Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Henüz daha yolun çok başında ve ilk fut deneyimi olduğu için ziyadesiyle acemi sayılırız. Kadro 1 ay sonra, Aralık ayında nasıl olacak bakalım. Bu yüzden kadroyu şuraya bırakayım farkı görebilmek için. @12.Adam

efcjr30.jpeg

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

@Tolstoyevski @xdragxx @secquin @Sherlock @Dosi @bazinga @Moral Veren Adam @pompy @Gerekli24 @HeisenBerg @Araf @Felon @MasacRE @Maskeli Fedai @Ege Bartu @Polat Şaşmaz
@12.Adam Milandan 10 tane yedim 5 tane attım 10-5 yenildim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok büyük hata yaparsın... 79'luk orta sahan yerine Kante'yi koysana. Hem Coman'la hem stoperinle uyumlu adam :A
Kırmızılık fazla artıyor o bölgede ve kimyası 7 oluyor haliyle sinir bozucu bir durum dikkatimi dağıtıyor :A Emre Can’ın yerine İlkay’ı alayım dedim, daha da kötü oldu haliyle aldığım fiyattan tekrar satmaya çalışıyorum. O bölgeye Kimmich’i alacağım gerçi ama birikirse jeton :A

68yvz5d.jpeg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kırmızılık fazla artıyor o bölgede ve kimyası 7 oluyor haliyle sinir bozucu bir durum dikkatimi dağıtıyor :A Emre Can’ın yerine İlkay’ı alayım dedim, daha da kötü oldu haliyle aldığım fiyattan tekrar satmaya çalışıyorum. O bölgeye Kimmich’i alacağım gerçi ama birikirse jeton :A

68yvz5d.jpeg
7 kimyaya sahip Kante bile iyidir boşver :A
Ya bak öyle bir şey olduğu zaman konsept oyuncu ekleyip kimya nasıl olacak dene al sat yapma yani. Bir de az para biriksin sana hibrit kadro kuralım... İlla bir ligden olacak diye bir şey yok. Doğru dizilişle 3 ligden bile kadro kurmak mümkün.
Üstüne özel taktiklerde defansif, ofansife falan istediğin taktiği yapıp maç içinde geçebiliyorsun bunun bilgisini de vereyim. Yani illa bu 3-5-2'yle oynamak zorunda değilsin. Defansife atıyorum 4-2-3-1 yapıp defansife geçip öyle de oynayabiliyorsun.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
7 kimyaya sahip Kante bile iyidir boşver :A
Ya bak öyle bir şey olduğu zaman konsept oyuncu ekleyip kimya nasıl olacak dene al sat yapma yani. Bir de az para biriksin sana hibrit kadro kuralım... İlla bir ligden olacak diye bir şey yok. Doğru dizilişle 3 ligden bile kadro kurmak mümkün.
Üstüne özel taktiklerde defansif, ofansife falan istediğin taktiği yapıp maç içinde geçebiliyorsun bunun bilgisini de vereyim. Yani illa bu 3-5-2'yle oynamak zorunda değilsin. Defansife atıyorum 4-2-3-1 yapıp defansife geçip öyle de oynayabiliyorsun.
O taktikleri ayarladım ama bir süre 3-5-2’yi bozmamaya çalışacağım, kadro tam oturunca farklı dizilişlerle ilerlerim maç içinde :A

Konsept oyuncu ile almaya çalıştım ama bulamadım onu mobil app’de, biraz kurcalamam gerekiyor sanırım.

Asıl sorun benim her bölge yeşil olsun takıntım var, eğer yeşil olursa takım daha uyumlu olur kafasındayım, kırmızı olunca pas hataları filan artıyor galiba :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O taktikleri ayarladım ama bir süre 3-5-2’yi bozmamaya çalışacağım, kadro tam oturunca farklı dizilişlerle ilerlerim maç içinde :A

Konsept oyuncu ile almaya çalıştım ama bulamadım onu mobil app’de, biraz kurcalamam gerekiyor sanırım.

Asıl sorun benim her bölge yeşil olsun takıntım var, eğer yeşil olursa takım daha uyumlu olur kafasındayım, kırmızı olunca pas hataları filan artıyor galiba :A
Yav yok öyle bir şey 10'sa sıkıntı yok. Ha Kante 7'de bir tık düşük oynar 10'a göre ama atıyorum 90 güçlü gibi değil de 88 güçlü gibi oynar aşırı fark etmez. Tabii 3-4 kimya olursa sıkıntı oluyor o ona hiç girme :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yav yok öyle bir şey 10'sa sıkıntı yok. Ha Kante 7'de bir tık düşük oynar 10'a göre ama atıyorum 90 güçlü gibi değil de 88 güçlü gibi oynar aşırı fark etmez. Tabii 3-4 kimya olursa sıkıntı oluyor o ona hiç girme :A
Konsept oyuncular mobil app’de nasıl oluyor bulamadım :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mobil app'i ben hiç beceremiyorum vallaha sorunun cevabı bende yok :A
------

Yahuuu @Tolstoyevski dur bakim Havertz ile Müller'in yerini değiştireyim futbinde olur bence öyle.
------

edit: Yok yine olmuyor :A
Denedim ama olmuyor, Liverpool’dan Handerson da var kadroda ama o da kötü ediyor maalesef :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mobil app'i ben hiç beceremiyorum vallaha sorunun cevabı bende yok :A
------

Yahuuu @Tolstoyevski dur bakim Havertz ile Müller'in yerini değiştireyim futbinde olur bence öyle.
------

edit: Yok yine olmuyor :A
------

@Tolstoyevski kaç k paran var :A
15.000…. Aslında sabah 29K vardı ama saçma sapan harcadık, tekrar gün sonunda 30k’yı anca görebilirim gibi….

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
15.000…. Aslında sabah 29K vardı ama saçma sapan harcadık, tekrar gün sonunda 30k’yı anca görebilirim gibi….
Tamam 30k yeter bize. Takımda çer çöp forma, arma, kimya falan varsa sat yaparsın 30k.

fw82ikj.png

Havertz'i forvetten moo yap Müller'i de moo'dan snt. Pogba ve Rudiger alırsan herkesi 10 kimya yapıyoruz :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tamam 30k yeter bize. Takımda çer çöp forma, arma, kimya falan varsa sat yaparsın 30k.

fw82ikj.png

Havertz'i forvetten moo yap Müller'i de moo'dan snt. Pogba ve Rudiger alırsan herkesi 10 kimya yapıyoruz :A
Müller santrfor için fazla yavaş, onu merkeze çektim ve Kante’yi de daha ofansif yaptım, bence bi önceki halinden daha iyi durdu şu anki diziliş :A

f75haxd.jpeg

• İlginç
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Müller santrfor için fazla yavaş, onu merkeze çektim ve Kante’yi de daha ofansif yaptım, bence bi önceki halinden daha iyi durdu şu anki diziliş :A

f75haxd.jpeg
Yahu işte sana şu defansif, ofansif şeyinde onu demek istedim...
Müller sadece kadro başlangıcında forvet gözükecek kimya uysun diye. Atıyorum defansife yine aynı 3-5-2'yi yaparsın Müller'i forvet arkasına çekip Havertz'i yine forvete koyarsın. Hemen maçın başında defansife çekip taktiği Müller forvet arkası Havertz forvet oynardın zaten. Defansife çektin diye takım defansif oynamıyor sen zaten taktiği kendine göre ayarlıyorsun.

Emre-Müller merkezi bu oyunda zor maç alır. Kante forvet arkası olmaz. Benim yaptığım Pogba-Kante merkezi Müller forvet arkasıyla takım 2-3 gömlek üstün olur ama sen bilirsin.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yahu işte sana şu defansif, ofansif şeyinde onu demek istedim...
Müller sadece kadro başlangıcında forvet gözükecek kimya uysun diye. Atıyorum defansife yine aynı 3-5-2'yi yaparsın Müller'i forvet arkasına çekip Havertz'i yine forvete koyarsın. Hemen maçın başında defansife çekip taktiği Müller forvet arkası Havertz forvet oynardın zaten. Defansife çektin diye takım defansif oynamıyor sen zaten taktiği kendine göre ayarlıyorsun.

Emre-Müller merkezi bu oyunda zor maç alır. Kante forvet arkası olmaz. Benim yaptığım Pogba-Kante merkezi Müller forvet arkasıyla takım 2-3 gömlek üstün olur ama sen bilirsin.
Yeşil ışık göze hoş gözüktü ama haklısın Müller-Emre fazla yumuşak kaçıyor o bölgeye. Kimmich’i alınca orada sorun çözülecek ama dediğin gibi Kante’yi de geriye çekeceğim :A

Bu arada maç esnasında diziliş değişince de maçtaki kimyaları düşmüyor mu?

• Güldürdün