Eurovision 2020 | Genel Yorum Konusu

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yok bizimki de bu hafta belli olacak ama şarkının 40 saniyelik demo versionu sızdı. Cleopatra ismi.
O dinlediğim kadarıyla pek süper değil gibi. Full version bakmam lazım. :( @Dosi
Sın yıllarda size noldu acaba ya? Nerede o eski şarkılarınız. :(

• Üzücü
Reactions: Ahmed

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sın yıllarda size noldu acaba ya? Nerede o eski şarkılarınız. :(
Biz 5 yıldır F1'in Avrupa kolunda ev sahipliği yapıyoruz ve 2023'e kadar bu devam edecek. Ve bu F1 bizde heryıl nisan-mayıs-haziran bu 3 aydan birisine denk geliyor . Yani tam ESC zamanı.
2015-2023 zaman zaafında ESC için çok güçlü birşey göndermeye izin veemiyorlar heralde. Çünkü zaten ESC geçici ama F1 heryıl oluyor ve çok büyük turist çekiyor.
Ayrıca 2015 sonrası ekonomi kötü, ülke olarak yeniden galibiyyet istenmiyor. Olursa bunu yapacak yer sorunu da var. Kristal Saray 1 kere ev sahipliği yaptı başka öyle büyük biryer yok. Stadyumları yarışma için o hale getirmek ise büyük para gerektiriyor.
Yani anlayacağın kanal artık sadece katılmak için katılıyor ve şarkı seçiyor. En son 2013 çok iyiydik.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Ahmed Bu crono etkiler mi acaba yarışmayı;mayısa kadar bu virüsün durumu Avrupada ne olacak acaba..İtalya çok sıkıntılı baksana.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@Ahmed Bu crono etkiler mi acaba yarışmayı;mayısa kadar bu virüsün durumu Avrupada ne olacak acaba..İtalya çok sıkıntılı baksana.
Dün haber okudum avrupa yayın birliğinde bir çalışanda virüs çıkdığı için Eurovison ile ilgili planlanan görüşmeler falan iptal edilmiş. Hatta çoğu ülke delegasyonu görüşmelere gitmekden çok önceden vazgeçmiş.
Eğer mayısa kadar durum düzelmezse ertelene bilir bence. Bu durumda o kadar insanın bir arenada toplanması aşırı riskli. Avrupanın çoğu ülkesinde tüm büyük organizasyonlar iptal olmuş zaten.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dinledikçe hoşuma gidiyor şarkımız. Positif enerji veriyor.Herşeyden önce bu bir canlı performans ve studio çekiminden daha güzel çıkmış sesleri. Esc zamanı yine aynı harika performans olacaktır. Sesleride çok güçlü. Geçen senenin yarışmacısı arka vokalde.

Uyumları ve şarkıda farklı bir çok tempo ise çok hoş. Düz bir şarkı değil. 1.50den sonrada seyirciyi çoştururlar. Oralarıda hoş :bhr:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Rusya şarkısı bu gece çıkıyor. Açık ara en geç yayınlıyorlar. Galibiyyete geliyorlar bence. :D
Rusyada olsa ben de gidebilirdim gelecek yıl ne güzel olur. Go Russia. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ruslar hala bu yarışmaya çok ilgili, zaten like oranına bakınca da belli. Mantıklı bir insan bunun nesini beğensin Allahaşkına. Beğenen hepsi rus. :A
Öyle deme, İsrail'in tavuk şarkısı gibi bu da. Yani zirveyi alabilir :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok minnoş evet. Senin favorin kim? :A
Mamalar dışında tabiiki. :A
Mamalara burun kıvırmıştım ama nedense enerji veriyor dinlerken :A
ben çok ülke dinlemedim ama gönlüm Azerbaycan'dan yana. Mamalardan daha çok istiyorum. Sizin şarkının müziği ve içindeki değişken tempo bence çok iyi, tek endişem bunu canlı performansa iyi sergileyemeyecek olması. Mamalarinki canlıydı ve bir farklılık olmaz sergilerken. Peki sen bizim Mamaları nasıl buldun? ilk 10una alırmıydın? :A

• Harika
Reactions: Ahmed

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Mamalara burun kıvırmıştım ama nedense enerji veriyor dinlerken :A
ben çok ülke dinlemedim ama gönlüm Azerbaycan'dan yana. Mamalardan daha çok istiyorum. Sizin şarkının müziği ve içindeki değişken tempo bence çok iyi, tek endişem bunu canlı performansa iyi sergileyemeyecek olması. Mamalarinki canlıydı ve bir farklılık olmaz sergilerken. Peki sen bizim Mamaları nasıl buldun? ilk 10una alırmıydın? :A
ay. :(

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Normal bir durum ama tamamlana bilmesi için başka çarelerde bulunabilir. Direk ülkelerdeki canlı performanslarla ve canlı bağlantılarla haledilebilir. Daha zaman var ve olmadı ileri bir tarihe ertelenir.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Normal bir durum ama tamamlana bilmesi için başka çarelerde bulunabilir. Direk ülkelerdeki canlı performanslarla ve canlı bağlantılarla haledilebilir. Daha zaman var ve olmadı ileri bir tarihe ertelenir.
En güzeli yaz sonunda Eylül gibi yapmak. :Z
Tabii ki, durumlar 1 aya daha iyi yere gelir umarım.

• Beğendim
Reactions: Dosi