Fav10 Enleri - 2016

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İşte 2016 yılının kategorileri;
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye = @pompy :)
En Çok Konuştuğun Üye = @xemrexxx @Çiğdem- @harunnn60 @sürgünüm @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @masacre- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Güzel Avatarlı Üye = ben :)
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye :konu seçmem gelişine dalarım :)
En İyi Yorumcu Üye = tolstoyevski @sürgünüm @ozan
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye = hiçkimseye özel mesaj yazmam :)
En İyi Anlaştığın Üye = xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @harunnn60 @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @MasacRE- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Sevdiğiniz Üye = Çiğdem- :)
En Güzel Kullanıcı Adı = @primavera
En İyi Yönetici = benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)
En Başarılı Editör = bilmem valla konu seçmediğim gibi konuya göre editörde seçmiyorum :)
En Geveze Üye:----
En Aktif Üye = @Çiğdem- @sokak sanati @dosimosi @denizz19 @xemrexxx
En Çok Takip Ettiğiniz Üye = @Çiğdem-
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi =@dosimosi
En Komik Üye: @eskici :)
En Filozof Üye = @tolstoyevski
En Sinirli Üye: dosimosi :)
En Fanatik Üye: sürgünüm :)
En Sportmen Üye: @sürgünüm
En Ciddi Üye: eskiden ciddi olanlar vardıda şimdi yok gibi :)
En Özlenilen Üye: zaman geçtikçe eskileri unuttum :)
En Tarafsız / Objektif Üye: kendimden başkasını tanımam bu kategoride:)
En Unutulmayacak Üye: unuttum dedim ya eskileri unutmasam kesin bir kaçını sayardım:)
En Eğlenceli Üye: @Çiğdem-
En Sabırlı Üye: @Çiğdem-
En Duygusal Üye: @vadikızı
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: forumdaki kızlarla tanışmak isterdim tabikide :)
En Çok Rastladığınız Üye:mad:sokak sanati @bully @Çiğdem- @xemrexxx @dosimosi @vadikızı
En Çok Tartıştığınız Üye: @dosimosi :) aslında ben tartışmak istemiyorum ama o bana asılıyor :)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @Forumdash @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @doğu @masacre- @denizz19 @Bully @legolas9900

O zaman merakla beklemiyoruz listeni, benim için iyi şeyler yazacağını hiç sanmıyorum. :A
etiketler olmadı niyeki? :))

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: @pompy :)
En Çok Konuştuğun Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @harunnn60 @sürgünüm @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @masacre- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Güzel Avatarlı Üye: ben :)
En İyi Yorumcu Üye:mad:tolstoyevski @sürgünüm @ozan
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: hiçkimseye özel mesaj yazmam :)
En İyi Anlaştığın Üye:mad:xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @harunnn60 @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @MasacRE- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Sevdiğiniz Üye:mad:Çiğdem- :)
En Güzel Kullanıcı Adı: @primavera
En İyi Yönetici: benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)
En Başarılı Editör: bilmem valla konu seçmediğim gibi konuya göre editörde seçmiyorum :)
En Aktif Üye:mad:Çiğdem- @sokak sanati @dosimosi @denizz19 @xemrexxx
En Çok Takip Ettiğiniz Üye:mad:Çiğdem-
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @dosimosi
En Filozof Üye: @tolstoyevski
En Sinirli Üye: @dosimosi :)
En Fanatik Üye: @sürgünüm :)
En Unutulmayacak Üye: unuttum dedim ya eskileri unutmasam kesin bir kaçını sayardım:)
En Çok Rastladığınız Üye:mad:sokak sanati @bully @Çiğdem- @xemrexxx @dosimosi @vadikızı
En Çok Tartıştığınız Üye: @dosimosi :) aslında ben tartışmak istemiyorum ama o bana asılıyor :)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @Forumdash @sokak sanati @Harunnn60 @MEnes @doğu @masacre- @denizz19 @Bully @legolas9900

Etiketler problemli maalesef son zamanlarda, çoğu etiketin boşa gitmiş ne yazık ki. :))

Benim hakkımdaki güzel düşüncelerin için de teşekkürler bu arada çok duygulandım, ama hislerin karşılıklı değil tabii ki, aynı yorumları benden çok beklersin. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,303
Puanı
1,060
@destere ben en
sinirlimiyim ? :F ilk karsilasmamiz evet guzel baslamamisti ama en tartistigin uye nasil oluyorda benim ?? pek hatirlamiyorumda
çıkış yaptigim konusuna katiliyorum ama bu tamamen kasim ayinda olan birsey ve en cok konustugun uyeler arasinda olmamam sasirtti lakin benim o cok konustuklarim listesinde belki sende olacaksin :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
En Çok Konuştuğun Üye = @xemrexxx @Çiğdem- @harunnn60 @sürgünüm @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @masacre- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En İyi Yorumcu Üye = tolstoyevski @sürgünüm @ozan
En İyi Anlaştığın Üye = xemrexxx @Çiğdem- @sürgünüm @harunnn60 @forumdash @Bully @MEnes @doğu @sokak sanati @MasacRE- @denizz19 @cookies @vadikızı @mrt-06 @ozan
En Başarılı Editör = bilmem valla konu seçmediğim gibi konuya göre editörde seçmiyorum :)

''En İyi Yönetici = benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)'' kısmı sesli güldürdü. :) Cevaplarında bana ön saflarda yer verdiğin için teşekkürler. Sen biliyorsun zaten hislerimiz karşılıklı. Sen olmasan inan bu forum daha sıkıcı bir hal alır, ben yokluğunda bunu fazlasıyla hissediyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Etiketler problemli maalesef son zamanlarda, çoğu etiketin boşa gitmiş ne yazık ki. :))

Benim hakkımdaki güzel düşüncelerin için de teşekkürler bu arada çok duygulandım, ama hislerin karşılıklı değil tabii ki, aynı yorumları benden çok beklersin. :)

@destere ben en
sinirlimiyim ? :F ilk karsilasmamiz evet guzel baslamamisti ama en tartistigin uye nasil oluyorda benim ?? pek hatirlamiyorumda
çıkış yaptigim konusuna katiliyorum ama bu tamamen kasim ayinda olan birsey ve en cok konustugun uyeler arasinda olmamam sasirtti lakin benim o cok konustuklarim listesinde belki sende olacaksin :)

''En İyi Yönetici = benimle anlaşabilen her yöneticiyi severim :)'' kısmı sesli güldürdü. :) Cevaplarında bana ön saflarda yer verdiğin için teşekkürler. Sen biliyorsun zaten hislerimiz karşılıklı. Sen olmasan inan bu forum daha sıkıcı bir hal alır, ben yokluğunda bunu fazlasıyla hissediyorum. :)

etiketlerde problem olsada sonuçta beni anlayan anladı anlamayanlarda anlayanlara sorsun bir zahmet :) benden bu kadar :)

ama o kadar yere hogathayı etiketlmişim bir tanesi bile çıkmamış ya ona üzüldüm işte :))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
etiketlerde problem olsada sonuçta beni anlayan anladı anlamayanlarda anlayanlara sorsun bir zahmet :) benden bu kadar :)

ama o kadar yere hogathayı etiketlmişim bir tanesi bile çıkmamış ya ona üzüldüm işte :))
O güzel olmuş işte, burayı biraz daha sıvayalım da Çiğdem gözden kaçırsın mesajını. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

İlk 4 favorilerinin arasında 2 tane Giresunlu olması beni işkillendirmeye başladı. Hogatha ile olmaz ise korkmalı mıyım acaba? :) (Captan Flint, Jamal, Penguen gibi yumuşaklara ilgin malum.)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İlk 4 favorilerinin arasında 2 tane Giresunlu olması beni işkillendirmeye başladı. Hogatha ile olmaz ise korkmalı mıyım acaba? :) (Captan Flint, Jamal, Penguen gibi yumuşaklara ilgin malum.)

asla öyle bişey aklınıza gelmesin özellikle giresun türkçesine karşı ilgi ve alakam yüksek ilgim ondandır :) gerçi sen tam giresunca bilmyorsun :) o konuda @Çiğdem- i tek geçerim :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
asla öyle bişey aklınıza gelmesin özellikle giresun türkçesine karşı ilgi ve alakam yüksek ilgim ondandır :) gerçi sen tam giresunca bilmyorsun :) o konuda @Çiğdem- i tek geçerim :))
Hogatha'nın konuştuğu dili ben de anlamıyorum zaman zaman. Kaldı ki sen Giresun'a gelsen çirkin, pasaklı, sümsük Çiko'ya kalmazsın. :) Bu arada yeni gördüm 'En Fanatik Üye'ye de beni yazarak bir çuval inciri berbat etmişsin. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Hogatha'nın konuştuğu dili ben de anlamıyorum zaman zaman. Kaldı ki sen Giresun'a gelsen çirkin, pasaklı, sümsük Çiko'ya kalmazsın. :) Bu arada yeni gördüm 'En Fanatik Üye'ye de beni yazarak bir çuval inciri berbat etmişsin. :)
son zamanlarda spor sayfalarına dalıp bir türlü çıkmadığın için orda bir sitem var dikkat ettiysen :))

@destere ben en

düşün işte bunca zamandır forumdayım benimle tartışmayı kimse başaramadı o kadarki güzel bir insanım ama sen yinede beni tartışma ortamına çekmeyi başarmışsın işte o kadarda kötüsün :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,303
Puanı
1,060
son zamanlarda spor sayfalarına dalıp bir türlü çıkmadığın için orda bir sitem var dikkat ettiysen :))

düşün işte bunca zamandır forumdayım benimle tartışmayı kimse başaramadı o kadarki güzel bir insanım ama sen yinede beni tartışma ortamına çekmeyi başarmışsın işte o kadarda kötüsün :))
dygularimiz karsilikli :A
keşke her tartiştigim kişi senin gibi tartişirken bile güldüre bilsin.
bizimkisi tartişmaksa hic bitmesede olur :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: @dosimosi derrrrmişim. :A @Aserat tabi ki. Birde @Bully :F
En Çok Konuştuğun Üye: 2016'yı ele alarak söylüyorum. @GunesinOglu @Çiğdem- @DarkLeqenD @vadikızı @cookies @Billy Kane
En Güzel Avatarlı Üye: Yok.
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @Yiğitt ve @Aserat diyeyim.
En İyi Yorumcu Üye: @Sherlock dikkatimi çekiyor bu konuda ve özgünlük bakımından @batuhankaralar, diğer yorumcular bir üstteki yorumdan farklısını yazmıyor.
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @Çiğdem- @vadikızı :A
En İyi Anlaştığın Üye: Yaşıtlarımla daha iyi anlaşırım. @EFE UYSAL @DarkLeqenD @cookies @Billy Kane
En Sevdiğiniz Üye: Çok var. :X
En Güzel Kullanıcı Adı: Geçen senede demiştim galiba @sokak sanati :X
En İyi Yönetici: @Bully @denizz19
En Başarılı Editör: Tabi ki ben buraya beni yazın arkadaşlar vallaha editör konu puanlarında diğer arkadaşlara fark atıyorum :F
En Geveze Üye: @xemrexxx :(
En Aktif Üye: @denizz19
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Kimseyi etmiyorum.
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @MasacRE- @eskici @DarkLeqenD
En Komik Üye: @xemrexxx > @destere
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Sinirli Üye: @takas
En Fanatik Üye: @pompy bence :F Yıllardır davasından vazgeçmemiş :F
En Sportmen Üye: @Bully diyeyi tamen salladım :F
En Ciddi Üye: Bir zamanlar @OzaN idi...
En Özlenilen Üye: Aklımda değil ama bedeni burda ruhu başka yerlerde olan @GunesinOglu yu özledik.
En Tarafsız / Objektif Üye: Yok.
En Unutulmayacak Üye: @china_shangai
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @eskici
En Sabırlı Üye: @OzaN @Çiğdem- @vadikızı
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @efe UYSAL @DarkLeqenD @Billy Kane falan filan :F
En Çok Rastladığınız Üye: -
En Çok Tartıştığınız Üye: @Yiğitt
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Billy Kane @efe UYSAL

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
bu sefer çok ciddi hazırlayacağım listeyi en ufak şüphen olmasın :) hem @mrt-06 kırk yılda bir bir proğram yapmaya çalışıyor niye baltalayalım konuyu onada yazık :))
Forumda en çok etkinlik yapanlardan biri benim ne 40 yılı. :A

Kim bilir nasıl sıvayacaksın yine @mrt-06'nın senin paylaşacağın listeyi ciddiye alacağını sanmıyorum. :A
Bir bakmam lazım. :A

bunlar sana elektirik su olarak geri dönecektir :A bu espiriyi amcam cok kullanir, sizin oralardada bu tabir vardir umarim :)

jestin yani elektirik su olarak geri dönecek :)
Var tabii ki burada da sıklıkla kullanılıyor. :A Birde buna ek olarak "yol" var. :A

En İyi Yorumcu Üye = tolstoyevski @sürgünüm @OzaN

Yetkili kişiyi etiketlememe rağmen dönmedi, etiket yapılamayan bir "forum" işte burası. :)

Neyse zaten sonuç konusunu önemli birde etiketler bazen gitmemiş gibi gözükse de gidiyor. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,303
Puanı
1,060
En İyi Türkçeyi Kullanan Üye: @dosimosi derrrrmişim. :A @Aserat tabi ki. Birde @Bully :F
En Çok Konuştuğun Üye: 2016'yı ele alarak söylüyorum. @GunesinOglu @Çiğdem- @DarkLeqenD @vadikızı @cookies @Billy Kane
En Güzel Avatarlı Üye: Yok.
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @Yiğitt ve @Aserat diyeyim.
En İyi Yorumcu Üye: @Sherlock dikkatimi çekiyor bu konuda ve özgünlük bakımından @batuhankaralar, diğer yorumcular bir üstteki yorumdan farklısını yazmıyor.
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @Çiğdem- @vadikızı :A
En İyi Anlaştığın Üye: Yaşıtlarımla daha iyi anlaşırım. @EFE UYSAL @DarkLeqenD @cookies @Billy Kane
En Sevdiğiniz Üye: Çok var. :X
En Güzel Kullanıcı Adı: Geçen senede demiştim galiba @sokak sanati :X
En İyi Yönetici: @Bully @denizz19
En Başarılı Editör: Tabi ki ben buraya beni yazın arkadaşlar vallaha editör konu puanlarında diğer arkadaşlara fark atıyorum :F
En Geveze Üye: @xemrexxx :(
En Aktif Üye: @denizz19
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Kimseyi etmiyorum.
2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi: @MasacRE- @eskici @DarkLeqenD
En Komik Üye: @xemrexxx > @destere
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Sinirli Üye: @takas
En Fanatik Üye: @pompy bence :F Yıllardır davasından vazgeçmemiş :F
En Sportmen Üye: @Bully diyeyi tamen salladım :F
En Ciddi Üye: Bir zamanlar @OzaN idi...
En Özlenilen Üye: Aklımda değil ama bedeni burda ruhu başka yerlerde olan @GunesinOglu yu özledik.
En Tarafsız / Objektif Üye: Yok.
En Unutulmayacak Üye: @china_shangai
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx @eskici
En Sabırlı Üye: @OzaN @Çiğdem- @vadikızı
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @efe UYSAL @DarkLeqenD @Billy Kane falan filan :F
En Çok Rastladığınız Üye: -
En Çok Tartıştığınız Üye: @Yiğitt
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @Billy Kane @efe UYSAL
adimi bir kere anmissin oda saka niyetineymis :A
tabi türkçe karakterlerle yazma imkanim yok. sen gec dalgani :)

Forumda en çok etkinlik yapanlardan biri benim ne 40 yılı. :A

Bir bakmam lazım. :A

Var tabii ki burada da sıklıkla kullanılıyor. :A Birde buna ek olarak "yol" var. :A

Yetkili kişiyi etiketlememe rağmen dönmedi, etiket yapılamayan bir "forum" işte burası. :)

Neyse zaten sonuç konusunu önemli birde etiketler bazen gitmemiş gibi gözükse de gidiyor. :F
tamam sen ciftler yarsiyordaki oylarini kullan sana yol olarakta geri dönsun :A