Eurovision 2020 | Genel Yorum Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
79,626
Puanı
1,060
Çok minnoş evet. Senin favorin kim? :A
Mamalar dışında tabiiki. :A
Mamalara burun kıvırmıştım ama nedense enerji veriyor dinlerken :A
ben çok ülke dinlemedim ama gönlüm Azerbaycan'dan yana. Mamalardan daha çok istiyorum. Sizin şarkının müziği ve içindeki değişken tempo bence çok iyi, tek endişem bunu canlı performansa iyi sergileyemeyecek olması. Mamalarinki canlıydı ve bir farklılık olmaz sergilerken. Peki sen bizim Mamaları nasıl buldun? ilk 10una alırmıydın? :A

• Harika
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14,527
Puanı
1,060
Mamalara burun kıvırmıştım ama nedense enerji veriyor dinlerken :A
ben çok ülke dinlemedim ama gönlüm Azerbaycan'dan yana. Mamalardan daha çok istiyorum. Sizin şarkının müziği ve içindeki değişken tempo bence çok iyi, tek endişem bunu canlı performansa iyi sergileyemeyecek olması. Mamalarinki canlıydı ve bir farklılık olmaz sergilerken. Peki sen bizim Mamaları nasıl buldun? ilk 10una alırmıydın? :A
ay. :(

• Üzücü
Reactions: Dosi

Ahmed

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14,527
Puanı
1,060
Normal bir durum ama tamamlana bilmesi için başka çarelerde bulunabilir. Direk ülkelerdeki canlı performanslarla ve canlı bağlantılarla haledilebilir. Daha zaman var ve olmadı ileri bir tarihe ertelenir.
En güzeli yaz sonunda Eylül gibi yapmak. :Z
Tabii ki, durumlar 1 aya daha iyi yere gelir umarım.

• Beğendim

Ahmed

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14,527
Puanı
1,060
Rusya kazanırsa 2009'da ki gibi muhteşem bir ev sahipliği görebiliriz. O yıllarda döneme göre en büyük harcamayı yapmıştı Rusya. :D @Ahmed
Ay senle giderdik orada olursa gitme şansımız daha yüksek. :Z
Ama ben kazanacaklarını düşünmüyorum. Yine ilk 3te olurlar o kesin.

• Harika
Reactions: Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
21,210
Puanı
1,060
Bugün incelemeye aldim ve TOP 10'um:
  1. Norway
  2. Germany
  3. Lithuania
  4. Romania
  5. Australia
  6. Serbia
  7. Denmark
  8. Austria
  9. France
  10. United Kingdom
Sweden, Ukraine, Russia, Italy şişirilebilir yine. :X

Malta, Bulgaria, Iceland, Switzerland, Israel, Latvia, Belgium, Czech Republic, Cyprus, Poland her an sürpriz yapabilirler. :A

Armenia, Azerbaijan, Croatia, Estonia, Belarus, Finland, Portugal, Georgia, Slovenia hangimiz daha kötüyüz yarışına girmişler resmen. :D @Dosi @Ahmed @anniegrant @Forumdash @BesaleT @Hachiko @xemrexxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
79,626
Puanı
1,060
Bugün incelemeye aldim ve TOP 10'um:
  1. Norway
  2. Germany
  3. Lithuania
  4. Romania
  5. Australia
  6. Serbia
  7. Denmark
  8. Austria
  9. France
  10. United Kingdom
Sweden, Ukraine, Russia, Italy şişirilebilir yine. :X

Malta, Bulgaria, Iceland, Switzerland, Israel, Latvia, Belgium, Czech Republic, Cyprus, Poland her an sürpriz yapabilirler. :A

Armenia, Azerbaijan, Croatia, Estonia, Belarus, Finland, Portugal, Georgia, Slovenia hangimiz daha kötüyüz yarışına girmişler resmen. :D @Dosi @Ahmed @anniegrant @Forumdash @BesaleT @Hachiko @xemrexxx
Bu sene baya kötü şarkılar var evet ama seninle pek hemfikir değiliz bu sene :A
Ben baştan sona dinlemedim tabiki ama şu 40 şarkıyı recaplarıyla paylaşan videoyu izlemiştim. Avusturya hoşuma gitti aralarında, Azerbaycan'ı başarılı buluyorum ama tabiki canlı performansında aynı ayarda söyleyebilirse. Recapta iyi değildi oyüzden günü geldiğinde hepsini tam dinlemeden şu bu diyemiyeceğim pek ama bizim şarkıyıda beğeniyorum açıkçası 😊

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
21,210
Puanı
1,060
Bu sene baya kötü şarkılar var evet ama seninle pek hemfikir değiliz bu sene :A
Ben baştan sona dinlemedim tabiki ama şu 40 şarkıyı recaplarıyla paylaşan videoyu izlemiştim. Avusturya hoşuma gitti aralarında, Azerbaycan'ı başarılı buluyorum ama tabiki canlı performansında aynı ayarda söyleyebilirse. Recapta iyi değildi oyüzden günü geldiğinde hepsini tam dinlemeden şu bu diyemiyeceğim pek ama bizim şarkıyıda beğeniyorum açıkçası 😊
Tabii ki zamanla benim de görüslerim degisebilir ama ilk 5'im yerine oturdu en azindan. :A

Benim istedigim sarki secilmedigi icin sizin sarkiya kil kaptim. Bulletproof varken bu klasik sarkiyi nasil 1. oldu aklim almiyor. Ama Jüri oylarinda ilk 3'te olacaginiz kesin. :A

Hangilerini begendin peki? :D

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
79,626
Puanı
1,060
Tabii ki zamanla benim de görüslerim degisebilir ama ilk 5'im yerine oturdu en azindan. :A

Benim istedigim sarki secilmedigi icin sizin sarkiya kil kaptim. Bulletproof varken bu klasik sarkiyi nasil 1. oldu aklim almiyor. Ama Jüri oylarinda ilk 3'te olacaginiz kesin. :A

Hangilerini begendin peki? :D
Şuan net fikrim yok.Fazla hakim değilim. Azerbaycan, Avusturya, İsveç .
Almanya fena değil ama Norveç bana normal düz geldi şarkısi.

Ermenistan ilk başta iyimi ne dedim ama nakaratta beni kaybetti :A
Rusya birinciliğe oynayacaktir Israilin tavuk şarkısı gibi birincilik bile alabilir :A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
21,210
Puanı
1,060
Şuan net fikrim yok.Fazla hakim değilim. Azerbaycan, Avusturya, İsveç .
Almanya fena değil ama Norveç bana normal düz geldi şarkısi.

Ermenistan ilk başta iyimi ne dedim ama nakaratta beni kaybetti :A
Rusya birinciliğe oynayacaktir Israilin tavuk şarkısı gibi birincilik bile alabilir :A
Norvec'in sarkisi düz geldi? Rusya nasil birincilige oynayabilir? Skandal bir yorum bu. :eek:

Jüriler Rusya'nin 1. olmasina izin vermez merak etme. Azerbaycan'in sarkisinin nesini begendin anlamadim. :A

• Güldürdün