2020 Fav 10 Ailesinin Belirlediği "EN" Favori SüperKahraman.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aman Allahımmmm :eek: :eek: :eek: fantastik/süperkahramanla uzaktan yakından ilgisi olmayan @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @dreamy @Maskeli Fedai @Gerekli24 @Alos @slhttnmtl @Aserat @Araf @kerem @bazinga @serhatt @xemrexxx @Doğan @12.Adam @MEnes bunların bulundu ortamda süperkahraman seçilemez ki zaten seçilememiş :F

Süpersiz sıradadan normal bir adamı seçmişler :A :A :A @The_Erinch
Evet hiç alakam yok Batman favorimdi o kazandı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Diğer örümcek adamla gençleştirdiler kitleyi sın olan çocukla iyice çocuk filmi yaptılar ama tobeyli seri bastan aşa her yaşa hitap ediyordu :A

Son gelecek örümcek adamda tobey olacak diyorlar heyecanla bekliyorum anca öyle kurtulur seri :A @mrt-06 @xemrexxx
Tobey yaşlandı artık, 45 yaşına mı ne geldi. Olsa bile eski büyüsü bozuldu filmin. Yanarım da yanarım bu güzel seriyi mahvedenlere yanarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tobey yaşlandı artık, 45 yaşına mı ne geldi. Olsa bile eski büyüsü bozuldu filmin. Yanarım da yanarım bu güzel seriyi mahvedenlere yanarım. :A
Ama olursa iyi olur 3 örümcek adam olucak diyorlar :A

tobey olmasada 2.filmin kötüsünün olucağı açıklandı ölmemiş olarak örümcek adam 2 den bu son filme gelecekmiş zamanlar arası :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx
doktor-ahtapot-spider-man-3-geri-donuyor-1607508577.jpg

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Ama olursa iyi olur 3 örümcek adam olucak diyorlar :A

tobey olmasada 2.filmin kötüsünün olucağı açıklandı ölmemiş olarak örümcek adam 2 den bu son filme gelecekmiş zamanlar arası :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx
doktor-ahtapot-spider-man-3-geri-donuyor-1607508577.jpg
Ben hiç takip etmiyorum ya, çekimler ne zaman başlayacak peki? Filmin çıkış tarihi belli oldu mu? Yoksa hepsi birer asparagas mı? :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben hiç takip etmiyorum ya, çekimler ne zaman başlayacak peki? Filmin çıkış tarihi belli oldu mu? Yoksa hepsi birer asparagas mı? :A
Bu adamın olacağı ve o hikayeden devam edecei resmileşti ama diğer örümcek adamlar olucakmı orası saklanıyor :A Aralıktamı ne gelecekmiş zaten fragmanın çoktan çıkması gerekiyordu geç kaldılar her an çıkabilir fragman bekleniyor :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Bu adamın olacağı ve o hikayeden devam edecei resmileşti ama diğer örümcek adamlar olucakmı orası saklanıyor :A Aralıktamı ne gelecekmiş zaten fragmanın çoktan çıkması gerekiyordu geç kaldılar her an çıkabilir fragman bekleniyor :A
Çekimler bittiyse bütün kadro belli olmuştur o zaman. :A Kafamı karıştırdın. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çekimler bittiyse bütün kadro belli olmuştur o zaman. :A Kafamı karıştırdın. :A
Sır gibi saklanıyormuş filmin konusu senaryosu diğer örümcek adamlar hiçbir spoi bilgi sızıntı yokmus fragmana kadar herkes fragmanları bekliyor pazarlama taktiğiymiş :A

• İlginç
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...