Fav10 Enleri - 2016

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bak yaa benimle tanışmak istememiş pissssssss:ppp:
lafı dolandırmaya gerek yok yani bir ben varım başkada varmı gönlünde yatan yok? varsada hepsi yumoşlardandır onlardan fayda gelmez tek sağlam ben kalıyorum geriye :))
Ay çok teşekkürler kız duygulandırdın. :A Beni de başlara yazmışsın genel olarak, sen de seviliyorsun aynı şekilde, hislerimiz karşılıklı. :bhr: :Z

İnşallah tanışırız bir gün. :D
Hhaha rica ederim @Bully seni @destere ile aynı toplulukta bulusmuyorum yanı onada teşekkür et bence :A :A :A

@vadikızı hahaha sen beni bıçaklarsın ondan korkuyorum oyüzden :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

sen o yuvarlakla yarışmaya katılırken ayıp etmedinde bizmi şimdi ayıp ediyoruz :)

hahah aa pardon cnm allah istemedi demek o konuna katkı sağlamamı yorumum oraya kısmet olmamış :F :F :F

ya sen gerçekten içiyormusun kaan :D inanasım gelmiyor ya içmezsin sen:D

Kız yanlış yazdın galiba. :A

Aynen iyi akıl etmişsin yoksa kesin kavga çıkardı, ben buluşmaya ayık kafayla gelmem zaten. :A
Showda best model var açın izleyin :F

Çiğdemle vadikızı zaten izliyodur zaten :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Çok teşekkürler arkadaşlar cansınız. Mutlu oldum. :love1:

Sen bildiklerini yap gerisini boş bırak geçen sene de aynısını demiştin ondan önceki sene de, başka bahanen yok mu Allah aşkına. :A
Bence bahanem geçerli bir bahane. O yüzden her yıl aynı şeyi söylüyorum :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@mrt-06 emeğine sağlık şimdiden cnm :bhr::bhr::bhr: unuttuklarımızda kusura bakmasın birşeyler yapmaya çalıştık ayoll :A :A :A

En İyi Türkçeyi Kullanan Üye
: @OzaN @Aserat
En Çok Konuştuğun Üye: çoğu üyeyle konusuyoruz ama hergün konularda konuştuklarımdan yazayım @xemrexxx @destere @cookies @sokak sanati @Bully @vadikızı @pompy ve forumda oldukları zaman @Yiğitt @Harunnn60 ve hergün olmasada @EFE UYSAL @denizz19 @Forumdash ve @Billy Kane ilede sık sık konusuruz konularda
En Güzel Avatarlı Üye: @destere çok şirin değilmi ayoll kendi üstüne alınmasın fok balığına diyorum :A ve mrt-06 Afet hocanın o tatlı avatarı atacanın kişiliğine çok yakışıyor :bhr:
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @xemrexxx çünkü normal haber konuları değil eğlenceli konular açıyor benim işim eğlenceyle ayoll :A
En İyi Yorumcu Üye: @beyazsoy ama yaşlanmaya başladı artık onunda bir ayağı çukurda :A
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati ile sık sık konuşuruz, @xemrexxx lede ara sıra işte :F
En İyi Anlaştığın Üye: @destere @Harunnn60 @Bully @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 @Yiğitt @cookies @pompy @EFE UYSAL
En Sevdiğiniz Üye: benim için yerleri ayrı üyeler @destere @Harunnn60 @Bully @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 @Yiğitt @cookies @pompy ve sevip saydığım bazı üyeler ise @denizz19 @Forumdash @vadikızı @sürgünüm @EFE UYSAL @Billy Kane gibi unuttuklarımda kusura bakmasınlar en zorlandığımız soru bu oluyor herkesle iyi aramız nerdeyse çünkü :A
En Güzel Kullanıcı Adı: @pompy ve @sokak sanati
En İyi Yönetici: @mrt-06 @Bully co admin adaylarımdı ikisinin birden seçilmesine çok sevindim :A
En Başarılı Editör: iyi editör konu açmakla olur @Aserat mod olmasaydı onu derdim çünkü başka konu açan editör yokki ayoll yan gelip yatıyorlar ekmek elden su gölden :A
En Geveze Üye: @xemrexxx bu yılda o seçilir ama eski çenesinden uzak tabi eskiden 6 kadın çenesiyle konusuyordu tek başına ayoll şimdi bir ayağı çukurda :A
En Aktif Üye: @Yiğitt forumda yatıyordu :A askerde şuan dualarımız onunla :bhr: ve eski aktifliğinde olmasada @xemrexxx tüm forum onun etiketlere cevap verelek konuşur :A
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: @destere çocuğu tek bırakmaya gelmiyor gözüm hep üstünde :A
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @MEnes @MasacRE- @Doğu üçlüsü @eskici onuda sayalım bu yıl konuşmaya başladı çünkü :A ayrıca 1 aylık tam aktif olsada @dosimosi ye yinede yer veriyorum bu şekilde devam etmesine motive olur :A
En Komik Üye: @destere Forumun Tolga Çeviği ayoll Tolgada sapıkça espirilerle ünlüdür :A
En Filozof Üye: @Tolstoyevski uzaylıların alıp incelemesi gereken birisi bence :A
En Sinirli Üye: @takas
En Fanatik Üye: @xemerexxx meryem fanatikliği kadının fotolu elbiselerini giyiyor ayoll :eek:
En Sportmen Üye: @mrt-06 kimseyle kavga etme amaçlı görmedim kendisini :F
En Ciddi Üye: @dosimosi ayy inanılmaz ciddi birisin cnm az gülümse ayoll kadınlara o yakışır :A
En Özlenilen Üye: @china shangai Allah rahmet eylesin :(
En Tarafsız / Objektif Üye: @cookies objektif olmak için yeri geldimi kendi izlediğin dizileri kendi sevdiğin oyuncularıda eleştirmek körü körüne korumamak lazım cookies bunu iyi yapıyor :A
En Unutulmayacak Üye: @china shangai Allah rahmet eylesin :(
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx ve @destere ciddi göremezsiniz çünkü bunları :A
En Sabırlı Üye: @pompy kimseyle tartışmaz senaryosunda gönderme yapar işine bakar :A
En Duygusal Üye: @vadikızı tamam kadınlar duygusal olurda herşeye zırlıyor ayoll ablam olsa pencereden aşşağıya atarım :A
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: 2 ayrı üye topluluğuyla buluşmayı isterdim @destere @xemrexxx @Harunnn60 @cookies dörtlüsüyle ve ayrıdan @Bully @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati dörtlüsüyle :A
En Çok Rastladığınız Üye: @xemrexxx 3 yıldır her foruma girdiğimde bana atılmış iftiralarıyla karşılıyorum ayoll :A
En Çok Tartıştığınız Üye: ciddi tartışmalar bana göre değil ayy ama şaka tartışmalarım @xemrexxx ile olur tatlı atışmalar yani :A
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @mrt-06 aslında öyle ortak noktam olan yok pek ama son günlerde abur cubur konusunda hemen hemen aynı şeyleri sevdiğimizi fark ettim oyüzden onu yazayım :bhr:
bu ne bicim yazi. birine cok ciddisin diyorsun birine cok duygusal olma diyorsun.
ben listemi en son yapacagim cunku en cok yazistigim kisiler kisminda yazistigim kisiler almamis beni listesine . sasirttici. ben basta @destere olmak uzere bir cok kisiye hep gulerim:A. daha ne yapayim. beni sevmedigini biliyordum zatende, belgelemiste oldun
bide seninle gunluk yazisiyoruz ama yine listede degilim. rezalet resmen :A

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
170,486
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin