Fav10 Enleri - 2019/2020

Hayır Dosi hanım, hayır... Burada bir suçlu varsa eğer, bu söz konusu kişi kesinlikle adaşımdır. Bu adam her şeyi gördüğünü, her şeyden haberdar olduğunu ve hatta geleceği görebildiğini iddia eden ruh hastası bir kişilik. Bunu bilmemesi, SNK ile alakalı önemli bir mesajı görmemesi kendisinin karizmasını fena halde çizmiştir. Analizim bu yöndedir, kendisine ve ak saçlarına teşekkürlerimi sunuyorum... @MEnes
@alperuz bu mesajlara dahada aydinlanirsin :A
Çekirdek kesmeyecek bizi en iyisi sıra bunda :A
66d31d2e0fa369cb8478aea44bb1edbc.png

• Güldürdün
Reactions: alperuz and MEnes
Yoo tamamen bilerek açtım, artık gizli kalmanın bir anlamı olmadığına kanaat getirdim. :A
Şimdi bende senin bu kutlu kararından dolayı açtım online kısmıni :A bir süre takilayim böyle :A sende varlığımdan mahrum kalma :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Aserat @bazinga
En Güzel Kullanıcı Adı: @Dosi
En Güzel Avatarlı Üye: @Çiğdem
En İyi Yorumcu Üye: @serhatt
En İyi Yönetici: @mrt-06 @Bully @bazinga @Aserat @Çiğdem
En Aktif Üye: @serhatt
En Ciddi Üye: @Emre Ozansoy
En Sinirli Üye: @xdragxx
En Sabırlı Üye: @12.Adam
En Komik Üye: @sokak sanati
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Fanatik Üye: @Tolstoyevski @mesmeso61 @Sherlock @MasacRE @xdragxx @12.Adam @Bully
En Geveze Üye😡xemrexxx
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem @serhatt @Harunnn60
En Duygusal Üye😡mrt-06
En Özlenilen Üye: destere
En Unutulmayacak Üye: @Çiğdem @serhatt @eskici
En Çok Tartıştığınız Üye: yok
En Tarafsız/Objektif Üye: yok
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @Çiğdem @serhatt @eskici @Dosi
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: Dosi takımdan kaynaklı
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @serhatt
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy
En Iyimser Üye: @Çiğdem
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye😡xdragxx
En Çalışkan Üye: @serhatt
En Acayip Üye: @Yiğitt
En Deli Dolu Üye: @S.G.A.T.
Teşekkürler reyiz :A

Şimdi bende senin bu kutlu kararından dolayı açtım online kısmıni :A bir süre takilayim böyle :A sende varlığımdan mahrum kalma :A
İnsanları etkim altında bırakma gibi bir özelliğim de vardı, bunu adaşım da iyi bilir... Benim etkimle geçen hafta nasıl Battlestar Galactica izlediğini sorabilirsin kendisine... :A Veya başka bir sürü örnek getirebilirim bu duruma... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Benim Zey'in durumundaki o mesajı görmememin FUTURE olma özelliğim ile ilgili kurulan bağlantıyı net bir şekilde reddediyorum. FUTURE olduğumu yüzlerce kez kanıtlamış bir bireyim ben, sen istediğin kadar tek bilgi üzerinden çürüttüğünü düşün, kanıtladığım yüzlerce şey hiç bir yere gitmeyecek. :A O mesajı görmeme sebebim çok açık sistemin hatası ve foruma o dönemler çok zaman ayırmamam... :A

Konuştukça batıyor, battıkça konuşuyorsun be adam. Kabullen artık bu durumu, devrinin ve döneminin geçtiğini kabul et. FUTURE özelliklerinden geriye bir hiç kalmış olduğunu, bu özelliklerin benim ve Utku beyciğimin bünyesinde çok daha efektif kullanıldığını artık kabul et. Zaman adaşım zaman, zaman seni de alt etmiş. :A Ben bugün bunu görüyorum, bunu söylüyorum...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes
İnsanları etkim altında bırakma gibi bir özelliğim de vardı, bunu adaşım da iyi bilir... Benim etkimle geçen hafta nasıl Battlestar Galactica izlediğini sorabilirsin kendisine... :A Veya başka bir sürü örnek getirebilirim bu duruma... :A @Sherlock
Yalnız Sabar'a gönül vermiş herkesin etkisine alma gibi huyları var. @MasacRE @Sherlock ve @Tolstoyevski onların etkisiyle bende az dizi ve film izlemedin yani :Z

Ulan 10 şey söylüyorsun, 11'i yalan... Bu nedir be kardeşim, bu nedir. Battlestar Galactica isimli diziyi izleme sebebim sayın Utku beyciğimin etkinlik adına bu muazzam SABAR eserini bizlere önermesidir. Hatta ve hatta senin izleme sebebin de budur. :A Birbirimizi kandırmayalım şimdi... @MasacRE

Konuştukça batıyor, battıkça konuşuyorsun be adam. Kabullen artık bu durumu, devrinin ve döneminin geçtiğini kabul et. FUTURE özelliklerinden geriye bir hiç kalmış olduğunu, bu özelliklerin benim ve Utku beyciğimin bünyesinde çok daha efektif kullanıldığını artık kabul et. Zaman adaşım zaman, zaman seni de alt etmiş. :A Ben bugün bunu görüyorum, bunu söylüyorum...
Ben bitti demeden hiç bir şeyin bitmeyeceğini, hala nasıl aktif bir şekilde SABARİZM ve FUTURE özelliklerimi zirve performansla sergilediğimi sen de Utku da biliyor... Bu minvalde senin söylediğin tüm sözler iddiadan öteye geçmeyecek, hatta ve hatta konuyla ilgili 'geçerli' herhangi bir delil olmadığı için iddia bile olamayıp safsata olarak kalacaktır. Kimse ama kimse beni alt edemeyecek... FUTURE ENES her daim burada full kapasite kontolü elinde tutacaktır...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock
Ulan 10 şey söylüyorsun, 11'i yalan... Bu nedir be kardeşim, bu nedir. Battlestar Galactica isimli diziyi izleme sebebim sayın Utku beyciğimin etkinlik adına bu muazzam SABAR eserini bizlere önermesidir. Hatta ve hatta senin izleme sebebin de budur. :A Birbirimizi kandırmayalım şimdi... @MasacRE
Okuduğum mesajı bile tam anlamamışsın be adam. 'Geçen hafta' izleme sebebinden bahsettim. Normalde sen günde 2 bölüm 3 bölüm en fazla 4 bölüm izlerdin ama geçen haftasonu 2 günde 15 bölüm izledin. Ben 18 bölüm izlediğim için beni görüp etkimde kalıp gaza geldin... Diziye ilk aşamada başlama sebebimizden bahsetmiyorum önce okuduğunu anla be adam... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Ben bitti demeden hiç bir şeyin bitmeyeceğini, hala nasıl aktif bir şekilde SABARİZM ve FUTURE özelliklerimi zirve performansla sergilediğimi sen de Utku da biliyor... Bu minvalde senin söylediğin tüm sözler iddiadan öteye geçmeyecek, hatta ve hatta konuyla ilgili 'geçerli' herhangi bir delil olmadığı için iddia bile olamayıp safsata olarak kalacaktır. Kimse ama kimse beni alt edemeyecek... FUTURE ENES her daim burada full kapasite kontolü elinde tutacaktır...

SABAR tarihi bu tipte bir rezilliği sanıyorum ikinci defa görüyor, ilki ise aşağıya görselini iliştirmiş olduğum aygıt ile alakalıydı. Elbette o rezilliğin baş aktörü de sendin... Sayın @Dosi hanım elinde her zaman olduğu gibi güçlü ve gerçek kanıtlarla geldi, bu kanıtlar üzerinden inanılmaz analiz yeteneğimi kullanarak gerçek FUTURE ENES'in kim olduğunu ispatladım. Full kapasite kısmı için ise sana bir parça armağan edeceğim...

Bahsi geçen aygıt:

tPIEBu.jpg

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Özgür @Yiğitt @hayret bi şey @Araf @Sherlock @Aserat @xBUGRAx
En Güzel Kullanıcı Adı: @Hachiko @hayret bi şey @sokak sanati @The_Erinch @Tolstoyevski @vadikızı @Sherlock
En Güzel Avatarlı Üye: @mrt-06 @alperuz @Hachiko @Araf
En İyi Yorumcu Üye: @Özgür @The_Erinch @Tolstoyevski
En İyi Yönetici: Doğru düzgün işini yapana rastlamadığım için hiç biri. :A (Umarım banlanmam. :F )
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @xemrexxx
En Ciddi Üye: @emreemreu
En Sinirli Üye: -
En Sabırlı Üye:
@bazinga (Bu kadar üyeye dayanması bence büyük bir sabır. :A )
En Komik Üye: -
En Filozof Üye:
@Tolstoyevski @The_Erinch
En Fanatik Üye: -
En Geveze Üye:
@Emre Ozansoy @xemrexxx
En Eğlenceli Üye: -
En Duygusal Üye:
@vadikızı
En Özlenilen Üye: @Silinmiş Üye
En Unutulmayacak Üye: -
En Çok Tartıştığınız Üye: -
En Tarafsız/Objektif Üye: -
En Çok Tanışılmak İstenen Üye:
@The_Erinch @Hachiko @vadikızı @alperuz @denizz19 @Özgür
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @The_Erinch @Hachiko @vadikızı @alperuz @haluk792 @dreamy
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Emre Ozansoy @Dosi @tolgab
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy @alperuz @The_Erinch
En Iyimser Üye: -
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye:
@Silinmiş Üye
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @Dosi @tolgab @kerem @Sherlock
En Acayip Üye: @pompy
En Deli Dolu Üye: -

Şimdilik bu kadar @Dosi :bhr:

Ahh cnm benim tşk ederim yaa :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy
Dosi hanım sakin olun, vurmayalım artık baksanıza öldü. :A @MEnes
Bana sakin deyip kendin :
fuze-resmi.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Bak sen şuna. Ben o konuya girmediğim için beni kandırmaya çalışmış @MEnes bey 😱

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Okuduğum mesajı bile tam anlamamışsın be adam. 'Geçen hafta' izleme sebebinden bahsettim. Normalde sen günde 2 bölüm 3 bölüm en fazla 4 bölüm izlerdin ama geçen haftasonu 2 günde 15 bölüm izledin. Ben 18 bölüm izlediğim için beni görüp etkimde kalıp gaza geldin... Diziye ilk aşamada başlama sebebimizden bahsetmiyorum önce okuduğunu anla be adam... :A

Bu iddiaların tümünü reddediyorum, yine gerçeği yansıtmayan şeyler üzerinden algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bir kere senin 18 bölüm izlemiş olduğunun kanıtı nerede, bakıyorum yorum sayfasına en son 2. bölümü yorumlamışsın. 'KANIT' yoksa, bu söylediklerin iddia olmaktan öteye gidemez maalesef adaşım. :A O yüzden bu iddialara, cevap verme gereği bile duymuyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94