EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben ve @bazinga can çekişiyoruz yine :A yakın puanlarımız. Bakalım hangimiz yukarı tırmanacağız :A
Yarınki 3 maç çok önemli, aşağı yukarı turnuvanın kaderini belirleyecektir bu 3 maç sonrası oluşacak tablo :A
------

Niye konuyu patrona çekiverdin? :A
Onunla özel rekabeti var çünkü onun :A
------

Niye konuyu patrona çekiverdin? :A
Onunla özel rekabeti var çünkü onun :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kütük dostumla zirveyi paylaşıyoruz :bhr: @MasacRE @Sherlock @MEnes
Vay be, yoldaşlarım resmen zirve mücadelesi veriyorlar. Duygulandım, bugünleri de mi görecektik. :bhr: Sakın oralardan inmeyin yoldaşlarım... @MasacRE @12.Adam

Yalnız hadi adaşım @MEnes yine iyi kötü orta sıralarda bulunuyor. Ben ise @bazinga, @emreemreu ve @DarkLegenD ile kümede kalma yarışı veriyorum. :A SABAR'ın tahmin tarafının yüz karası oldum resmen, bana da skor verin yoldaşlarım... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Vay be, yoldaşlarım resmen zirve mücadelesi veriyorlar. Duygulandım, bugünleri de mi görecektik. :bhr: Sakın oralardan inmeyin yoldaşlarım... @MasacRE @12.Adam

Yalnız hadi adaşım @MEnes yine iyi kötü orta sıralarda bulunuyor. Ben ise @bazinga, @emreemreu ve @DarkLegenD ile kümede kalma yarışı veriyorum. :A SABAR'ın tahmin tarafının yüz karası oldum resmen, bana da skor verin yoldaşlarım... :A
Yoldaşlarım arasında beni düzenli olarak senden başka etiketleyen yok. :bhr:Kütük olmadığımdandır...:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060

Sen avatarından kaybediyorsun maalesef. :A