"En Favori Yabancı Dizi Tüm Zamanlar" - Genel Yorum Konusu 📺

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Şimdilik aciliyeti yok, olur da hiç dizi önermemiş olanlardan gelirse onlardan alırız ama aklında varsa yedekte bulunsun :A
Şimdi 2 deyip yanına 0 koyarım...
Sonra @Dosi gene Durrrrrrrrrrrrrr demek zorunda kalır :Z :Z
------

Siren
Manifest
---------------------
Evil
Cardinal
Servant (Bu diziyi hatırlaman lazım)
Titans

Beforeigners

Carnival Row

The Rook

Sadece dizi izlediğim sitede ki Favorilerimden bir kaçı... Listede yok sanırım!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski Hayırlı olsun. Son 2 kontenjan var demişsin ama 6 tane dizi önerim olacak. Bunları eklemezsen darılırım bak :A

Westworld
Mindhunter
Fleabag
The Handmaid's Tale
The Night Of
The Haunting of Hill House

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski Hayırlı olsun. Son 2 kontenjan var demişsin ama 6 tane dizi önerim olacak. Bunları eklemezsen darılırım bak :A

Westworld
Mindhunter
Fleabag
The Handmaid's Tale
The Night Of
The Haunting of Hill House

Ben planlama hep yapmıştım 🤦🏻‍♀️
@Tolstoyevski 6 grupta 1er fazla dizi olur :A

Olur olur, çok güzel olur :A Benim için gruplara birer fazla dizi eklersiniz yani ne olacak sanki :A @Tolstoyevski

Bunları nasıl gözden kaçırmışım şaşırdım o kadar dizi içerisinde ama kaliteli diziler oldukları için el mecbur gibi.. :A

124 dizi oldu sanırım, en iyisi 130'a mı tamamlasak tam bölünme sorunu olmaması adına? :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunları nasıl gözden kaçırmışım şaşırdım o kadar dizi içerisinde ama kaliteli diziler oldukları için el mecbur gibi.. :A

124 dizi oldu sanırım, en iyisi 130'a mı tamamlasak tam bölünme sorunu olmaması adına? :A @Dosi
Evet evet olmalılar mutlaka :A Ben kendi adıma sevdiğim dizilerden listede olmayanlar arasından ekleme yaptım. 124'ün üstüne ne ekleyeceğiniz size kalmış artık. 130 yapmak isterseniz her türlü dizi bulunur zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

Evet evet olmalılar mutlaka :A Ben kendi adıma sevdiğim dizilerden listede olmayanlar arasından ekleme yaptım. 124'ün üstüne ne ekleyeceğiniz size kalmış artık. 130 yapmak isterseniz her türlü dizi bulunur zaten :A
Yalnız bir grupta 13 dizi olup 7 tanesini ekleyeceğiz ozaman ilk tur :A zaten bir sürü iddiasız dizi var. 2 turda 60 dizi ile devam ederiz :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yalnız bir grupta 13 dizi olup 7 tanesini ekleyeceğiz ozaman ilk tur :A zaten bir sürü iddiasız dizi var. 2 turda 60 dizi ile devam ederiz :A
Tamamdır tüm planlama, matematik işleri sana ait nasılsa ben o kısımlara kafa yoramıyorum malum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Seçtiğin çalışma arkadaşların hep sırtında yük.:A
@Tolstoyevski ile nerdeyse 1 sene olacak ortak projeler yürütmek ve en başta ben onu yardımcım yaptım yükün çoğunu yüklemek için. Sağolsun özellikle afişler ile bana baya yardımcı oluyor ve ilk kez o beni yardımcısı yaptı ama sadece konu açan olurum sanırken çok fazla iş yüklemeye başladı :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Seçtiğin çalışma arkadaşların hep sırtında yük.:A
@Tolstoyevski ile nerdeyse 1 sene olacak ortak projeler yürütmek ve en başta ben onu yardımcım yaptım yükün çoğunu yüklemek için. Sağolsun özellikle afişler ile bana baya yardımcı oluyor ve ilk kez o beni yardımcısı yaptı ama sadece konu açan olurum sanırken çok fazla iş yüklemeye başladı :A

Benim bütün amacım @Dosi yi yorup kızdırmak, şimdi yardımcı oldum diye kolaya kaçacağını sanıyor ama daha çok bekler, ohoo bütün işi ona yükleyeceğim daha :A :Z

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: cehennet and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Benim bütün amacım @Dosi yi yorup kızdırmak, şimdi yardımcı oldum diye kolaya kaçacağını sanıyor ama daha çok bekler, ohoo bütün işi ona yükleyeceğim daha :A :Z
İşi sonunda Dosi
ruyada-recep-tayyip-erdogan-i-gormek_1192062.jpg

@cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

İşe bir gazla başlayıp yolun yarısında kaçmaya çalışan arkadaşsın sen demekki @Tolstoyevski :F Afiş ve Fotoğraf işlerini yapıyorsun sanırım. Bir kaç konuda teşekkür edilmiş sana. Onu da sana yüklenmesini istemiyorsan Afiş yapmayı kesinlikle öğrenme Zeynep:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
İşe bir gazla başlayıp yolun yarısında kaçmaya çalışan arkadaşsın sen demekki @Tolstoyevski :F Afiş ve Fotoğraf işlerini yapıyorsun sanırım. Bir kaç konuda teşekkür edilmiş sana. Onu da sana yüklenmesini istemiyorsan Afiş yapmayı kesinlikle öğrenme Zeynep:A
Bilgisayarım olmadığı için aldım yanıma :A kendisi fazla profesyonel çalışıyor ve daha fazla yorduğuda oluyor :A çok uğraşma düz şeyler yap diyorum ama yok :A güzellerde ortak şekilde konu açtık yani eşit. Önce yardımcım, sonra etkinlik ortağım, şimdide ben sözde yardımcı oldum. Artık kim kime yardım ediyor karıştı durum :A @Tolstoyevski

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bilgisayarım olmadığı için aldım yanıma :A kendisi fazla profesyonel çalışıyor ve daha fazla yorduğuda oluyor :A çok uğraşma düz şeyler yap diyorum ama yok :A güzellerde ortak şekilde konu açtık yani eşit. Önce yardımcım, sonra etkinlik ortağım, şimdide ben sözde yardımcı oldum. Artık kim kime yardım ediyor karıştı durum :A @Tolstoyevski

Yardım yardımdır. Azı çoğu olmaz. Böyle devam edin.:Z

• Harika
Reactions: Dosi