En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Öncelikle ben rüyamda kitapçıya gidiyorum kitap bakıyorum ancak saçma bir şekilde beni hırsız sanmasınlar diye çıkarken kendi kitabımı oraya koyuyorum :A Sonra bir arkadaşım var bugün dışarı çıkacağız oraya geliyor bana soruyor dediğim kitabı buldun mu gibisine şeyler 7 TL muhabbeti felan da döndü ben sonda kendi kitabımı oraya koyacakken vazgeçiyorum sonra çıkıyorum o da çıkıyor bizde madem buluşma saatine az kalmış orda bekliyoruz gelecek olan öbür arkadaşta geliyor konuşuyoruz felan sonra yanımız da 3 kız oluyor bulutların resmini felan çekiyorlar ondan sonra papara muhabbetin felan dönüyor en sonunda ise :A Bizim arktan biri kıza soru soruyor konuşuyoruz felan kızın biri de türk kahvesi nasıl olsun diyor kahveleri içemeden uyandım :A 🥲😏

@Angelica @Zeyno @AteşBöceği @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @Yakamoz-Asi @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @DarkLegenD @xemrexxx @serhatt @12.Adam @The_Erinch
------

Kahvelerin nasıl olacağını bile sordu kız herkes şekerli dedi ben sade dedim gittiler ama direk uyandım :A @cookies

Çocum bilinç altında neler var senin film gibi rüya görmüşsün :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Okul çıkışı sevgilimle bir şeyler yemek için bir mekana gidiyoruz. Sevgilim gelinlik giymiş... Oturuyoruz, sipariş veriyoruz falan derken dışarıya bakıyorum, sokağın karşısında 3 tane takım elbiseli adam görüyorum, direkt olarak bana bakıyorlar. O an hatırlıyorum, sevgilim aslında bir mafya babasının kızı... Tedirgin olmaya başlıyorum, bu durum hareketlerime de yansıyor. Adamlar mekana giriş yapıp müşterilerin dışarıya çıkmasını sağlıyor. Mekan sahipleri de yardımcı oluyor çünkü mafya babası buralarda söz geçen bir adam. İnsan sayısı iyice azalırken bir garson elinde tepsiyle bizim bulunduğumuz tarafa geliyor, bahsettiğim bu 3 adamın en yetkilisi bizim hemen yanımızda, garson geldiği anda tepsinin altına sert bir şekilde vurup ve yönlendirip yetkili adamın yüzünde patlamasını sağlıyorum. Mekandaki gerginlik bir anda açığa çıkıyor ve herkes gardını alıyor. Ben elime bir sandalyeyi alıp karşımdakilerin bana atak yapmalarını bekliyorum. Ama üstüme gelmiyorlar, zemin kum/toprak ile kaplı. Yerden bir avuç alıp bana en yakın olan adamın yüzüne fırlatıyorum. Adam afallıyor ve ben de bundan faydalanıp mekanın odalarına doğru kaçıyorum. 3. yani son adam belindeki tabancayı çıkarıyor ve ateş etmeye başlıyor. Ben kaçacak delik arıyorum. Sandalyeyi bırakmıştım, sadece düşmanlarımın görme yeteneğini az bir süreliğine kaybetmesine neden olacak kum/toprak var. Ellerime birer avuç alıp bekliyorum. Adam yavaş yavaş bana doğru yaklaşıyor, ben onu görüyorum ama o beni göremiyor. Bulunduğum odanın kapısına geldiği anda ellerimi boşaltıyorum ve onu da saf dışı bırakıyorum. Mekanın sessizleşmesi ve boşalması gerekirken bir anda müthiş bir gürültü kirliliği oluşuyor. Neredeyse 10-15 tane takım elbiseli adam içeriye dalıyor. Bazısında tabanca bazısında ise Kalaşnikof var. Bu kadar çok adam ve teçhizat ile baş edemeyeceğimi yani öleceğimi anlıyorum ve rüyayı bitiriyorum...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son dönemlerde gördüğüm en canlı rüyayı gördüm sanırım, cidden rüyalar alemi bambaşka bir şey ve gerçek hayattan ayırt etmek mümkün değil gibi bir şey çoğu zaman…

Rüyamda bir takım maceralar sonrası eve doğru gitmek istiyorum ama birden kendimi evin bulunduğu sokağın neredeyse birebir kopyası olan ama ufak değişiklikler olan bir sokakta buluyorum. Bizim ev de dahil olmak üzere sadece ufak değişiklikler var, hayret ediyorum sanki site evleri gibi sokağın da kopyasını yapmışlar diye…

Bence bazı rüyalar paralel evrenlerden bir kesit sunuyor. Her rüya değil ama bazı rüyaların paralel evrenler şayet gerçekse, o evrenlerin birindeki versiyonlarımızla anlık bağ kurduğumuza ve bunu rüyalarımızda gördüğümüze inanıyorum açıkçası.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Son dönemlerde gördüğüm en canlı rüyayı gördüm sanırım, cidden rüyalar alemi bambaşka bir şey ve gerçek hayattan ayırt etmek mümkün değil gibi bir şey çoğu zaman…

Rüyamda bir takım maceralar sonrası eve doğru gitmek istiyorum ama birden kendimi evin bulunduğu sokağın neredeyse birebir kopyası olan ama ufak değişiklikler olan bir sokakta buluyorum. Bizim ev de dahil olmak üzere sadece ufak değişiklikler var, hayret ediyorum sanki site evleri gibi sokağın da kopyasını yapmışlar diye…

Bence bazı rüyalar paralel evrenlerden bir kesit sunuyor. Her rüya değil ama bazı rüyaların paralel evrenler şayet gerçekse, o evrenlerin birindeki versiyonlarımızla anlık bağ kurduğumuza ve bunu rüyalarımızda gördüğümüze inanıyorum açıkçası.

Eskiden bende böyle seyler düsünürdüm, bir baglanti kurmaya calisirdim. Hatta paralel evren tarzi düsüncelere de girerdim. Ne hikmetse, böyle düsündügüm an itibariyle fazla rüya görmemeye basladim. Yani ayda 1 belki. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Amcanın biri rüyamda bana 500 dolar veriyordu kardeşime de 50 dolar etkisinden çıkamadım rüyanın :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oldukça değişik ve ilginç rüyalar gördüm bugün. Rüyaların birinde metro istasyonuna gidiyorsun ben ve yanımda üç dört kişi, rüyamda tanıyorum onları ama reelde tanımıyorum. Neyse asansöre biniyoruz 0’a basıyoruz Yani metronun trenin olduğu alana inmek için. Ama asansörden birisi bir şey yapıyor ve asansör -6’ya doğru inmeye başlıyor. Şok oluyoruz -6 diye bir yer mi varmış metroda diye ve -6’ya iniyoruz. Ortam bildiğin mağara gibi ama metro istasyonunun 6 kat altında, magmaya yakın. Sıcaklık filan var, değişik mekanizmalar var böyle ve alan oldukça küçük zaten. Biraz gezip fotoğraf çekip daha sonra -5, -4, -3 diye sırayla tüm yer altı katlarını geziyoruz. O katlarda yeni metro hatlarına dair hazırlıklar var…

Sonra 0’a yani normal istasyona geliyoruz ve metroyu bekliyoruz kalabalık ortam yolcular vb. Birden bir gürültü çıkıyor, üst kattan asansörle inmeye çalışan birisi asansör bozuluyor ve adam asansörden düşüyor. Güvenlik görevlisi hemen onu alıp bir alana götürüyor, ortam kalabalık vb ama maalesef adam ölüyor… Acaba bizim -6. kat ziyaretimizden dolayı mı asansör böyle oldu diye içimiz sıkılıyor.

Sonra kendimizi yine -6. kata yolculukta buluyoruz ama sanki bu kez cinler gibi doğaüstü varlıklar ortaya çıkıyor rüyada…

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Oldukça değişik ve ilginç rüyalar gördüm bugün. Rüyaların birinde metro istasyonuna gidiyorsun ben ve yanımda üç dört kişi, rüyamda tanıyorum onları ama reelde tanımıyorum. Neyse asansöre biniyoruz 0’a basıyoruz Yani metronun trenin olduğu alana inmek için. Ama asansörden birisi bir şey yapıyor ve asansör -6’ya doğru inmeye başlıyor. Şok oluyoruz -6 diye bir yer mi varmış metroda diye ve -6’ya iniyoruz. Ortam bildiğin mağara gibi ama metro istasyonunun 6 kat altında, magmaya yakın. Sıcaklık filan var, değişik mekanizmalar var böyle ve alan oldukça küçük zaten. Biraz gezip fotoğraf çekip daha sonra -5, -4, -3 diye sırayla tüm yer altı katlarını geziyoruz. O katlarda yeni metro hatlarına dair hazırlıklar var…

Sonra 0’a yani normal istasyona geliyoruz ve metroyu bekliyoruz kalabalık ortam yolcular vb. Birden bir gürültü çıkıyor, üst kattan asansörle inmeye çalışan birisi asansör bozuluyor ve adam asansörden düşüyor. Güvenlik görevlisi hemen onu alıp bir alana götürüyor, ortam kalabalık vb ama maalesef adam ölüyor… Acaba bizim -6. kat ziyaretimizden dolayı mı asansör böyle oldu diye içimiz sıkılıyor.

Sonra kendimizi yine -6. kata yolculukta buluyoruz ama sanki bu kez cinler gibi doğaüstü varlıklar ortaya çıkıyor rüyada…
3 nokta mı? 🤔 Nerede bu rüyanın gerisi? 😡

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Haliç metrosu :A veya mecidiyeköy metrosu olabilir :A

Haliç metrosu değil Şişhane metrosuydu :A

biraz daha gitsen galataya kulesine gidiyormuşsun tühhh :A

Zaten tüm hayatım Galata-Haliç-Vezneciler civarında geçiyor :A

next station şişli olsun o zaman ne dersin

orda in rüyada olur muuu :A
Anasını satayım rüya rüya değil metrobüs güzergahı sanki. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Son zamanlarda anlamsız rüyalar görüyorum. Teyzeoğlu ile bir mekanda çalışıyoruz. Sonra yengeyi bir otobüse mi yoksa uçağa mı götüreceğiz, arabayla yola çıkıyoruz. Geç çıkmışız. Tam yolda giderken, ben bir kıza da "seni ben götürürüm gideceğin yere" dediğimi hatırlıyorum geçmiş akşamdan. Saat 21.30 anlaşma saati. Yengenin biniş saati 23:20 diye yolda güzergah değişiyor ve o kıza gidiyoruz. Tabi kızın yüzünü görmeden ben uyanıyorum. :T:

Rüyada yüzü görmemekten nefret ediyorum. :T:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Rüyamda bir kavgaya karışıyordum. Herife sağ kroşe yumruk çakıyorum, benim elim acıyor. Bir kez daha çakıyorum, yine elim acıyor sanki yüzüne değil duvara vuruyoruz gibi. Meğer cidden uyurken yatağın yanındaki duvara yumruk atıyormuşum rüyayla senkronize olarak…🤦🏻‍♂️