Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahaha :F
Yok söz veririm ömrüm boyunca devam eder :D
Sen bu işlerden anlıyorsun, görüşmeleri yapıp Ozan'dan alabilirsin. Nasıl oluyor o işler bilmiyorum, biz de gerekli yardımları ederiz her konuda. Para konusu ne kadardır falan bilmiyorum, her şeye para veriyoruz. Bir hesap açarız, yatırırız sıkıntı değil. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Her zamanki gibi. Yeni forumun adını düşünmeye başla bence bir boş alan adı gerekecek. :A “MelAT” olabilir mesela. :A
Fav10 değişmez niye değişsin :T:

Sen bu işlerden anlıyorsun, görüşmeleri yapıp Ozan'dan alabilirsin. Nasıl oluyor o işler bilmiyorum, biz de gerekli yardımları ederiz her konuda. Para konusu ne kadardır falan bilmiyorum, her şeye para veriyoruz. Bir hesap açarız, yatırırız sıkıntı değil. :D
Dediğim gibi admin olmam, fırsatı yakaladı da admin oldu dedirtmem kendime. Ama teknik konularda Ozan kadar olmasa da tecrübem var :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
B Planı:

Anasayfadaki wordpress sistemi kalkar. (Amacına ulaşamadı zaten bana göre, gereksiz yük)
Forum database'i temizlenir ve daha az teknik sorun yaşanır hale gelir hem de maliyet azalmış olur. (0-5 mesajlı onbinlerce üyelik, 5-10 yıllık kimsenin işinin olmadığı eski konular silinir)

Ben bundan sonra yokum, o kesin. Üyeliğim de olmayacak. Ancak teknik konularda Atacan çağırırsa FF Yönetim hesabı altından müdahale ederim.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Şu konuda bile edilen muhabbete bak. Burası asla kapanmamalı :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Sabah forumu açar açmaz ilk bu konuyu gördüm ve şok oldum. Ne olursa olsun arkadaşlıklar ve harcanan emekler her şeyden çok daha önemliyken 11 yıl boyunca acısıyla tatlısıyla ayakta kalmış bir forumun kapanması kabul edilemez. Maddi olarak zarardaysa başka bir şey düşünülebilir ama Fav10'u bitirmek bunlardan biri olamaz.

Kaldı ki yeni üyeler pek gelmiyor demişsin ama açılan fake üyelikler dışında çok iyi arkadaşlar tanıdık son bir yıl içinde. Tartışmalar da her platformda yaşanabilecek şeyler bunun önüne bu şekilde geçilmez. Ayrıca herkesin başka bir şekilde buluşması da şu noktada mümkün değil.

Biz buradayken forumun kapanmasına izin vermeyeceğiz bunu bilmiş ol. @OzaN

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumun teknik sorunu mu bitiyor ki? :kiki: Dakika başı Atacan FF Yönetimi mi çağıracak? :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
B Planı:

Anasayfadaki wordpress sistemi kalkar. (Amacına ulaşamadı zaten bana göre, gereksiz yük)
Forum database'i temizlenir ve daha az teknik sorun yaşanır hale gelir hem de maliyet azalmış olur. (0-5 mesajlı onbinlerce üyelik, 5-10 yıllık kimsenin işinin olmadığı eski konular silinir)

Ben bundan sonra yokum, o kesin. Üyeliğim de olmayacak. Ancak teknik konularda Atacan çağırırsa FF Yönetim hesabı altından müdahale ederim.
Çok kararlısın, kapatıp gitmektense en makul çıkar yola girmeye bütün forum hazırdır eminim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sabah kalktığımda ilk iş forumu açıp dizi haberlerine bakmaktı. Hatta bazı dizilerin haberlerini sadece buradan alabiliyordum. Forum’un kimsenin fikrine danışılmadan bu şekilde kapatılması üzücü. Bu memlekette demokrasi var kardeşim. Tek bir yöneticinin emriyle bu iş bitmemeli. Ama şunu da belirteyim ki, maddi yönden zarar ediliyor ve bu da sadece @OzaN ın omuzlarına çok ağır bir yük yüklüyorsa da forum kapansın ya da herkes elini taşın altına koysun.
Tek bir yöneticinin emri mi adam forumun sahibi ne yöneticisi :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
GG, Well Played.

Yolun Sonu. Forum kapanırken bile gereksiz ve boş muhabbete dalanlar, bu konuyu bir geyik konusu haline getirenler de dahil, herkes kendine iyi baksın. Gerçek hayatınızda başarılar. :)

https://fav10.net/forum/profile-posts/155413/
Bu konu hayırlı bir şeye çıktı, kendine çok çok iyi bak. Bir daha görüşmemek üzere, forumun kurtuluşu diyorum buna. Umarım sende gerçek hayatında başarılı olursun. :)