Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Forumun artık bittiği seviyenin 15 yaş seviyesi olduğu bir gerçek bunu çoktandır söylüyorum mesela foruma ilk geldiğimde 2011 2014 arası forumdaki herkesi tanır bi şekilde muhabbetimiz olurdu çok renkli ve güzeldi ama şuan öyle çocukça ve boş muhabbet seviyesi var öyle boş üyeler var ki çoğunu tanımıyorum bile tanımakta istemiyorum zaten
Bu foruma çok zaman ayırdık çok emek verdik çok fazla dost kazandık ne olursa olsun kapanmasını istemem ama karara saygı da duyarız

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Satın alırım sorun değil, değer Fav10'a. :D

Admin olmam ki. Haksızlık olur :D
Gerçi sen biliyorsundur kanka maddi değerlerini ama ben yinede eğer tek kaşılayamazsan diye dedim :D
Dükkan kapanıyor hadi herkes dışarı denecek kadar basit değil o iş.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sunucu işleri falan devredilsin, olmadı ortak öderiz. Nerelere para vermiyoruz sanki, ikinci bir ailem için de öderiz.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Forumun artık bittiği seviyenin 15 yaş seviyesi olduğu bir gerçek bunu çoktandır söylüyorum mesela foruma ilk geldiğimde 2011 2014 arası forumdaki herkesi tanır bi şekilde muhabbetimiz olurdu çok renkli ve güzeldi ama şuan öyle çocukça ve boş muhabbet seviyesi var öyle boş üyeler var ki çoğunu tanımıyorum bile tanımakta istemiyorum zaten
Bu foruma çok zaman ayırdık çok emek verdik çok fazla dost kazandık ne olursa olsun kapanmasını istemem ama karara saygı da duyarız
Sen oldum olası Vadiciler dışında kimseyle anlaşamadın ki be Ramazan :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aksine forumun yasi daha da buyudu. O donem uye olanlarin cogu simdi de aktif. 2012 konularina bakarsan Ozan dahil herkes ergendi o dönem :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sen oldum olası Vadiciler dışında kimseyle anlaşamadın ki be Ramazan :A
Anlasamamak ayrı konuşmamak ayrı be bonus :D

Aksine forumun yasi daha da buyudu. O donem uye olanlarin cogu simdi de aktif. 2012 konularina bakarsan Ozan dahil herkes ergendi o dönem :D
Çoğu aktif falan değil o dönem ki atmosfer çok daha güzeldi baya kişi gitti yerine ergenler doldu forumun seviyesini itiraf konusundan anlayabiliriz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şaşırmadım aslında böyle bir şeyi bekliyordum ama burada herkes yıllarını geçirdi, insanlar birbirleriyle bir bağ kurdu, çıkıp da bir anda “kapatıyorum” demek, adil değil..

Eminin ki kapatmak istesen de alternatif bir çözüm bulunur bu işlerden anlayan birkaç kişi var yeni bir site kurulup ortak bir hesap numarası açılıp üyeler para yatırabilir, açanlara da yük olunmaz böylece.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Şaşırmadım aslında böyle bir şeyi bekliyordum ama burada herkes yıllarını geçirdi, insanlar birbirleriyle bir bağ kurdu, çıkıp da bir anda “kapatıyorum” demek, adil değil..

Eminin ki kapatmak istesen de alternatif bir çözüm bulunur bu işlerden anlayan birkaç kişi var yeni bir site kurulup ortak bir hesap numarası açılıp üyeler para yatırabilir, açanlara da yük olunmaz böylece.
Yanlis anlasilmasin da Ozan'in okul döneminden beridir ödedigi miktar ne kadar fazla olabilir ki. O kadar üyeyiz yarisi bile yeter, hic bir etkisi de dokunmaz bize.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Ozan şu sunucu işlerini sana devretsin. Para işini de konuşun, forumdaki üyelerle ve gönüllü arkadaşlarla konuşur çözeriz problemi.

Burası bir forum ve insanlar var. İnsanın olduğu yerde tartışma çıkması gayet normal, çıkmıyorsa anormal zaten. Gerekçeler hiç gerçekçi değil Atacan'ım, Ozan'la konuşup halledin.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ozan sensizde olur burası.:A Birine devret gitsin. Benim ilk aklıma gelen mrt-06 ve Çiğdem oldu.:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yanlis anlasilmasin da Ozan'in okul döneminden beridir ödedigi miktar ne kadar fazla olabilir ki. O kadar üyeyiz yarisi bile yeter, hic bir etkisi de dokunmaz bize.
Gerçek gerekçenin bu olduğunu düşünmüyorum zaten bahanelerden biri sadece. MS sonucuna oldu bu..

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ozan sensizde olur burası.:A Birine devret gitsin. Benim ilk aklıma gelen mrt-06 ve Çiğdem oldu.:D
@Çiğdem- ne anlar bu işlerden, ben de anlamam. :A

@mrt-06 çok da iyi adminlik yapar, her şeyiyle ilgileniyor zaten. Burayı ortakça çok iyi yer haline getirebiliriz, Twitter işi de vardı aklımızda zaten. Para işini de hallederiz, senle sabah konuştuyduk zaten. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@Çiğdem- ne anlar bu işlerden, ben de anlamam. :A

@mrt-06 çok da iyi adminlik yapar, her şeyiyle ilgileniyor zaten. Burayı ortakça çok iyi yer haline getirebiliriz, Twitter işi de vardı aklımızda zaten. Para işini de hallederiz, senle sabah konuştuyduk zaten. :A
Valla ben yönetim işinden anlarım da sunucu kısmı zorlar. O yüzden @XanTier daha mantıklı o alsın birde banka hesabı açar para yatırırız. Zaten kira fazla değil. :D

Kurulacak sitede Admin yine ben olurum. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Herkes görüş bildirmiş lakin bu bir anket değil, bildiri sadece. Ozan kapatacağını bildiriyor bize. Yazıyı okurken benim de geçirdiğim 6-7 yıllık dönem gözümün önünden geçti, daha birkaç gün önce bakmıştım attığım ilk mesajlara. Forumu çok sevdiğim doğru ve kapanmasını ben de istemem ama bahsettiği şeyler de yabana atılacak şeyler değil. Her hafta itiraflarda onlarca felaket sataşma itirafı gelirken böyle bir ortamı sürdürmeye devam etmek istememesini anlıyorum. Herkes çözüm önerisi olarak sunucuları devralmayı falan düşünmüş ama bir kişi de aramızdaki şu kavgalara son vermeye çalışalım dememiş.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Sabah kalktığımda ilk iş forumu açıp dizi haberlerine bakmaktı. Hatta bazı dizilerin haberlerini sadece buradan alabiliyordum. Forum’un kimsenin fikrine danışılmadan bu şekilde kapatılması üzücü. Bu memlekette demokrasi var kardeşim. Tek bir yöneticinin emriyle bu iş bitmemeli. Ama şunu da belirteyim ki, maddi yönden zarar ediliyor ve bu da sadece @OzaN ın omuzlarına çok ağır bir yük yüklüyorsa da forum kapansın ya da herkes elini taşın altına koysun.