Fav10 Enleri - 2019/2020

Hahah
şuan buna sesli güldüm

Kırmızı yerlerin tezini çürütmüş olmama sevindim ozaman

Büyük oyunu bozdunuz Dosi hanım. Bu özelliklere sadece ben ve Utku beyciğim sahibiz, bu kesin ve net bir şekilde kanıtlanmış oldu böylece. Size teşekkürlerimi sunuyorum...
@MasacRE

Tüm suç telefonda yoksa ben sana bunu nasıl yapabilirim. İmkansız bir durum. Şuanki mevcut sohbet ettikelerimde en uzun süreli olan arkadaşlık bizimkisi. Taaaaaa 2016'ya dayanmakta
Biliyorum zaten de malzemeyi bulunca biraz saldırayım dedim hahahah...

Reactions: Dosi
Bak bak leş herife bak...
Gitmiş bütün kan donduruculuğunu kanıtlayacak bir analiz yapmış...

Reactions: Sherlock and Dosi
Reactions: MEnes
Çok üzüldüm bu duruma

Uygun zamanda açıklamalarını bekliyoruz ozaman

Reactions: MEnes
Bak bak leş herife bak...
Gitmiş bütün kan donduruculuğunu kanıtlayacak bir analiz yapmış...

Bırak artık bırak, bana "leş" diyerek muhteşem analizimi görmezden gelmen mümkün değil. Resmen küçücük bir kanıt ile, büyük ve nihai oyunu bozdum.
İddia ettiğin her şeyin asparagas olduğu ortaya döküldü adeta, bu noktada kendimi de tebrik etmek istiyorum izninle.

Reactions: MEnes and Dosi
maalesef saldırılan ben değil sen oldun
bana bulaşmaya çalışanların başına çorap örme gibi bir etkim var istemeden de olsa
@Sherlock

Ah adaşım ah.
Verecek bir cevabın olmayınca iş bahanesi ile mekanı terk etme kararı aldığını görüyorum, sen bu hallere düşecek adam mıydın be adam...

Ühü ühü sen mi bozdun?

@Maskeli Fedai nerede. Geçen konusmalari kaçırdı diye içlenmişti. Gelsin taze taze iki Enes'in çarpışmasıni izlesin

@alperuz ortalığı karıştırdım ama pek anlamazsın belki mevzuyu ama yinede gel
sadece yanımda bulun

Özet geçin, noldu ya.

Kısa özet geçeyim: nedendir bilmem ben @MEnes i takipten çıkmışım (telefonum kendiliğinden pencereleri açıp duruyordu o ara oldu belki)
Benimde profilim izlemediklerime kapalı olduğu için bir süredir göremiyordu. @Sherlock un destansı SNK ile alakalı mesajı vardı profilimde ve MEnes haliyle görememiş.
MEnes herşeyden haberdar olup geleceği bile bildiğinden söz edip durmuş zamaninda ve söz konusu SNK olunca hiç kacirmazdi mesajları ve bu mesajı görmeyerek tezi çürüdü
Sherlock fırsatı kaçırmayıp MEnes'e laf çarpıyor ve şuan MEnes işten nasıl siyrilcagini kara kara düşünmekte

Dosi hanım sakin olun, vurmayalım artık baksanıza öldü.
@MEnes
Benim Zey'in durumundaki o mesajı görmememin FUTURE olma özelliğim ile ilgili kurulan bağlantıyı net bir şekilde reddediyorum. FUTURE olduğumu yüzlerce kez kanıtlamış bir bireyim ben, sen istediğin kadar tek bilgi üzerinden çürüttüğünü düşün, kanıtladığım yüzlerce şey hiç bir yere gitmeyecek.
O mesajı görmeme sebebim çok açık sistemin hatası ve foruma o dönemler çok zaman ayırmamam...

Reactions: Sherlock and Dosi