HBO Euphoria - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Evet, çok tatlı bir kız bence. Reelde ona çok benzeyen yakın bir arkadaşım var. :A
Çok güzel bir oyuncu ama oynadığı karakteri hiç sevemedim. Silikliğini kardeşini kıskanarak ve onu küçük düşürerek kapatmaya çalışan rezil biri bence :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Forumdash and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Seveceğini biliyordum:Z:Z
3. sezon gelecek seneyeymiş tüh. :A

Sevmediğin bir karakter var mıydı peki? :A

Çok güzel bir oyuncu ama oynadığı karakteri hiç sevemedim. Silikliğini kardeşini kıskanarak ve onu küçük düşürerek kapatmaya çalışan rezil biri bence :A
Gerçekler acıdır. :A

Silik değil Fezco gibi herkesten farklıydı. Cassie gibi erkeklerin peşinde koşup b!tch olmaktansa kendi benliğini aradı ve kazandı diyebiliriz. :A

Hem sen en yakın arkadaşını eski sevgilisiyle aldatan birini nasıl savunabiliyorsun İsot? :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Silik değil Fazco gibi herkesten farklıydı. Cassie gibi erkeklerin peşinde koşup b!tch olmaktansa kendi benliğini aradı ve kazandı diyebiliriz. :A

Hem sen en yakın arkadaşını eski sevgilisiyle aldatan birini nasıl savunabiliyorsun İsot? :A
Onu tabii ki savunmuyorum yaptığı zaten baştan yanlıştı. Nate Cassie’yi ümitlendirip gaza getirdi o yüzden Cassie gözümde kurban gibi görünmeye başladı. Birazcık üzülüyorum o yüzden. :A

• İlginç
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Silik değil Fezco gibi herkesten farklıydı. Cassie gibi erkeklerin peşinde koşup b!tch olmaktansa kendi benliğini aradı ve kazandı diyebiliriz. :A

Jules, Cassie ve Lexi :A

Jules ne istediğini bilmeyen cocuk gibi... Yaşaması bile mucize :A
Cassie saplantılı toksit ve ilgi manyaği :A
Lexi herkesin tampon arkadaşi gibi görünen sinsi bir yılan:A

• Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Onu tabii ki savunmuyorum yaptığı zaten baştan yanlıştı. Nate Cassie’yi ümitlendirip gaza getirdi o yüzden Cassie gözümde kurban gibi görünmeye başladı. Birazcık üzülüyorum o yüzden. :A
Her gördüğü erkeğe kuyruk sallamasa başına böyle şeyler gelmeyecek aslında. Birde son bölümlerde okula sadece bikini ile gelecek mi diye düşünmedim değil. :A

Jules, Cassie ve Lexi :A

Jules ne istediğini bilmeyen cocuk gibi... Yaşaması bile mucize :A
Cassie saplantılı toksit ve ilgi manyaği :A
Lexi herkesin tampon arkadaşi gibi görünen sinsi bir yılan:A
Jules ve Cassie hakkındaki yorumlara imzamı atarım da Lexi ne ara sinsi bir yılan oldu? :A

Bir arkadaş ve bir sevgili istedi sadece kızcağız. En sonunda da torbacıya aşık oldu. :A
------

Bu arada Faye'in son hali böyleymiş. :A Kendisine bakınca sürekli aklıma bu resim geliyordu. :A

728xauto.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Her gördüğü erkeğe kuyruk sallamasa başına böyle şeyler gelmeyecek aslında. Birde son bölümlerde okula sadece bikini ile gelecek mi diye düşünmedim değil. :A

Jules ve Cassie hakkındaki yorumlara imzamı atarım da Lexi ne ara sinsi bir yılan oldu? :A

Bir arkadaş ve bir sevgili istedi sadece kızcağız. En sonunda da torbacıya aşık oldu. :A
Tiyatro yazdı başkalarının hayatları üzerinden prim kastı:A Kimseyi yargılamayan herkese abla gibi davranan kız:A Ne kız kardeşine acıdı ne de en yakın arkadaşina:A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Tiyatro yazdı başkalarının hayatları üzerinden prim kastı:A Kimseyi yargılamayan herkese abla gibi davranan kız:A Ne kız kardeşine acıdı ne de en yakın arkadaşina:A
İyi işte, herkese kendilerinin dıştan nasıl göründüğünü gösterdi. Hazmedemeyenlere soda dağıttı resmen. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
O değil de son bölümdeki bu sahne çok iyi değil mi ya… Bence Zendaya ile birlikte dizinin en iyi oyuncusu Sydney Sweeney… @Forumdash

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
@mrt-06 sen gençlik dizilerini seversin, tam senlik. :A
------

O değil de son bölümdeki bu sahne çok iyi değil mi ya… Bence Zendaya ile birlikte dizinin en iyi oyuncusu Sydney Sweeney… @Forumdash

Cassie'den tiksindirttiği için altına imzamı atarım. :A

Da kötü oyuncu yoktu ki. Hepsi birbirinden iyiydi. :A

Yalnız yeni sezonda Fezco'suz devam edilmez umarım... @Forumdash

FMpqejPXEAMM3Vs.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyi işte, herkese kendilerinin dıştan nasıl göründüğünü gösterdi. Hazmedemeyenlere soda dağıttı resmen. :A
Ayy yok bunlar gerçek hayatta da varlar:F Herkesin derdini kendine dert edinir kendi derdiymiş gibi başkalarına anlatır sonra yeri geri gelince senin yuzune vurur:F En uzak durulması karakterler...

Bi WC sahnesi daha vardi. Kavga filan oluyordu o çok iyiydİ:A
------

@mrt-06 sen gençlik dizilerini seversin, tam senlik. :A
------

Cassie'den tiksindirttiği için altına imzamı atarım. :A

Da kötü oyuncu yoktu ki. Hepsi birbirinden iyiydi. :A

FMpqejPXEAMM3Vs.jpg
Yandaki kardeşi aratmaz :A Hatta aksiyon getirir:F

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Yandaki kardeşi aratmaz :A Hatta aksiyon getirir:F
Polisi titretti resmen. Ne çocukmuş. :A Anneanneleri sağolsun. :A

Ayy yok bunlar gerçek hayatta da varlar:F Herkesin derdini kendine dert edinir kendi derdiymiş gibi başkalarına anlatır sonra yeri geri gelince senin yuzune vurur:F En uzak durulması karakterler...
Lexi'nin ne ara kimin yüzüne bir şey vurduğunu gördün? Rue'ya bile tek kelime etmedi kızcağız. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Polisi titretti resmen. Ne çocukmuş. :A Anneanneleri sağolsun. :A

Lexi'nin ne ara kimin yüzüne bir şey vurduğunu gördün? Rue'ya bile tek kelime etmedi kızcağız. :A
Evet keşke bizim ninlerde böyle olsa asgdhasjd:F O gece klubune gidip adamın c.organına ateş etmesi:A

Diyorum ya tiyatro yazarak tillahını yaptı:F

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
  • Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

FMpqejPXEAMM3Vs.jpg
Tam tersi dizilerde aşırı cinsellik sevmiyorum :(
Euphoria'mıza başlayan insanlar görmek mutluluk verici. :A

Konuya uğramışken Fez reisi bir kez daha analım bari. :A

On The Couch Smoking GIF by euphoria
Senlik senlik senlik:A
Umarım Fezco'suz yeni bir sezon olmaz diye yazmışım ama kendisine hayat veren oyuncu, babasının ölümünün ardından iki hafta önce 25 yaşında evinde ölü bulundu. Genç ve yetenekli bir oyuncuyu bu yaşta kaybetmek çok üzücü maalesef. Fez reisi unutmayacağız. :(

• Üzücü
Reactions: Sherlock and dreamy