HBO Euphoria - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu durum benim de dikkatimi çekmişti yoldaşlarım. Seviyor bu adam böyle 🎈 şeyleri. Rahatsızım kendisinden...
------

Olsun yine de şu an için izlemediğimden @Maskeli Fedai yoldaşımın yanında olup bu dizinin 🎈 olduğunu söyleyeceğim :A

Biz bir diziyi izlemeyene kadar o dizi 🎈 olarak gündemimizde yer alacaktır :A
İşte bu beee, canım yoldaşlarım benim... Gerekeni nasıl da söylemişler Leşdaşım'ın izlediği bu 🎈 diziye... @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Özel Bölüm 1

Dizinin potansiyelinin çok altında bir bölümdü. Diyalog ağırlıklı olduğu ve tek mekanda çekildiği için bazı yerler sıktı. Tabii replikler sağlamdı genel olarak, kendimi düşünürken bulduğum anlar oldu. :) Keşke Rue dışındaki karakterleri de görebilseydik.

6/10

2x1

Dizi o kadar iyi açtı ki sezonu bölüm bölüm yorumlayasım geldi, umarım başarabilirim. :A

Euphoria'nın en iyi 2-3 bölümünden birisiydi gerçekten. Fezco ve üvey kardeşi ilk sezonun en ilgi çekici karakterlerdendi, bu bölümle birlikte onların geçmişine de gitmiş olduk. Özellikle ilk sezonda sadece yatalak olarak gördüğümüz anneannelerinden doğru inşa edilen senaryo çok hoşuma gitti, hem beklenmedikti hem de izlemesi son derece keyifliydi.

Rue özel bölümde bıraktığımız gibiydi. Jules ile ayrılığı sonrası yeniden bağımlı olmuş maalesef. Zendeya'nın oyunculuğu zirveye çıkmış bu bölümle beraber yalnız, bu diziyle birlikte kendini aştı zaten.

Jules da yine yanlış hatırlamıyorsam özel bölümlerden ikincisinin sonunda bıraktığımız gibiydi. Kasabaya geri dönecekti, partiyle birlikte döndüğünü görmüş olduk.

Son kısım gerçekten çok iyiydi... Rue ve Jules yeniden bir araya geldiler gördüğümüz kadarıyla, birbirlerinin toparlanmasına yardımcı olacaklardır ilerleyen bölümlerde. Ben biraz daha bekleriz diyordum bu kavuşma için ancak baya hızlı gelişti olaylar ilk bölüm itibariyle. Fezco son kısımda ne yapacak diye beklerken Nate'i öldürmekten beter hale getirdi, Nate fazlasıyla kinci bir karakter bilindiği üzere. İkisi arasındaki gerilim iyice tırmanacaktır bu olay sonrası. Nate şu an herkese zarar verebilecek durumda...

Geriye kalan karakterlerimiz ise bildiğimiz gibi... İlerleyen bölümlerde onların da ne alemde olduğunu daha net görürüz diye düşünüyorum.

Son olarak görüntü yönetimi ve şarkı/müzik kullanımı konusunda gerçekten aşmış durumda dizi, güncel olarak bu anlamdaki en başarılı dizi muhtemelen. HBO, iyi ki varsın...

9/10
0.bölüm özel bölüm mü oluyor?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben izlerim dedim mi izlerim de sen asıl izlicem dediklerini izle:A
Yazın izlerim ben de :A Sen ne de olsa yazın olmuyorsun. Birkaç ay zaman kazanırım o arada :A
Biz bir diziyi izlemeyene kadar o dizi 🎈olarak gündemimizde yer alacaktır :A

İşte bu beee, canım yoldaşlarım benim... Gerekeni nasıl da söylemişler Leşdaşım'ın izlediği bu 🎈 diziye... @Sherlock
🎈ları patlatmak bizim işimiz...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet özel bölüm. Tek bi karakter üzerinde duruldu. Sezona etkisi olmadı. İlk sezonu hatırlamada yardımcı oldu sadece:X

Konusmamızın üzerinden 2 yıl geçti:A Hala zaman diyor:F
Ben öyle bir konuşma yaptığımızı bile hatırlamıyorum ki :A Ama bu sefer söz, önümüzdeki sonbahara kadar mutlaka izleyeceğim bu 🎈diziyi :A

• İlginç
Reactions: Forumdash

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sen de Succession izle. Şu ana kadar konu sinek avlıyor ama 4. sezon zamanı geldiğinde yıkacağız buraları :A @Sherlock
Bu mesaj çok haklı, @Forumdash bayılacağına eminim Succession'a. :A Mutlaka başlamalısın. :A
Biz bir diziyi izlemeyene kadar o dizi 🎈 olarak gündemimizde yer alacaktır :A
Yazın izlerim ben de :A Sen ne de olsa yazın olmuyorsun. Birkaç ay zaman kazanırım o arada :A

🎈ları patlatmak bizim işimiz...
Bunlar ise kan dondurucu, hain kütükler...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060