Fav10 Enleri - 2019/2020

Hahah :F şuan buna sesli güldüm :F
Kırmızı yerlerin tezini çürütmüş olmama sevindim ozaman :F

Büyük oyunu bozdunuz Dosi hanım. Bu özelliklere sadece ben ve Utku beyciğim sahibiz, bu kesin ve net bir şekilde kanıtlanmış oldu böylece. Size teşekkürlerimi sunuyorum... :A @MasacRE

Hayır Dosi hanım, hayır... Burada bir suçlu varsa eğer, bu söz konusu kişi kesinlikle adaşımdır. Bu adam her şeyi gördüğünü, her şeyden haberdar olduğunu ve hatta geleceği görebildiğini iddia eden ruh hastası bir kişilik. Bunu bilmemesi, SNK ile alakalı önemli bir mesajı görmemesi kendisinin karizmasını fena halde çizmiştir. Analizim bu yöndedir, kendisine ve ak saçlarına teşekkürlerimi sunuyorum... @MEnes
Bak bak leş herife bak... :A Gitmiş bütün kan donduruculuğunu kanıtlayacak bir analiz yapmış... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
İstediği kadar kaçırmasın o analizi hiç bir şeyi kanıtlamıyor... :A Gereken cevapları vereceğim, şuan pek müsait değilim işte yoğunluk var. :A Bu mevzu da tam üstüne geldi canımı sıktı bu durum... :A
Çok üzüldüm bu duruma :( :A
Uygun zamanda açıklamalarını bekliyoruz ozaman :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Bak bak leş herife bak... :A Gitmiş bütün kan donduruculuğunu kanıtlayacak bir analiz yapmış... :A

Bırak artık bırak, bana "leş" diyerek muhteşem analizimi görmezden gelmen mümkün değil. Resmen küçücük bir kanıt ile, büyük ve nihai oyunu bozdum. :A İddia ettiğin her şeyin asparagas olduğu ortaya döküldü adeta, bu noktada kendimi de tebrik etmek istiyorum izninle. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
maalesef saldırılan ben değil sen oldun :F bana bulaşmaya çalışanların başına çorap örme gibi bir etkim var istemeden de olsa :F @Sherlock
İstediği kadar kaçırmasın o analizi hiç bir şeyi kanıtlamıyor... :A Gereken cevapları vereceğim, şuan pek müsait değilim işte yoğunluk var. :A Bu mevzu da tam üstüne geldi canımı sıktı bu durum... :A

Ah adaşım ah. :A Verecek bir cevabın olmayınca iş bahanesi ile mekanı terk etme kararı aldığını görüyorum, sen bu hallere düşecek adam mıydın be adam...

• Güldürdün
Bırak artık bırak, bana "leş" diyerek muhteşem analizimi görmezden gelmen mümkün değil. Resmen küçücük bir kanıt ile, büyük ve nihai oyunu bozdum. :A İddia ettiğin her şeyin asparagas olduğu ortaya döküldü adeta, bu noktada kendimi de tebrik etmek istiyorum izninle. :A
Ühü ühü sen mi bozdun? :A
@Maskeli Fedai nerede. Geçen konusmalari kaçırdı diye içlenmişti. Gelsin taze taze iki Enes'in çarpışmasıni izlesin :A

@alperuz ortalığı karıştırdım ama pek anlamazsın belki mevzuyu ama yinede gel :A sadece yanımda bulun :ADx8iRloW0AAOC4f.jpg

Ühü ühü sen mi bozdun? :A
@Maskeli Fedai nerede. Geçen konusmalari kaçırdı diye içlenmişti. Gelsin taze taze iki Enes'in çarpışmasıni izlesin :A

@alperuz ortalığı karıştırdım ama pek anlamazsın belki mevzuyu ama yinede gel :A sadece yanımda bulun :AEkli dosyayı görüntüle 80997
Özet geçin, noldu ya. :A :A

58b429dacbbf3433f0e4b557.jpg

• Güldürdün
Özet geçin, noldu ya. :A :A

58b429dacbbf3433f0e4b557.jpg
Kısa özet geçeyim: nedendir bilmem ben @MEnes i takipten çıkmışım (telefonum kendiliğinden pencereleri açıp duruyordu o ara oldu belki)
Benimde profilim izlemediklerime kapalı olduğu için bir süredir göremiyordu. @Sherlock un destansı SNK ile alakalı mesajı vardı profilimde ve MEnes haliyle görememiş.
MEnes herşeyden haberdar olup geleceği bile bildiğinden söz edip durmuş zamaninda ve söz konusu SNK olunca hiç kacirmazdi mesajları ve bu mesajı görmeyerek tezi çürüdü :A Sherlock fırsatı kaçırmayıp MEnes'e laf çarpıyor ve şuan MEnes işten nasıl siyrilcagini kara kara düşünmekte :A

Dosi hanım sakin olun, vurmayalım artık baksanıza öldü. :A @MEnes
Benim Zey'in durumundaki o mesajı görmememin FUTURE olma özelliğim ile ilgili kurulan bağlantıyı net bir şekilde reddediyorum. FUTURE olduğumu yüzlerce kez kanıtlamış bir bireyim ben, sen istediğin kadar tek bilgi üzerinden çürüttüğünü düşün, kanıtladığım yüzlerce şey hiç bir yere gitmeyecek. :A O mesajı görmeme sebebim çok açık sistemin hatası ve foruma o dönemler çok zaman ayırmamam... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi