Fav10 Enleri - 2019/2020

Haklısın ama oraya ödemediğim paramda bende kalmış oldu. Ben gerçekten ihtiyacı olunan yerlere para verilmesi taraftarıyım
transferi yaptırmadı Takım iflasta 621 milyon euroluk borçta takım uefa saymıyor Ali koçun sponsorlarını ancak yardım kampanyasıyla @Dosi gelirlerimiz bankalar tarafından temlikli fenerbahçenin @Dosi

transferi yaptırmadı Takım iflasta 621 milyon euroluk borçta takım uefa saymıyor Ali koçun sponsorlarını ancak yardım kampanyasıyla @Dosi gelirlerimiz bankalar tarafından temlikli fenerbahçenin @Dosi
Acun yardım kampanyaları ile yapar birşeyler.

Acun yardım kampanyaları ile yapar birşeyler.
yaptı taraftarın yardımı euro uçtuğu için çaresiz kalıyoruz bein sport tta 30 milyon tl verecek maçlar oynanırsa bu borç Aziz yıldırımdan kaldı kaç yıldır şampiyonlar ligine gidemiyoruz 12 olacak takıma kayyum atamak dertleri @Dosi

• Üzücü
Reactions: Dosi
Son 3 gün süre kaldı.
Son hatırlatma etiketini yapıyorum. Şuana kadar benle birlikte toplam 21 kişi oylamış oldu.
Yapacağını belirten kişiler @Araf @xemrexxx ve @mrt-06 son pazartesiye kadar listenizi bekliyorum.
Tekrar hatırlatma etiketi yapmayacağım oyüzden umarım unutmazsınız😊
Şuana kadar listesini yapan herkese teşekkürler😊

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Aserat @Sherlock @Araf @Tolstoyevski @MEnes @bazinga @xBUGRAx
En Güzel Kullanıcı Adı: @Buhrany @Araf @Turkuazz
@dreamy @Sherlock @AteşBöceği @Tolstoyevski @titreyenadam @Dosi @MasacRE @Bully @serhatt @bazinga @eskici @Maskeli Fedai @Billy Kane @Hachiko @Forumdash

En Güzel Avatarlı Üye:
@Forumdash @MEnes @Araf @mrt-06 @Turkuazz @Dosi @bazinga
@Bully @offensive @alperuz @Yakamoz-Asi @Billy Kane @serhatt

En İyi Yorumcu Üye: @Tolstoyevski @Araf @The_Erinch @bazinga @Sherlock @MEnes @MasacRE
En İyi Yönetici: @Sherlock @Aserat @emreemreu @Özgür @mrt-06 @bazinga @Bully
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @Dosi @bazinga @xemrexxx
En Ciddi Üye: @emreemreu @Araf @xdragxx @mesmeso61 @BesaleT
En Sinirli Üye:
En Sabırlı Üye: @bazinga @vadikızı @Dosi @hayret bi şey @pompy @Özgür
En Komik Üye: eğlenceli üyeler ile aynı
En Filozof Üye: @The_Erinch @Tolstoyevski @Araf
En Fanatik Üye: @Tolstoyevski @12.Adam @pompy @vadikızı @Hachiko @MayısKralı @Maskeli Fedai
En Geveze Üye: @serhatt @xemrexxx
En Eğlenceli Üye: SABAR grubum (M+S+M+T) @eskici @DR @Forumdash @batuhankaralar
@xemrexx
En Duygusal Üye: @The_Erinch @Ahmed @Tolstoyevski
En Özlenilen Üye: @Doğu @sürgünüm @ozmoturk @denizz19 @Yakamoz-Asi @dizikolik @destere
@FaJi
En Unutulmayacak Üye: @Doğu
En Çok Tartıştığınız Üye: SABAR grubum
En Tarafsız/Objektif Üye: @MasacRE @MEnes @emreemreu @Sherlock @Tolstoyevski @Araf @Dosi @Turkuazz
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @pompy
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye:
@Tolstoyevski @xdragxx @Araf @Özgür @The_Erinch @serhatt @alperuz @Yiğitt @Turkuazz @mrt-06 @denizz19
@kerem @xBUGRAx

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @kerem @serhatt @Emre Ozansoy @Aserat @Özgür @xBUGRAx @mrt-06 Dosi
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @alperuz @The_Erinch @Emre Ozansoy

En Iyimser Üye: @Turkuazz @vadikızı @Dosi @Tolstoyevski
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: @Silinmiş Üye @DarkLegenD @DR (eleştiri kısmı)
En Çalışkan Üye: @serhatt @kerem @Emre Ozansoy @Dosi @bazinga @Bully @mrt-06
En Acayip Üye: @Tolstoyevski @MEnes @Sherlock @pompy
En Deli Dolu Üye: @xBUGRAx

Teşekkür mesajı yazmışım ama göndermemişim. :A

Teşekkür ediyorum Dosi hanım, çok güzel kategorilere yazmışsınız. :A Yazılmamış olduğum yerler için itiraz edebilirdim ama hiç gerek yok. :A @Tolstoyevski

Son 3 gün süre kaldı.
Son hatırlatma etiketini yapıyorum. Şuana kadar benle birlikte toplam 21 kişi oylamış oldu.
Yapacağını belirten kişiler @Araf @xemrexxx ve @mrt-06 son pazartesiye kadar listenizi bekliyorum.
Tekrar hatırlatma etiketi yapmayacağım oyüzden umarım unutmazsınız😊
Şuana kadar listesini yapan herkese teşekkürler😊
Bekle işin ne 22 saat oruç tutuyon evde :aa

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica
Teşekkür mesajı yazmışım ama göndermemişim. :A

Teşekkür ediyorum Dosi hanım, çok güzel kategorilere yazmışsınız. :A Yazılmamış olduğum yerler için itiraz edebilirdim ama hiç gerek yok. :A @Tolstoyevski
Teşekkür etmemişmiydin 😱
Hangi kategoriyi istemiştiniz. Yapın itirazınızı :A
Şimdi baktım da konu beğenme kısmına unutmuşum 😱 abo çalışkanlık kısmınıda unutmuşum :A 2 senedir en çalışkan yeşil mod diye söylene söylene ayarlamamam benim ayıbım :A spor konuların sinema konularını özellikle herzaman kaliteli bulmuşumdur :bhr:
O iki kısmı editleyeceğim ama acaba sen hangisinde eksiklik gördün?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock