Eurovision 2020 | Genel Yorum Konusu

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Rusya kazanırsa 2009'da ki gibi muhteşem bir ev sahipliği görebiliriz. O yıllarda döneme göre en büyük harcamayı yapmıştı Rusya. :D @Ahmed

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Ahmed and DR

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Rusya kazanırsa 2009'da ki gibi muhteşem bir ev sahipliği görebiliriz. O yıllarda döneme göre en büyük harcamayı yapmıştı Rusya. :D @Ahmed
Ay senle giderdik orada olursa gitme şansımız daha yüksek. :Z
Ama ben kazanacaklarını düşünmüyorum. Yine ilk 3te olurlar o kesin.

• Harika
Reactions: Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bugün incelemeye aldim ve TOP 10'um:
  1. Norway
  2. Germany
  3. Lithuania
  4. Romania
  5. Australia
  6. Serbia
  7. Denmark
  8. Austria
  9. France
  10. United Kingdom
Sweden, Ukraine, Russia, Italy şişirilebilir yine. :X

Malta, Bulgaria, Iceland, Switzerland, Israel, Latvia, Belgium, Czech Republic, Cyprus, Poland her an sürpriz yapabilirler. :A

Armenia, Azerbaijan, Croatia, Estonia, Belarus, Finland, Portugal, Georgia, Slovenia hangimiz daha kötüyüz yarışına girmişler resmen. :D @Dosi @Ahmed @anniegrant @Forumdash @BesaleT @Hachiko @xemrexxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  1. Norway
  2. Germany
  3. Lithuania
  4. Romania
  5. Australia
  6. Serbia
  7. Denmark
  8. Austria
  9. France
  10. United Kingdom

Malta, Bulgaria, Iceland, Switzerland, Israel, Latvia, Belgium, Czech Republic, Cyprus, Poland her an sürpriz yapabilirler. :A

Armenia, Azerbaijan, Croatia, Estonia, Belarus, Finland, Portugal, Georgia, Slovenia hangimiz daha kötüyüz yarışına girmişler resmen. :D @Dosi @Ahmed @anniegrant @Forumdash @BesaleT @Hachiko @xemrexxx
Bu sene baya kötü şarkılar var evet ama seninle pek hemfikir değiliz bu sene :A
Ben baştan sona dinlemedim tabiki ama şu 40 şarkıyı recaplarıyla paylaşan videoyu izlemiştim. Avusturya hoşuma gitti aralarında, Azerbaycan'ı başarılı buluyorum ama tabiki canlı performansında aynı ayarda söyleyebilirse. Recapta iyi değildi oyüzden günü geldiğinde hepsini tam dinlemeden şu bu diyemiyeceğim pek ama bizim şarkıyıda beğeniyorum açıkçası 😊

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu sene baya kötü şarkılar var evet ama seninle pek hemfikir değiliz bu sene :A
Ben baştan sona dinlemedim tabiki ama şu 40 şarkıyı recaplarıyla paylaşan videoyu izlemiştim. Avusturya hoşuma gitti aralarında, Azerbaycan'ı başarılı buluyorum ama tabiki canlı performansında aynı ayarda söyleyebilirse. Recapta iyi değildi oyüzden günü geldiğinde hepsini tam dinlemeden şu bu diyemiyeceğim pek ama bizim şarkıyıda beğeniyorum açıkçası 😊
Tabii ki zamanla benim de görüslerim degisebilir ama ilk 5'im yerine oturdu en azindan. :A

Benim istedigim sarki secilmedigi icin sizin sarkiya kil kaptim. Bulletproof varken bu klasik sarkiyi nasil 1. oldu aklim almiyor. Ama Jüri oylarinda ilk 3'te olacaginiz kesin. :A

Hangilerini begendin peki? :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tabii ki zamanla benim de görüslerim degisebilir ama ilk 5'im yerine oturdu en azindan. :A

Benim istedigim sarki secilmedigi icin sizin sarkiya kil kaptim. Bulletproof varken bu klasik sarkiyi nasil 1. oldu aklim almiyor. Ama Jüri oylarinda ilk 3'te olacaginiz kesin. :A

Hangilerini begendin peki? :D
Şuan net fikrim yok.Fazla hakim değilim. Azerbaycan, Avusturya, İsveç .
Almanya fena değil ama Norveç bana normal düz geldi şarkısi.

Ermenistan ilk başta iyimi ne dedim ama nakaratta beni kaybetti :A
Rusya birinciliğe oynayacaktir Israilin tavuk şarkısı gibi birincilik bile alabilir :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Şuan net fikrim yok.Fazla hakim değilim. Azerbaycan, Avusturya, İsveç .
Almanya fena değil ama Norveç bana normal düz geldi şarkısi.

Ermenistan ilk başta iyimi ne dedim ama nakaratta beni kaybetti :A
Rusya birinciliğe oynayacaktir Israilin tavuk şarkısı gibi birincilik bile alabilir :A
Norvec'in sarkisi düz geldi? Rusya nasil birincilige oynayabilir? Skandal bir yorum bu. :eek:

Jüriler Rusya'nin 1. olmasina izin vermez merak etme. Azerbaycan'in sarkisinin nesini begendin anlamadim. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Norvec'in sarkisi düz geldi? Rusya nasil birincilige oynayabilir? Skandal bir yorum bu. :eek:

Jüriler Rusya'nin 1. olmasina izin vermez merak etme. Azerbaycan'in sarkisinin nesini begendin anlamadim. :A
Rusya kazansın istemiyorum ama halk iyi puan verir. Eğlenceli bulunuyor.
Norveç'i hızlandırmıs turla dinledim ama sıradan geldi :A
Azerbaycan başta sevmemiştim ama müziği çok hoşuma gidiyor.
İsveç ise ilk dinlemede eh işte demiştim ama şimdi bayılıyorum şarkıya :A ve baya baya mırıldanmaya başladim. Kazansak şaşırmam ama ilk 5 olmazsa skandal derim :A çünkü bu sene bayaaaaaaa berbat şarkılar hakim :A

• Güldürdün

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
  1. Norway
  2. Germany
  3. Lithuania
  4. Romania
  5. Australia
  6. Serbia
  7. Denmark
  8. Austria
  9. France
  10. United Kingdom

Bir insan nasıl bu kadar zevksiz olabilir? Biz ve gürciler çok iyiydi. :D
Zaten UK, Fransa, Austria falan beğenmenden zevksiz olduğun belli de ama neyse. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bir insan nasıl bu kadar zevksiz olabilir? Biz ve gürciler çok iyiydi. :D
Zaten UK, Fransa, Austria falan beğenmenden zevksiz olduğun belli de ama neyse. :A
Gürcüler önce "Ich liebe dich" demeyi öğrenseydi keşke, kulağım kanadı şarkıyı dinlemiyorum. :A

Bekle ve gör. Geçen sene sıralamayı de çok iyi tutturmuştum. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Rusya kazansın istemiyorum ama halk iyi puan verir. Eğlenceli bulunuyor.
Norveç'i hızlandırmıs turla dinledim ama sıradan geldi :A
Azerbaycan başta sevmemiştim ama müziği çok hoşuma gidiyor.
İsveç ise ilk dinlemede eh işte demiştim ama şimdi bayılıyorum şarkıya :A ve baya baya mırıldanmaya başladim. Kazansak şaşırmam ama ilk 5 olmazsa skandal derim :A çünkü bu sene bayaaaaaaa berbat şarkılar hakim :A
İlk 5'te olursanız her zamanki gibi jüri kıyağıyla olursunuz ama halk ne diyecek bende merak etmiyor değilim. :A

• Güldürdün

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Gürcüler önce "Ich liebe dich" demeyi öğrenseydi keşke, kulağım kanadı şarkıyı dinlemiyorum. :A

Bekle ve gör. Geçen sene sıralamayı de çok iyi tutturmuştum. :D
Ben şahsen sahne performanslarını görmeden birşey diyemiyorum.
Mesela bazı ülkeler @Dosi nin ülke falan avantajlı çünkü zaten az çok sahne performansları belli amma biz, almanlar ve diğer onlarca ülke varki klip gördük sadece.
Her zaman ilk provalar ve yarıfinaler sonrası Odds'da da birincilik ve diğer yerler çok hızlı değişiyor. Sahnedeki ses ve kliptekini orada gösterebilmek zor iş.

2 yıl önce Kıbrıs Odds'da 20li sıralarda idi ama performansı ile 2. oldu yarışmada. Geçen yılda mesela Portegiz heryerde kesin ilk 10 diye geçiyordu ama yarıfinalde kaldı. Onlarca böyle örnek var.
Jüri ve televoting çok dengesiz oluyor. Bakalım jüriler ne yapacak.

• Beğendim
Reactions: Dosi and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ben şahsen sahne performanslarını görmeden birşey diyemiyorum.
Mesela bazı ülkeler @Dosi nin ülke falan avantajlı çünkü zaten az çok sahne performansları belli amma biz, almanlar ve diğer onlarca ülke varki klip gördük sadece.
Her zaman ilk provalar ve yarıfinaler sonrası Odds'da da birincilik ve diğer yerler çok hızlı değişiyor. Sahnedeki ses ve kliptekini orada gösterebilmek zor iş.

2 yıl önce Kıbrıs Odds'da 20li sıralarda idi ama performansı ile 2. oldu yarışmada. Geçen yılda mesela Portegiz heryerde kesin ilk 10 diye geçiyordu ama yarıfinalde kaldı. Onlarca böyle örnek var.
Jüri ve televoting çok dengesiz oluyor. Bakalım jüriler ne yapacak.
Zaten şarkılar bir yere kadar, sahnedeki performans tırt oldu mu hiçbir işe yaramaz. Misal Azerbaycan'ın şarkısı sahne performansına bağlı. Eğer çok iyi bir kaerografi yaparlarsa ilk 10'e girerler ama vasat kalırsa finali geçemez. Ben burada sıralama yaparken şarkıları baz aldım sadece. :X

• Beğendim
Reactions: Ahmed

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Rusya'nın şarkısına bağımlı oldum resmen. :D Çok eğlenceli olmuş bence.

Eurovision farklılıkları seviyor, iyi bir şov ile bence birinciliğin en güçlü adayı. Sonuçta farklı müzikler hep dikkat çekiyor.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Latvia bookmaker tahminlerinde şu an son sıralarda ama bence sahnede çok iyi olacak. Kesin final gözü ile bakıyorum hatta ilk 15-e bile girer. Tema ve özellikle elektronik müzik kısımlarını sahnede güzel yaparlarsa olay birşey olacak. :Z

• İlginç
Reactions: Hazem