EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
@Gerekli24 gel strateji değiştirelim tahminlerimizi önceden söyleyelim ki aynı olmasın belki yükseliriz :A

ccccc.JPG

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Taht savaşında zirve hattı alev aldı 🔥🔥 Günün son karşılaşması öncesi taht oyunlarında liderlik mücadelesi giderek kızışırken, topladığı 8 puanla 8 basamak birden yükselerek gümbür gümbür zirve hattına yaklaştığının sinyallerini veren @Dosi dikkatleri üzerine çekti. Aynı zamanda ilk 7 maçı kaçıran @hasanca da önemli bir toparlama göstererek bu savaşta ben de varım dedi...

Ekli dosyayı görüntüle 103974
Nezaman kicktipp ile ilgili hakkımda yorum yapsan ters tepiyor 😡 önceki sezon kaybettiğim puanlar nedeni ile 1 puanla gitmiştim ve sebep olmuştun.
Geçende dolaylı yoldan 2 puanıma mal oldun.
------

Valla yine iyi gitmişim he :A @xemrexxx bak teyzen 80 yaşındayımda demiyor tahmin yapıyor:F
Ee dünkü maçlara tahmin yapmamışsın :eek:
Bugünü yap bari. Maç 3 maç 4 yazan kısımdan ileri atlayarak yap sayfaları

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
İsveç 1 gol daha atsaydı keşke. Yada ben klasik 2-1 skorundan şaşmasaydım :T:
Neyse, en azından haftalık 0 puan olmayacak geçenki gibi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İsveç 1 gol daha atsaydı keşke. Yada ben klasik 2-1 skorundan şaşmasaydım :T:
Neyse, en azından haftalık 0 puan olmayacak geçenki gibi.
Strateji her zaman iyidir ama bazen duygusal davranıyoruz işte, Türkiye olayına nasıl düştüm çok şaşıyorum ben de... Şimdi İsviçre maçında İsviçre kazanır desek, bu kez de bizimkilerin kazanacakları tutar öyle de ters takım :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Strateji her zaman iyidir ama bazen duygusal davranıyoruz işte, Türkiye olayına nasıl düştüm çok şaşıyorum ben de... Şimdi İsviçre maçında İsviçre kazanır desek, bu kez de bizimkilerin kazanacakları tutar öyle de ters takım :bilmem:
Bazen bile bile hat yapıyoruz. Dünkü maçta berabere bitmeyeceğinden emindim ama gidip berabere yazmışım :S