En Son Gördüğünüz Rüya? 🛏

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
Rüyamda salıncakta sallanıyordum köy gibi bir yerde sonra salıncaktan inip mindere oturuyordum malum şahısı görüyordum arada kayboluyordu :A :( anca kaybolsun zaten :A @Emre Ozansoy @slhttnmtl @cookies @Zeyno @DarkLegenD @mrt-06 @12.Adam @AteşBöceği @xemrexxx @serhatt @EmreCan
Not: Rüyayı 1 ay önce gördüm :A
------

Malum Şahıs AkSaçlıEmice değil mi :A
Hayır hoşlaştığım biri :A
Bunu duyan @xemrexxx ,@cookies ve @serhatt: fingirdek :F

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Meslek lisesinden 1, Anadolu Lisesinden 2 eski sınıf arkadaşımla lay lay lom geziyoruz. Bir şeyler atıştıralım diyip işlek bir caddede bulunan bir kuruyemişçiye giriyoruz. Arkadaşlarım düz fıstıklara yönelirken ben Antep fıstığına doğru ilerliyorum. 31 lira olduğunu görüyorum ve 1 kg istiyorum. Satıcı ölçüp biçiyor ve veriyor, sonra benim kredi kartımı arkadaşım satıcıya uzatıyor. Ben kartı geri almak istiyorum ama satıcı vermiyor. Elimde 1 tane 20'lik, 3 tane 10'luk 1 tane de 5'lik banknot var, "Abi karttan geçme, buradan al" diyorum ama adam dinlemiyor. Kartı elinden almaya gidiyorum ama bir anda deli gibi kükrüyor. Ben de geri adım atıp uzakta durmaya çalışıyorum. Adam eline sopa alıp "ödemeyi karttan yapacaksınız" diye diretiyor. Sonra arkadaşlarımdan biri çok seri bir şekilde adamın üstüne atlayıp kartımı alıyor. Hemen mekan çıkıp uzaklaşmak istiyoruz ama çıkışta bir grup takım elbiseli mafya ile karşılaşıyoruz. Bu grubun başındaki adam elindeki bıçağı sol yanağıma dayayıp kanatıyor. Sonra gitmeme izin veriyor ve deli dana gibi koşuyorum. Geçtiğim her sokaktan 10 kişilik silahlı adam çıkıyor ve kuruyemişciye doğru koşarak ateş ediyorlar. Mermilerin arasında kalıyorum, kendimi korumaya çalışıyorum ve sadece koşuyorum...

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Meslek lisesinden 1, Anadolu Lisesinden 2 eski sınıf arkadaşımla lay lay lom geziyoruz. Bir şeyler atıştıralım diyip işlek bir caddede bulunan bir kuruyemişçiye giriyoruz. Arkadaşlarım düz fıstıklara yönelirken ben Antep fıstığına doğru ilerliyorum. 31 lira olduğunu görüyorum ve 1 kg istiyorum. Satıcı ölçüp biçiyor ve veriyor, sonra benim kredi kartımı arkadaşım satıcıya uzatıyor. Ben kartı geri almak istiyorum ama satıcı vermiyor. Elimde 1 tane 20'lik, 3 tane 10'luk 1 tane de 5'lik banknot var, "Abi karttan geçme, buradan al" diyorum ama adam dinlemiyor. Kartı elinden almaya gidiyorum ama bir anda deli gibi kükrüyor. Ben de geri adım atıp uzakta durmaya çalışıyorum. Adam eline sopa alıp "ödemeyi karttan yapacaksınız" diye diretiyor. Sonra arkadaşlarımdan biri çok seri bir şekilde adamın üstüne atlayıp kartımı alıyor. Hemen mekan çıkıp uzaklaşmak istiyoruz ama çıkışta bir grup takım elbiseli mafya ile karşılaşıyoruz. Bu grubun başındaki başındaki adam elindeki bıçağı sol yanağıma dayayıp kanatıyor. Sonra gitmeme izin veriyor ve deli dana gibi koşuyorum. Geçtiğim her sokaktan 10 kişilik silahlı adam çıkıyor ve kuruyemişciye doğru koşarak ateş ediyorlar. Mermilerin arasında kalıyorum, kendimi korumaya çalışıyorum ve sadece koşuyorum...
Tam kısa metraj film.
Filmin adı da Kredi Kartı Laneti ya da 31 Laneti olurdu....

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Rüyamda arka kasası çizikli iPhone 7 plus kullanıyordum şarjı bitiyordu cidden tam bir facia 11,12,13 olsa anlarım da niye 7 plus çok kötüydü rüyada bile teknolojiden geri kalıyoruz :A :F @Emre Ozansoy @Alos @slhttnmtl @cookies @Araf @Angelica @Zeyno @DarkLegenD @Tolstoyevski @mrt-06 @12.Adam @AteşBöceği @xemrexxx @Dosi @xdragxx
------

@Yakamoz-Asi
İkinci el mi aldın? :A
Rüyamda salıncakta sallanıyordum köy gibi bir yerde sonra salıncaktan inip mindere oturuyordum malum şahısı görüyordum arada kayboluyordu :A :( anca kaybolsun zaten :A @Emre Ozansoy @slhttnmtl @cookies @Zeyno @DarkLegenD @mrt-06 @12.Adam @AteşBöceği @xemrexxx @serhatt @EmreCan
Malum şahıs kim? :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Öncelikle ben rüyamda kitapçıya gidiyorum kitap bakıyorum ancak saçma bir şekilde beni hırsız sanmasınlar diye çıkarken kendi kitabımı oraya koyuyorum :A Sonra bir arkadaşım var bugün dışarı çıkacağız oraya geliyor bana soruyor dediğim kitabı buldun mu gibisine şeyler 7 TL muhabbeti felan da döndü ben sonda kendi kitabımı oraya koyacakken vazgeçiyorum sonra çıkıyorum o da çıkıyor bizde madem buluşma saatine az kalmış orda bekliyoruz gelecek olan öbür arkadaşta geliyor konuşuyoruz felan sonra yanımız da 3 kız oluyor bulutların resmini felan çekiyorlar ondan sonra papara muhabbetin felan dönüyor en sonunda ise :A Bizim arktan biri kıza soru soruyor konuşuyoruz felan kızın biri de türk kahvesi nasıl olsun diyor kahveleri içemeden uyandım :A 🥲😏

@Angelica @Zeyno @AteşBöceği @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @Yakamoz-Asi @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @DarkLegenD @xemrexxx @serhatt @12.Adam @The_Erinch
------

Kahvelerin nasıl olacağını bile sordu kız herkes şekerli dedi ben sade dedim gittiler ama direk uyandım :A @cookies