Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
IMG_1869.JPG

IMG_1870.JPG

@xdragxx @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Güncel kadrom aşağıdaki gibidir ve aşağı yukarı artık oturdu kadro, Messi - Ronaldo bile gelse kadroya uymayacağı için yedek kalırlar gibi :A

@Dosi @12.Adam @HeisenBerg @xdragxx @DarkLegenD @pompy

2 aylık bir süreçte gelişime baktığımızda maalesef yeterince geliştiremedik takımı, zenginleşmedi kadro. Fazla gold ve kırmızı çizgi var, Ocak sonu adına Division 3 olarak hayli geride kaldık. Allahtan TOTY döneminde gold Neymar ve TOTY Hakimi çıktı da bir nebze olsun ayakta kalabildik. Kadronun tümü satılamaz olduğu için artık paketlerden ne çıkarsa. Şu kadroya bir TOTY Mbappe bir de Messi gelse ortam çok farklı olurdu…

6i73rgj.jpeg

a5ue3tb.jpeg

@12.Adam @xdragxx @pompy @bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
2 aylık bir süreçte gelişime baktığımızda maalesef yeterince geliştiremedik takımı, zenginleşmedi kadro. Fazla gold ve kırmızı çizgi var, Ocak sonu adına Division 3 olarak hayli geride kaldık. Allahtan TOTY döneminde gold Neymar ve TOTY Hakimi çıktı da bir nebze olsun ayakta kalabildik. Kadronun tümü satılamaz olduğu için artık paketlerden ne çıkarsa. Şu kadroya bir TOTY Mbappe bir de Messi gelse ortam çok farklı olurdu…

6i73rgj.jpeg

a5ue3tb.jpeg

Sonuçları da ekleseydin ya...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben online'ı saldım bu sezon, normal kariyer moda döndüm. Çok daha eğlenceli gidiyor şu ana kadar. :A

Hull City kariyeri yapıyorum, Championship çok çekişmeli bir lig. Lider Nottingham Forrest'i yakalamamız zor olsa da 2-5 arası bir sırada gidip geliyoruz. Aboubakar, Halil Akbunar ve Akinfeev en bomba transferlerimiz oldu. Başkanımızın da desteğiyle Premier Lig'e çıkacağız inşallah. :A

acun_4383.jpeg

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

6i73rgj.jpeg

a5ue3tb.jpeg

Mbappe henüz nasip olmasa da 1.3 Milyon değeriyle en az onun kadar etkili yırtıcı bir ikon efsanesi olan Butragueno’yu kadromuza kattık satılamaz paketten. Mendy bir süre yedeğe çekilirken Ben Yoda da takımın bel kemiği olarak konumlandırıldı….

jwozkfm.jpeg

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben online'ı saldım bu sezon, normal kariyer moda döndüm. Çok daha eğlenceli gidiyor şu ana kadar. :A

Hull City kariyeri yapıyorum, Championship çok çekişmeli bir lig. Lider Nottingham Forrest'i yakalamamız zor olsa da 2-5 arası bir sırada gidip geliyoruz. Aboubakar, Halil Akbunar ve Akinfeev en bomba transferlerimiz oldu. Başkanımızın da desteğiyle Premier Lig'e çıkacağız inşallah. :A

Ekli dosyayı görüntüle 114355
46 maçlık serüvende inişli çıkışlı bir grafik çizdik ve sonucunda 6. sırayı averajla Stoke City'ye kaptırdık. :(

Gelecek sezona daha iyi hazırlanarak bu kez Premier Lig vizesi almaya çalışacağız...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
46 maçlık serüvende inişli çıkışlı bir grafik çizdik ve sonucunda 6. sırayı averajla Stoke City'ye kaptırdık. :(

Gelecek sezona daha iyi hazırlanarak bu kez Premier Lig vizesi almaya çalışacağız...
İkinci sezonumuzda normal süreyi Bristol City ve Fulham'ın ardından 95 puanla üçüncü bitirdik. Playofflarda Brentford 0-0 4-1 ve finalde West Bromwich'i 4-0 yenerek Premier Lig'e yükseldik. :Z

Buradan Acun Medya ve Tarık Sezer orkestrası başta olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler. :Z

Bu arada FA Cup'ta da tarihi bir başarı elde ederek West Ham, Chelsea gibi güçlü rakipleri eleyerek yarı finale kadar çıktık. Fakat yarı finalde Manchester City'ye tosladık. :A

Aboubakar 45 küsür gol atarak tarih yazdı. :Z

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İkinci sezonumuzda normal süreyi Bristol City ve Fulham'ın ardından 95 puanla üçüncü bitirdik. Playofflarda Brentford 0-0 4-1 ve finalde West Bromwich'i 4-0 yenerek Premier Lig'e yükseldik. :Z

Buradan Acun Medya ve Tarık Sezer orkestrası başta olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler. :Z

Bu arada FA Cup'ta da tarihi bir başarı elde ederek West Ham, Chelsea gibi güçlü rakipleri eleyerek yarı finale kadar çıktık. Fakat yarı finalde Manchester City'ye tosladık. :A

Shamrock Rovers 2-2 Slavia Prag @bazinga @Tolstoyevski @Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Mbappe henüz nasip olmasa da 1.3 Milyon değeriyle en az onun kadar etkili yırtıcı bir ikon efsanesi olan Butragueno’yu kadromuza kattık satılamaz paketten. Mendy bir süre yedeğe çekilirken Ben Yoda da takımın bel kemiği olarak konumlandırıldı….

jwozkfm.jpeg
@Tolstoyevski Fenerbahçe’yle Uefa Avrupa liginde son 16 ya kaldım lider olarak Chealsea çıktı @12.Adam

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Premier Lig'deki ilk sezonumuzda beşinci olarak kendi hedeflerimizin çok üzerine çıkarak Avrupa kupalarına katılma hakkı elde ettik. :Z Sezonun büyük kısmını orta sıralarda geçirmemize karşın son maçta Şampiyonlar Ligi'nin kapısından döndük. (Son maçı kazandık ama Arsenal de kazandı. :A)

Aboubakar 33 golle Premier Lig'de de açık ara farkla gol kralı oldu hem de rekor kırarak. :Z

Gelecek sezon artık hedefimiz 80'e yakın puan toplayıp şampiyonluğu kovalamak olacak. :Z

Uzun yıllardır ilk kez bu kadar keyif alıyorum FIFA oynamaktan. :A

IMG_9094.jpg

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Premier Lig'deki ilk sezonumuzda beşinci olarak kendi hedeflerimizin çok üzerine çıkarak Avrupa kupalarına katılma hakkı elde ettik. :Z Sezonun büyük kısmını orta sıralarda geçirmemize karşın son maçta Şampiyonlar Ligi'nin kapısından döndük. (Son maçı kazandık ama Arsenal de kazandı. :A)

Aboubakar 33 golle Premier Lig'de de açık ara farkla gol kralı oldu hem de rekor kırarak. :Z

Gelecek sezon artık hedefimiz 80'e yakın puan toplayıp şampiyonluğu kovalamak olacak. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 115557
İrlanda ligi oyna @bazinga

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Olympiakosu yendim uefa avrupa liginde fenerbahçeyle 10 puanla liderim grupta
ligde fark atıyorum herkese trabzon hatay Adana demirspor deplasmanları sıkıntı geçti kadıköyde hiç yenilmedim oyunda @Dosi @Tolstoyevski
------

Ekli dosyayı görüntüle 115557
Chealsea yi nasıl yenemedin ben 6-2 yendim Kadıköy’de

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam