Fav10 Enleri - 2016

öğretmenlerin normalde öyle olması gerekir ama tam standardı tutturmak mümkün değil bizim bir öğretmen vardı sinirlenince temel reisin safinazı gibi sıraların üstüne çıkıp zıplardı :))
şimdi onun için ne diyelim öğretmendir aslında sakindir ama yanlışlıkla elektrik akımınamı yakalandı diyelim ? :)
eski nesil ögretmenler dayakta atiyordu.
ben yeni nesil ögretmenim :) eskilerle alakamiz yok. daha cicegi burnunda bir ögretmenim. henuz görevimizi dört dörtluk yapma asamasindayiz

insanlar öyledir kırk kez översin bir yerde hafif olumsuz bişey söylesen kafayı oraya takarlar mesela sende öyle yapmadınmı o kadar yere seni etiketledim niye tüm kızları tanımak istiyorsun diye öküzün altında kedi arayıp durdun :)

bence yaz çekinme :) hem karşıdakide ilk olarak çevresine nasıl bir enerji yaydığını anlamış olur :)

mesela ilk ben foruma girdiğimde @xemrexxx tosbağa gibi bişeydi hala değişmedi :) şimdi biliyor en azından tosbağaya benzediğini :) @Harunnn60 lady gaga sever bir tipe benziyordu hala öyle? ben genelde yanılmam yani sana sinirli diyorsam sinirlisindir bende hata olmaz :)
hhahaha ayy hemen kendine pay biçme bee hem senin potunla benimki bir değildi
:A :A :A

hhahaha ayy hemen kendine pay biçme bee hem senin potunla benimki bir değildi
:A :A :A

sen @dosimosi ve @vadikızı nın hayalindeki parlaklar böyle bişey! piza kulesini düzeltiyor oğlancık güya :))
1214515_82e551223bfc9e1174bf3f14a0bbce38_640x640.jpg

ama aslında olay bundan ibaret sizin parlaklar sizi etkilemek için şaklabanlık yapıyor:)) sizde kanıyorsunuz :)

1214515_55c4bf4eba5ee871e2cbdb3d6c6a864d_640x640.jpg

evet şimdi sana

bu
c09cf8be80faa8325293d25396237925.jpg

ve bu

images

evlenme teklif etti diyelim ?

hangisini kabul edersin :)

iyi sanada aynı soruyu sorayım :)
ikiside olmaz. ilki sacini boyamis. insan dogal olmali. ikinciside renkli gözlu sarisin. kaybettiler hakkini :F kendinide ekleseydin sen derdim bu ikilinin yaninda :A

İşte 2016 yılının kategorileri;
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye:bence hepsi güzel kullanıyor
En Çok Konuştuğun Üye: hepsi ile çok konuşuyorum ama en başlarda @denizz19 @Çiğdem- @dosimosi @destere @Bully @-KADİR- @doğu @Polat Şaşmaz @mrt-06 @Aserat @halukerogluFOX
En Güzel Avatarlı Üye: isim veremicem hepsininkini beğeniyorum ben
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye :tüm modların haberlerini beğeniyorum ben
En İyi Yorumcu Üye😡sürgünüm
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: yarışmalardan dolayı @Çiğdem- @denizz19 @dosimosi @Harunnn60 @Bully @halukerogluFOX
En İyi Anlaştığın Üye:hepsi ile çok iyi anlaşıyorum ama bu ara en çok @dosimosi ile çok yakınız onu çok seviyorum ve diğerlerinide çok seviyorum ve @halukerogluFOX onu çok seviyorum ben hemde çokk
En Sevdiğiniz Üye:hepsini çok severim @halukerogluFOX @denizz19 @Harunnn60 @Çiğdem- @Bully @Doğu @-KADİR- @Polat Şaşmaz @mrt-06 @ozgur2113 @takas @dosimosi @destere @MayısKralı @GunesinOglu @eskici @turkuazz @eskici başta olmak üzere herkesi seviyorum ben
En Güzel Kullanıcı Adı: bir değil bir kaç tane seviyorum ben @Bully @dosimosi @eskici @turkuazz @destere @Doğu @denizz19 @Tolstoyevski @Sherlock @Darklegend @yakamoz-Asi @EFE UYSAL çok seviyorum her ne kadar aramız yeni yeni düzelsede ben boncuk gözlümü her zaman çok sevicem vede tartışmalarımız olsada ve artık çok şükür tartışmıyoruz @sokak sanati ni çok seviyorum
En İyi Yönetici:hepsi
En Başarılı Editör:hepsi
En Geveze Üyexemrexxx
En Aktif Üye:xemrexxx
En Çok Takip Ettiğiniz Üye:hepsini
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesidosimosi
En Komik Üye:xemrexx ,@eskici @Darklegend
En Filozof Üye: @[URL='https://fav10.net/forum/members/tolstoyevski.88450/']Tolstoyevski[/URL]
En Sinirli Üye:bence yok
En Fanatik Üye: @xemrexxx @halukerogluFOX
En Sportmen Üye: @Bully
En Ciddi Üye,@sürgünüm @OzaN
En Özlenilen Üye @Yiğitt
En Tarafsız / Objektif Üye:
En Unutulmayacak Üye: @china_shangai
En Eğlenceli Üye:xemrexxx
En Sabırlı Üye @dosimosi
En Duygusal Üye: ben
En Çok Tanışılmak İstenen Üye:hepsi ile tanışmak istiyorum ben başta @dosimosi @halukerogluFOX
@Bully @denizz19 @Harunnn60 olmak üzere hepsi ile
En Çok Rastladığınız Üye:@Çiğdem- @denizz19
En Çok Tartıştığınız Üye:yok
En Çok Ortak Noktanız Olan Üy[b]e:[/b] @halukerogluFOX @denizz19 @turkuazz (müzikte ve bazı diziler olmak üzere ortak noktamız çok)

@halukerogluFOX seni çokkkkk seviyorum canımm arkadaşım böyle özelde yazayım dedim:love1::love1:

Son düzenleme:
En Çok Konuştuğun Üye: hepsi ile çok konuşuyorum ama en başlarda @denizz19 @Çiğdem- @dosimosi @destere @Bully @-KADİR- @doğu @Polat Şaşmaz @mrt-06 @Aserat
En İyi Yorumcu Üye:bence
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: yarışmalardan dolayı @Çiğdem- @dosimosi @Harunnn60 @Bully
En İyi Anlaştığın Üye:hepsi ile çok iyi anlaşıyorum ama bu ara en çok @dosimosi ile çok yakınız onu çok seviyorum ve diğerlerinide çok seviyorum
En Sevdiğiniz Üye:hepsini çok severim @denizz19 @Harunnn60 @Çiğdem- @Bully @Doğu @-KADİR- @Polat Şaşmaz @mrt-06 @ozgur2113 @takas @dosimosi @destere @MayısKralı @GunesinOglu @eskici @turkuazz başta olmak üzere herkesi seviyorum ben
En Güzel Kullanıcı Adı: bir değil bir kaç tane seviyorum ben @Bully @dosimosi @eskici @turkuazz @destere @Doğu @denizz19 @Tolstoyevski @Sherlock @Darklegend @yakamoz-Asi çok seviyorum
En Geveze Üye😡xemrexxx
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi😡dosimosi
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Fanatik Üye: xemrexxx
En Ciddi Üye😡sürgünüm @OzaN
En Özlenilen Üye😡Yiğitt
En Unutulmayacak Üye:
En Sabırlı Üye😡dosimosi
En Çok Tanışılmak İstenen Üye:hepsi ile tanışmak istiyorum ben başta @dosimosi
olmak üzere hepsi ile
En Çok Rastladığınız Üye:
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @denizz19 (müzikte ve bazı diziler olmak üzere ortak
noktamız çok)
En çok özel mesaj attığın üye de benim olmamam çok kötü :D halbuki sürekli yazıyoruz :A

En Çok Konuştuğun Üye: hepsi ile çok konuşuyorum ama en başlarda @denizz19 @Çiğdem- @dosimosi @destere @Bully @-KADİR- @doğu @Polat Şaşmaz @mrt-06 @Aserat
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: yarışmalardan dolayı @Çiğdem- @denizz19 @dosimosi @Harunnn60 @Bully
En İyi Anlaştığın Üye:hepsi ile çok iyi anlaşıyorum ama bu ara en çok @dosimosi ile çok yakınız onu çok seviyorum ve diğerlerinide çok seviyorum
En Sevdiğiniz Üye:hepsini çok severim @denizz19 @Harunnn60 @Çiğdem- @Bully @Doğu @-KADİR- @Polat Şaşmaz @mrt-06 @ozgur2113 @takas @dosimosi @destere @MayısKralı @GunesinOglu @eskici @turkuazz başta olmak üzere herkesi seviyorum ben
En Güzel Kullanıcı Adı: bir değil bir kaç tane seviyorum ben @Bully @dosimosi @eskici @turkuazz @destere @Doğu @denizz19 @Tolstoyevski @Sherlock @Darklegend @yakamoz-Asi çok seviyorum
En Geveze Üye😡xemrexxx
En Fanatik Üye: @xemrexxx
En Özlenilen Üye @Yiğitt
En Unutulmayacak Üye:
En Sabırlı Üye @dosimosi
olmak üzere hepsi ile
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @denizz19 (müzikte ve bazı diziler olmak üzere ortak
noktamız çok)
Benim hakkındaki güzel düşüncelerin için teşekkürler ablacım, ben de seni seviyorum. :A

Benim hakkındaki güzel düşüncelerin için teşekkürler ablacım, ben de seni seviyorum. :A

Ne demek ablacım :D gerçekten çok seviyorum seni hepiniz bana her zaman
saygılı oldunuz kırıcı davranmadınız sizden büyük olduğumu bilip saygısızlık
etmediniz o yüzden bu forumu ve sizleri çok seviyorum ben :D

işte @destere gör bak vadikizi bana en sabirli demis. ya sen ? sende bana sinirli dedin :F
@vadikızı duygularimiz karsilikli canim.

En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: yarışmalardan dolayı @Çiğdem- @denizz19 @dosimosi @Harunnn60 @Bully
En Güzel Kullanıcı Adı: bir değil bir kaç tane seviyorum ben @Bully @dosimosi @eskici @turkuazz @destere @Doğu @denizz19 @Tolstoyevski @Sherlock @Darklegend @yakamoz-Asi çok seviyorum her ne kadar tartışmalarımız olsada ve artık çok şükür tartışmıyoruz @sokak sanati ni çok seviyorum
En Geveze Üye😡xemrexxx
En Fanatik Üye: @xemrexxx
En Özlenilen Üye @Yiğitt
En Unutulmayacak Üye:
En Sabırlı Üye @dosimosi
olmak üzere hepsi ile
noktamız çok)
Teşekürler abla. :bhr:

En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: @OzaN @Arslan Bey
En Çok Konuştuğun Üye: Özelden olmasa da @sokak sanati @denizz19 @mrt-06 @Bully @MayısKralı @ozgur2113 vb.
En Güzel Avatarlı Üye: Ben. :bhr: :A
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @mrt-06 @denizz19 @Bully @ozgur2113 vb.
En İyi Yorumcu Üye: @mrt-06 @denizz19 @Bully @xemrexxx
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: Genelde yok ama yarışma nedeniyle arada @MayısKralı.
En İyi Anlaştığın Üye & En Sevdiğiniz Üye: Şimdi uzun uzun sayamayacağım, çok var. Ama istediği için @destere'nin adını analım. :A
En Güzel Kullanıcı Adı: @RüzgarGülü @dosimosi
En İyi Yönetici: @Bully @denizz19 @mrt-06 @ozgur2113
En Başarılı Editör: Hepsi
En Geveze Üye: @dosimosi @xemrexxx
En Aktif Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @sokak sanati @dosimosi
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: -
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi:
@dosimosi @Sherlock @hasancrtk16
En Komik Üye: @xemrexxx ve @destere'nin yanı sıra yaptığı iğrenç esprilerle komik olduğunu sanan @eskici, özellikle Poyraz ile ilgili söylediklerinde bayağı güldüren @sokak sanati ve ölümüne savunduğu dizileri bile 5 bölümde satan @Billy Kane. :A
En Filozof Üye: @Tolstoyevski bu yıl da tahtını kimselere kaptırmaz. :A
En Sinirli Üye: @sokak sanati :A
En Fanatik Üye: @sokak sanati
En Sportmen Üye: Bu kategori kaldırılmalı, işlevi yok.
En Ciddi Üye: @arslan Bey
En Özlenilen Üye: @Yiğitt'in yokluğu hissediliyor.
En Tarafsız / Objektif Üye: @OzaN
En Unutulmayacak Üye: @china_shangai
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem- @destere @mrt-06 @denizz19 @xemrexxx @sokak sanati
En Sabırlı Üye:
En Duygusal Üye:
Tartışmasız @vadikızı. :A
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Neredeyse herkes ama yıllardır @xemrexxx için özel bir merakım var. :A
En Çok Rastladığınız Üye: En Aktif Üye kısmında adı geçenler.
En Çok Tartıştığınız Üye: @Yiğitt ile bir dargın bir barışık giden bir ilişkimiz var.
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @xemrexxx @-potterhead-

Aklıma gelenler illa ki olacak ama şimdilik böyle. Belki sonradan çok değişiklik yaparsam yeni bir mesajda listenin son halini paylaşırım. :X

Etiketlerin büyük kısmı gitmemiş. :(

Son düzenleme: