Fav10 Enleri - 2016

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İşte 2016 yılının kategorileri;
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye = @pompy :)
En Çok Konuştuğun Üye = @xemrexxx @Çiğdem- @harunnn60 @sürgünüm @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @masacre- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Güzel Avatarlı Üye = ben :)
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye :konu seçmem gelişine dalarım :)
En İyi Yorumcu Üye = tolstoyevski @sürgünüm @ozan
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye = hiçkimseye özel mesaj yazmam :)
En İyi Anlaştığın Üye = xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @harunnn60 @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @MasacRE- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Sevdiğiniz Üye = Çiğdem- :)
En Güzel Kullanıcı Adı = @primavera
En İyi Yönetici = benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)
En Başarılı Editör = bilmem valla konu seçmediğim gibi konuya göre editörde seçmiyorum :)
En Geveze Üye:----
En Aktif Üye = @Çiğdem- @sokak sanati @dosimosi @denizz19 @xemrexxx
En Çok Takip Ettiğiniz Üye = @Çiğdem-
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi =@dosimosi
En Komik Üye: @eskici :)
En Filozof Üye = @tolstoyevski
En Sinirli Üye: dosimosi :)
En Fanatik Üye: sürgünüm :)
En Sportmen Üye: @sürgünüm
En Ciddi Üye: eskiden ciddi olanlar vardıda şimdi yok gibi :)
En Özlenilen Üye: zaman geçtikçe eskileri unuttum :)
En Tarafsız / Objektif Üye: kendimden başkasını tanımam bu kategoride:)
En Unutulmayacak Üye: unuttum dedim ya eskileri unutmasam kesin bir kaçını sayardım:)
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: @Çiğdem-
En Duygusal Üye: @vadikızı
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: forumdaki kızlarla tanışmak isterdim tabikide :)
En Çok Rastladığınız Üye:mad:sokak sanati @bully @Çiğdem- @xemrexxx @dosimosi @vadikızı
En Çok Tartıştığınız Üye: @dosimosi :) aslında ben tartışmak istemiyorum ama o bana asılıyor :)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @Forumdash @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @doğu @masacre- @denizz19 @Bully @legolas9900

etiketler olmadı niyeki? :))
Adamsin bee :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte 2016 yılının kategorileri;
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye = @pompy :)
En Çok Konuştuğun Üye = @xemrexxx @Çiğdem- @harunnn60 @sürgünüm @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @masacre- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Güzel Avatarlı Üye = ben :)
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye :konu seçmem gelişine dalarım :)
En İyi Yorumcu Üye = tolstoyevski @sürgünüm @ozan
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye = hiçkimseye özel mesaj yazmam :)
En İyi Anlaştığın Üye = xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @harunnn60 @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @MasacRE- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Sevdiğiniz Üye = Çiğdem- :)
En Güzel Kullanıcı Adı = @primavera
En İyi Yönetici = benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)
En Başarılı Editör = bilmem valla konu seçmediğim gibi konuya göre editörde seçmiyorum :)
En Geveze Üye:----
En Aktif Üye = @Çiğdem- @sokak sanati @dosimosi @denizz19 @xemrexxx
En Çok Takip Ettiğiniz Üye = @Çiğdem-
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi =@dosimosi
En Komik Üye: @eskici :)
En Filozof Üye = @tolstoyevski
En Sinirli Üye: dosimosi :)
En Fanatik Üye: sürgünüm :)
En Sportmen Üye: @sürgünüm
En Ciddi Üye: eskiden ciddi olanlar vardıda şimdi yok gibi :)
En Özlenilen Üye: zaman geçtikçe eskileri unuttum :)
En Tarafsız / Objektif Üye: kendimden başkasını tanımam bu kategoride:)
En Unutulmayacak Üye: unuttum dedim ya eskileri unutmasam kesin bir kaçını sayardım:)
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: @Çiğdem-
En Duygusal Üye: @vadikızı
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: forumdaki kızlarla tanışmak isterdim tabikide :)
En Çok Rastladığınız Üye:mad:sokak sanati @bully @Çiğdem- @xemrexxx @dosimosi @vadikızı
En Çok Tartıştığınız Üye: @dosimosi :) aslında ben tartışmak istemiyorum ama o bana asılıyor :)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @Forumdash @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @doğu @masacre- @denizz19 @Bully @legolas9900

etiketler olmadı niyeki? :))
hahah aa çok teşekkürler özellikle Sevdiğiniz üye ve takip ettiğiniz üyede beni tek yazman mesajı gönderiyor zaten bana :A :A :A

ama tanışılmak istenilen üye sorusunda batırmışsın işte orada pot kırmışsın ayoll
:A :A :A

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
dygularimiz karsilikli :A
keşke her tartiştigim kişi senin gibi tartişirken bile güldüre bilsin.
bizimkisi tartişmaksa hic bitmesede olur :D

ben zaten çok barışçıl bir insanım öyle hergün bıçak sokmasanız bir tarafıma pek tartışma taraftarıda değilim :))

hahah aa çok teşekkürler özellikle Sevdiğiniz üye ve takip ettiğiniz üyede beni tek yazman mesajı gönderiyor zaten bana :A :A :A

ama tanışılmak istenilen üye sorusunda batırmışsın işte orada pot kırmışsın ayoll
:A :A :A

onlarca yere etiketlemişim hogatha hala memnun değil kızları anlayamadım gitti ne isterlerki resmen orda karizmayı çizdirmişiz sana yaranmak için ama yinede bir kusur bulmuşsun :) hem seviyorsam hemcinslerini seviyorum ordan mutlu olman lazım :)

Forumda en çok etkinlik yapanlardan biri benim ne 40 yılı. :A

Bir bakmam lazım. :A

Var tabii ki burada da sıklıkla kullanılıyor. :A Birde buna ek olarak "yol" var. :A

Yetkili kişiyi etiketlememe rağmen dönmedi, etiket yapılamayan bir "forum" işte burası. :)

Neyse zaten sonuç konusunu önemli birde etiketler bazen gitmemiş gibi gözükse de gidiyor. :F

etiketlerin kimseye ulaştığını sanmam millet el yordamıyla araya araya bulmak zorunda kalıyor:) sırf bu etiket gelmemesi yüzünden bir çok talibimi kaçırdım :))

her zaman sözümüzde dururuz :)) fetoş canın oyları açıklandığındada sözümde durduğumu göreceksin, bizde sürpriz olmaz :)

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
ben zaten çok barışçıl bir insanım öyle hergün bıçak sokmasanız bir tarafıma pek tartışma taraftarıda değilim :))

onlarca yere etiketlemişim hogatha hala memnun değil kızları anlayamadım gitti ne isterlerki resmen orda karizmayı çizdirmişiz sana yaranmak için ama yinede bir kusur bulmuşsun :) hem seviyorsam hemcinslerini seviyorum ordan mutlu olman lazım :)

etiketlerin kimseye ulaştığını sanmam millet el yordamıyla araya araya bulmak zorunda kalıyor:) sırf bu etiket gelmemesi yüzünden bir çok talibimi kaçırdım :))

her zaman sözümüzde dururuz :)) fetoş canın oyları açıklandığındada sözümde durduğumu göreceksin, bizde sürpriz olmaz :)
Fetrah Can'a tam puan verecegini söylemistin sözünde dur o zaman :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

yani oval :)) yumurta gibi top yani halka gibin :))

Forumda en çok etkinlik yapanlardan biri benim ne 40 yılı. :A

Bir bakmam lazım. :A

Var tabii ki burada da sıklıkla kullanılıyor. :A Birde buna ek olarak "yol" var. :A

Yetkili kişiyi etiketlememe rağmen dönmedi, etiket yapılamayan bir "forum" işte burası. :)

Neyse zaten sonuç konusunu önemli birde etiketler bazen gitmemiş gibi gözükse de gidiyor. :F

yetersiz codmine bak sen ? senin yetkilerin ne işe yarar sen niye yetkili arıyorsun? biz arasak neyse :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,305
Puanı
1,060

atma be ne bicagi. ilk tanistigimiz zamanlar anlasmamazligimiz vardi sonrasinda sana iyi davranan bendim. gunu arkadasca kapatirdik ertesi gun buz küpü olan sendin :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
yani oval :)) yumurta gibi top yani halka gibin :))

yetersiz codmine bak sen ? senin yetkilerin ne işe yarar sen niye yetkili arıyorsun? biz arasak neyse :))
Benim yetkilerim bir yere kadar. :A Benim 2 tane üssüm var forumda birisi @Bully diğeri @OzaN. :A

Hazır etiketlemişken listeleriniz bekleniyor @Amoureux sen de. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Benim yetkilerim bir yere kadar. :A Benim 2 tane üssüm var forumda birisi @Bully diğeri @OzaN. :A

Hazır etiketlemişken listeleriniz bekleniyor @Amoureux sen de. :A

bu sefer ben elimi çabuk tuttum millette ses yok :))
nasıl olsa 25 aralığa kadar süre vermişsin gelirlermi ? gelmezler tabiki bizim insanlarımız yumurta kapıya gelince folluğa koşar önce gitmezler :))

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
bu sefer ben elimi çabuk tuttum millette ses yok :))
nasıl olsa 25 aralığa kadar süre vermişsin gelirlermi ? gelmezler tabiki bizim insanlarımız yumurta kapıya gelince folluğa koşar önce gitmezler :))
Her sene böyle oluyor birde bu sene etiketler sorunlu olunca maalesef geniş kitlelere ulaşamıyoruz. :A

Bende şans olsa zaten. :T: