Fav10 Enleri - 2016

Ben gülüyorum açıkcası neden adamın şevkini kırıyorsun şimdi. :A

Senden de oylarını bekliyorum takipteyim ona göre. :A

Zaten sen ve birkaç arkadaş daha gülüyor o esprilere başka gülen yok :A Olmamış rekorları kıran mesajlarında bile sen gülüyordun o yüzden hiç boşuna umutlandırma eskiciyi şansı yok onun :A

Her zaman arkandayim ya da yaninda olayim bosver arkayi :A

En komik üye dalinda oyunu bekliyorum ortagim vermezsen ayip edersin söyliyim :A

En komik üye kategorisinde şansın yok hiç boşuna umutlanma :A Sana oy verilebilecek kategorilere baktım da en geveze üye olabilir belki ama orada da @xemrexxx ağır favori yine şansın olmaz maalesef :A

Zaten sen ve birkaç arkadaş daha gülüyor o esprilere başka gülen yok :A Olmamış rekorları kıran mesajlarında bile sen gülüyordun o yüzden hiç boşuna umutlandırma eskiciyi şansı yok onun :A

En komik üye kategorisinde şansın yok hiç boşuna umutlanma :A Sana oy verilebilecek kategorilere baktım da en geveze üye olabilir belki ama orada da @xemrexxx ağır favori yine şansın olmaz maalesef :A
Bakalım var mı yok mu görcez 31 Aralık'ta. :A

Tövbe estağfurullah ne demek istedin şimdi. :A
Kötü bir sey demedim de kötüye yoranlar olmasin diye düzelttim :A

Benim her yerde sansim olur :A

Bu etkinlikten haberim yokmuş ilginç. Burada olduğum süre zarfında çok da aktif olamadım doğrusu özellikle yazın. Ama yine de bir bakar doldurmaya çalışırım. :) Dolduramazsam da kusuruma bakmazsın artık. :)

Bu etkinlikten haberim yokmuş ilginç. Burada olduğum süre zarfında çok da aktif olamadım doğrusu özellikle yazın. Ama yine de bir bakar doldurmaya çalışırım. :) Dolduramazsam da kusuruma bakmazsın artık. :)
Zaten tüm kategorileri doldurmak zorunda değilsin, yaparsın bir şeyler ya ne kadar çok oy o kadar iyi sonuçlar veriyor çünkü. :D

Sana jest olsun diye yaptım öğretmenim. Sözlü notuma düşük verme diye. :A
bunlar sana elektirik su olarak geri dönecektir :A bu espiriyi amcam cok kullanir, sizin oralardada bu tabir vardir umarim :)

jestin yani elektirik su olarak geri dönecek :)

oyum eskiciye gidecek :)) yarışmada fetoş canı seçmesi bile başlı başına bir olay :)