 sezon devirmiş olduk Oscar Takımı dışında ve bu 17. sezon. :D 6. ve son sezonu da Eylül gibi olacak sanırım. :D

Eğer eski tempon sürüyorsa sen klasiklerini de araya sıkıştırırsın bence. :D

İlk hafta 3 gün sonra bitiyor. Fakat etkinlik bitişi 16 Ağustos. O tarihe kadar izlemeye devam edebilirsin. Toplam 12-14 film olmuş olacak büyük ihtimalle ve tabii ki hepsini izlemek de zorunlu değil. :D

• Beğendim
Reactions: gundix123

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Bir aya yakın sürüyor ve şu anda etkinliğin üzerinden bir hafta geçti. @bazinga daha iyi bilir tabii, kendisi bilgilendirsin. :D

Günde bir film izlersen rahatlıkla yetişirsin bence. İkinci haftaya da gireceğiz yakında. :D

• Beğendim
Reactions: gundix123

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Evet başyapıt etkinliği de yaptık 5 sezon. Toplam 16 sezon devirmiş olduk Oscar Takımı dışında ve bu 17. sezon. :D 6. ve son sezonu da Eylül gibi olacak sanırım. :D

Eğer eski tempon sürüyorsa sen klasiklerini de araya sıkıştırırsın bence. :D

İlk hafta 3 gün sonra bitiyor. Fakat etkinlik bitişi 16 Ağustos. O tarihe kadar izlemeye devam edebilirsin. Toplam 12-14 film olmuş olacak büyük ihtimalle ve tabii ki hepsini izlemek de zorunlu değil. :D
Son başyapıt etkinliğinde burada olmaya çalışayım o zaman. :D 5. sezonda izlediğiniz filmlere bir göz atayım dedim, çoğu da tekrar izlemek istediğim filmlermiş. Gayet güzel tercihler yapmışsınız, burada olmadığıma üzüldüm diyebilirim. :D

Şimdilik ilk haftadan 1-2 film seçeyim o zaman. Zaman kalırsa daha sonra ilk haftaki filmlere bakmaya çalışayım. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga