Fav10 Enleri - 2019/2020

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Aserat @bazinga
En Güzel Kullanıcı Adı: @Dosi
En Güzel Avatarlı Üye: @Çiğdem
En İyi Yorumcu Üye: @serhatt
En İyi Yönetici: @mrt-06 @Bully @bazinga @Aserat @Çiğdem
En Aktif Üye: @serhatt
En Ciddi Üye: @Emre Ozansoy
En Sinirli Üye: @xdragxx
En Sabırlı Üye: @12.Adam
En Komik Üye: @sokak sanati
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Fanatik Üye: @Tolstoyevski @mesmeso61 @Sherlock @MasacRE @xdragxx @12.Adam @Bully
En Geveze Üye😡xemrexxx
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem @serhatt @Harunnn60
En Duygusal Üye😡mrt-06
En Özlenilen Üye: destere
En Unutulmayacak Üye: @Çiğdem @serhatt @eskici
En Çok Tartıştığınız Üye: yok
En Tarafsız/Objektif Üye: yok
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @Çiğdem @serhatt @eskici @Dosi
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: Dosi takımdan kaynaklı
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @serhatt
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy
En Iyimser Üye: @Çiğdem
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye😡xdragxx
En Çalışkan Üye: @serhatt
En Acayip Üye: @Yiğitt
En Deli Dolu Üye: @S.G.A.T.

Ben seni eklemeyi unutmuşum ya güncellemeye fırsat bulamadım hemen güncellim ben seninle tanışmayı çok istiyorum ya :D

SABAR tarihi bu tipte bir rezilliği sanıyorum ikinci defa görüyor, ilki ise aşağıya görselini iliştirmiş olduğum aygıt ile alakalıydı. Elbette o rezilliğin baş aktörü de sendin... Sayın @Dosi hanım elinde her zaman olduğu gibi güçlü ve gerçek kanıtlarla geldi, bu kanıtlar üzerinden inanılmaz analiz yeteneğimi kullanarak gerçek FUTURE ENES'in kim olduğunu ispatladım. Full kapasite kısmı için ise sana bir parça armağan edeceğim...

Bahsi geçen aygıt:

tPIEBu.jpg
İşte şimdi öldürdün :A
Ben ve kanıtlarım yine birşeyleri çözdü çok şükür 😎 :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Bu iddiaların tümünü reddediyorum, yine gerçeği yansıtmayan şeyler üzerinden algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bir kere senin 18 bölüm izlemiş olduğunun kanıtı nerede, bakıyorum yorum sayfasına en son 2. bölümü yorumlamışsın. 'KANIT' yoksa, bu söylediklerin iddia olmaktan öteye gidemez maalesef adaşım. :A O yüzden bu iddialara, cevap verme gereği bile duymuyorum. :A
İşte herzaman dediğim gibi biz haticeye değil neticeye bakariz ve izlemiş olsa bile kanıt olmayınca o sadece bir Hatice olarak kalmakta :A @MEnes @MasacRE

Olayı müthiş özetlediniz Dosi hanım, teşekkürlerimi sunuyorum. :A
Ee kimin ortağiyim :bhr:
Bugün sahursuz oruç tutmaktayim ama yinede kafam zehir :A
Bu gece tam 5 tane alarmı 2dakika arayla kuracağım. Bu gece nedense uyanmadim :S

Bu iddiaların tümünü reddediyorum, yine gerçeği yansıtmayan şeyler üzerinden algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Bir kere senin 18 bölüm izlemiş olduğunun kanıtı nerede, bakıyorum yorum sayfasına en son 2. bölümü yorumlamışsın. 'KANIT' yoksa, bu söylediklerin iddia olmaktan öteye gidemez maalesef adaşım. :A O yüzden bu iddialara, cevap verme gereği bile duymuyorum. :A
Yahu benim 18 bölüm izlediğimin yorumu olması gerekmiyor sana sezon finalinden sahne söylerim izlemiş olduğum anlaşılır, mevzu çözülmüş olur. :A Buradaki mesele hiç yapmadığın halde senin 2 günde 15 bölüm izlemen. Hatta 15 diyip az bile söyledim senin de en son 2. bölüm yorumun vardı. Senin açından bakacak olursak resmi olarak 18 bölüm yorumu yaptığın için 2 günde 18 bölüm izlemiş oluyorsun... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Evet bende yapayım anketimi aklıma gelenleri sıralacam:D
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @bazinga @Araf @hayret bi şey
En Güzel Kullanıcı Adı: @The_Erinch @Dosi @Hachiko @alperuz @Turkuazz @Sherlock @Tolstoyevski @pompy @MasacRE @Bully @mrt-06 @DarkLegenD @ozmoturk @Araf @bazinga RevaN @xBUGRAx @gözlemci @phoebebuffay @Felon @Silinmiş Üye @Silinmiş Üye
En Güzel Avatarlı Üye: @Dosi @vadikızı @serhatt @Emre Ozansoy @Yiğitt @S.G.A.T. @Bully @Ahmed
En İyi Yorumcu Üye: @Araf @bazinga @Tolstoyevski
En İyi Yönetici: @Aserat @xBUGRAx @Sherlock @Bully @Yiğitt @Özgür @mrt-06
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx
En Ciddi Üye: @Araf @emreemreu @mesmeso61 @Turkuazz @hayret bi şey
En Sinirli Üye: @Silinmiş Üye @serhatt
En Sabırlı Üye: @Dosi @vadikızı
En Komik Üye: @xemrexxx @serhatt @alperuz
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Fanatik Üye: @kerem
En Geveze Üye: @xemrexxx @serhatt @Çiğdem
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @serhatt @Çiğdem
En Duygusal Üye: @Ahmed @Dosi @pompy @The_Erinch @Turkuazz
En Özlenilen Üye: @Doğu @destere
En Unutulmayacak Üye: @Doğu @china_shangai
En Çok Tartıştığınız Üye:
En Tarafsız/Objektif Üye: @emreemreu
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @12.Adam @turkuazz @pompy
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @denizz19 @mrt-06 @Bully @Emre Ozansoy @The_Erinch @gözlemci
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Emre Ozansoy @Dosi @serhatt @tolgab
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @Emre Ozansoy @The_Erinch @alperuz
En Iyimser Üye: @Dosi @gözlemci @mrt-06
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye:
En Çalışkan Üye: @Dosi @serhatt @Emre Ozansoy @kerem @mrt-06
En Acayip Üye:
En Deli Dolu Üye: @xemrexxx @serhatt @alperuz

aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe süre bitimine kadar eklemeler yaparım :D

@Dosi güncelledim cnm :D @pompy gerçekten kusura bakma ablam ya

• Beğendim
Reactions: Dosi
@alperuz okadar özet gectim :bağır:
Neyse
Şuan gerçekten modum bu :A (popcorn yemiyorum tabiki)
tenor.gif

• Güldürdün
Reactions: alperuz
SABAR tarihi bu tipte bir rezilliği sanıyorum ikinci defa görüyor, ilki ise aşağıya görselini iliştirmiş olduğum aygıt ile alakalıydı. Elbette o rezilliğin baş aktörü de sendin... Sayın @Dosi hanım elinde her zaman olduğu gibi güçlü ve gerçek kanıtlarla geldi, bu kanıtlar üzerinden inanılmaz analiz yeteneğimi kullanarak gerçek FUTURE ENES'in kim olduğunu ispatladım. Full kapasite kısmı için ise sana bir parça armağan edeceğim...

Bahsi geçen aygıt:

tPIEBu.jpg
Yahu konunun içeriği ve sebepleri belli sen o mesaj üzerinden hiç bir şey kanıtlamış olmuyorsun, geçelim o işi... Benim işim gücüm yok foruma bile girmediğim bir dönemde bildirim olarak bile bana gelmemiş bir mesajı gidip duvardan tespit etmemi mi bekliyorsun. FUTURE ENES'le alakası ne bu durumun. Boş bir analiz yaparak hiç bir şeyi kanıtlamadın ısrar edip devam etme lütfen...

Aygıt konusuna ise herhangi bir cevap vermeme gerek yok el koydum bitti... :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock
Yahu benim 18 bölüm izlediğimin yorumu olması gerekmiyor sana sezon finalinden sahne söylerim izlemiş olduğum anlaşılır, mevzu çözülmüş olur. :A Buradaki mesele hiç yapmadığın halde senin 2 günde 15 bölüm izlemen. Hatta 15 diyip az bile söyledim senin de en son 2. bölüm yorumun vardı. Senin açından bakacak olursak resmi olarak 18 bölüm yorumu yaptığın için 2 günde 18 bölüm izlemiş oluyorsun... :A
İşte herzaman dediğim gibi biz haticeye değil neticeye bakariz ve izlemiş olsa bile kanıt olmayınca o sadece bir Hatice olarak kalmakta :A @MEnes @MasacRE
Seni de üstteki mesaja alıyorum. Mesaj linklemeyi bilmediğim için alıntı yaptım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi