HBO Euphoria - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
1. ve 2. SEZON

Zendaya'dan bahsetmek istiyorum öncelikle. Henüz 15-16 yaşındayken hit çıkarmaya çalıştığı şarkılarla tanıdım kendisi. Her zaman şarkıcı kimliğiyle ön planda oldu benim için. Oyunculuğu şarkıcılığına bin basmış, tencere gibi kapağını bulmuş. Umarım bundan sonra şarkıcılık yapmak zorunda kalmaz. :A

Diziyi çok beğendim. Senaryo klasikti, öyle ahım şahım bir senaryo yoktu ama bu detay dahi hoşuma gitti. Abartıya gidilmedi çünkü. Çekimler, geçişler, müzikler ve Rue'nun dış sesi HBO kalitesini sonuna kadar hissetirdi. Tek eleştireceğim nokta dizideki karakterlerin aşırı Stereotypvarileştirilmesi olacak, daha az kategorileştirilmiş karakterler izlemek isterdim. Favori karakterim Fazco, Lexi ve Rue oldu. Özellikle Lexi'nin ağırlıkta olduğu son iki bölüme bayıldım. Dizinin en güzel kızıydı bence. :bhr:

Nate ve Cassie'den midem bulandı bu arada. Umarım Maddy gelecek sezon ikisinden güzel bir intikam alır. :A

1. Sezon: 8/10
2. Sezon: 9/10

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
1. ve 2. SEZON

Zendaya'dan bahsetmek istiyorum öncelikle. Henüz 15-16 yaşındayken hit çıkarmaya çalıştığı şarkılarla tanıdım kendisi. Her zaman şarkıcı kimliğiyle ön planda oldu benim için. Oyunculuğu şarkıcılığına bin basmış, tencere gibi kapağını bulmuş. Umarım bundan sonra şarkıcılık yapmak zorunda kalmaz. :A

Diziyi çok beğendim. Senaryo klasikti, öyle ahım şahım bir senaryo yoktu ama bu detay dahi hoşuma gitti. Abartıya gidilmedi çünkü. Çekimler, geçişler, müzikler ve Rue'nun dış sesi HBO kalitesini sonuna kadar hissetirdi. Favori karakterim Fazco, Lexi ve Rue oldu. Özellikle Lexi'nin ağırlıkta olduğu son iki bölüme bayıldım. Dizinin en güzel kızıydı bence. :bhr:

Nate ve Cassie'den midem bulandı bu arada. Umarım Maddy gelecek sezon ikisinden güzel bir intikam alır. :A

Lexi’yi seviyor musun cidden???

• Harika
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1. ve 2. SEZON

Diziyi çok beğendim. Senaryo klasikti, öyle ahım şahım bir senaryo yoktu ama bu detay dahi hoşuma gitti. Abartıya gidilmedi çünkü. Çekimler, geçişler, müzikler ve Rue'nun dış sesi HBO kalitesini sonuna kadar hissetirdi. Favori karakterim Fazco, Lexi ve Rue oldu. Özellikle Lexi'nin ağırlıkta olduğu son iki bölüme bayıldım. Dizinin en güzel kızıydı bence. :bhr:

Seveceğini biliyordum:Z:Z

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Lexi’yi seviyor musun cidden???
Evet, çok tatlı bir kız bence. Reelde ona çok benzeyen yakın bir arkadaşım var. :A
------

Sen hala dinliyorsun ama dedecim, ben dinlemiyorum… :A
------

Elliot sezonun en gereksiz karakteriydi. :A @Forumdash
Eee Zendaya'nın tek kişilik performansı nasıldı:A

AYnı soruyu sana da sorayım:A Reymeni diğer konuda konusuruz:A
Zendaya'ya çok şaşırdım ya. Dönemin loser'ıydı bir ara. Ders almış demek ki. :A