"En Favori Yabancı Dizi Tüm Zamanlar" - Genel Yorum Konusu 📺

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İşe bir gazla başlayıp yolun yarısında kaçmaya çalışan arkadaşsın sen demekki @Tolstoyevski :F Afiş ve Fotoğraf işlerini yapıyorsun sanırım. Bir kaç konuda teşekkür edilmiş sana. Onu da sana yüklenmesini istemiyorsan Afiş yapmayı kesinlikle öğrenme Zeynep:A
Bilgisayarım olmadığı için aldım yanıma :A kendisi fazla profesyonel çalışıyor ve daha fazla yorduğuda oluyor :A çok uğraşma düz şeyler yap diyorum ama yok :A güzellerde ortak şekilde konu açtık yani eşit. Önce yardımcım, sonra etkinlik ortağım, şimdide ben sözde yardımcı oldum. Artık kim kime yardım ediyor karıştı durum :A @Tolstoyevski

Bazen ben @Dosi den daha çalışkan modda olabiliyorum etkinliklerde, özellikle kolajlar hazırlarken baya istekliydim (ama sırf güzel kadınlar oldukları için değil, aşk olsun ben öyle bir insan mıyım :A ) bana kalsa ohooo neler yapacaktım neler de @Dosi dediği gibi frenletti baya :A

Sonra da bazen şevkim kaçıyor işte :bilmem: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bazen ben @Dosi den daha çalışkan modda olabiliyorum etkinliklerde, özellikle kolajlar hazırlarken baya istekliydim (ama sırf güzel kadınlar oldukları için değil, aşk olsun ben öyle bir insan mıyım :A ) bana kalsa ohooo neler yapacaktım neler de @Dosi dediği gibi frenletti baya :A

Sonra da bazen şevkim kaçıyor işte :bilmem: :A

En favori erkek oyuncu etkinliği yapmışsınız. Oy vermişmiydim hatırlamıyorum. Orada istek durumun nasıldı.:F

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En favori erkek oyuncu etkinliği yapmışsınız. Oy vermişmiydim hatırlamıyorum. Orada istek durumun nasıldı.:F

Orada en azından " en yetenekli" bakımından yapmıştık yani yakışılıklılık, karizma vb. önemsizdi o yüzden şöyle baştan sağma fotoları ekleyip geçtik sırf yetenek maksatlı olduğu için tabii :F

Odun heriflere dair yakışılılık-karizma üzerine etkinlik olacak olursa benim işim olmaz pek, zorda kalmadıkça oy bile kullanmam :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: cehennet and Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Orada en azından " en yetenekli" bakımından yapmıştık yani yakışılıklılık, karizma vb. önemsizdi o yüzden şöyle baştan sağma fotoları ekleyip geçtik sırf yetenek maksatlı olduğu için tabii :F

Odun heriflere dair yakışılılık-karizma üzerine etkinlik olacak olursa benim işim olmaz pek, zorda kalmadıkça oy bile kullanmam :A @Dosi

Bir erkek bir erkeğe neden yakışıklı, karizmatik vs demekten çekiniyor anlamış değilim. Bir kadın başka bir kadına rahatlıkla güzel kadın diyebiliyor. Aşmamız gereken yollar var diyorum.:A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bir erkek bir erkeğe neden yakışıklı, karizmatik vs demekten çekiniyor anlamış değilim. Bir kadın başka bir kadına rahatlıkla güzel kadın diyebiliyor. Aşmamız gereken yollar var diyorum.:A
Buna dair bir şeyi de seneler önce forumda tartışmıştık bir tartışma konusu olarak. Ben birkaç kaynaktan yola çıkarak biraz farklı noktalardan savuNmuştum ama boşverelim şimdilik çok uzar çünkü o konu :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yakında gelecek öyle bir etkinlik. Minik bir etkinlik olacak. İsteyen katılır :A

@Tolstoyevski 'nin seçimlerini merak ediyorum şimdiden:F @serhatt ile yeni keşiflere çıkarız. Güzel olabilir.:Z

Buna dair bir şeyi de seneler önce forumda tartışmıştık bir tartışma konusu olarak. Ben birkaç kaynaktan yola çıkarak biraz farklı noktalardan savuNmuştum ama boşverelim şimdilik çok uzar çünkü o konu :A

Konu linkini bana atabilir misin:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Tolstoyevski 'nin seçimlerini merak ediyorum şimdiden:F @serhatt ile yeni keşiflere çıkarız. Güzel olabilir.:Z

@Zeyno ve hâlâ haberi yok ama @Angelica 'yı özel jüri yapacağım ve üçümüz az ama öz isimler seçip sunarız sizlere :A normalde etkinliklerimde önerilerle liste oluşturuyorum ama 100 falan olur gerek yok :A ekranda olan 20-30 isim yeterli :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

2020 Ocak ayında geçmişe dair birçok konu forumda silindi güncelleme nedeniyle o yüzden o da o konulardan biri olmalı uçup gitmiştir yani :A

Ama özetle şuydu; kadınların doğuştan biseksüelliğe yatkın olmalarından dolayı kendi cinsleriyle daha sıkı fıkı olabiliklerini ancak erkeklerde biseksüelliğe yatkınlığın kadınlara göre daha az olmasından dolayı daha keskin hatlarla kendi cinslerinden uzak durduklarını ve itici gördüklerini savunuyordum. Bunu da şu tür kaynaklardan yola çıkarak savunmuştum :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@Zeyno ve hâlâ haberi yok ama @Angelica 'yı özel jüri yapacağım ve üçümüz az ama öz isimler seçip sunarız sizlere :A normalde etkinliklerimde önerilerle liste oluşturuyorum ama 100 falan olur gerek yok :A ekranda olan 20-30 isim yeterli :A

:Aanacım neler planlıyosun yine ne yapacaz neler yapacaz haberimde yok kendimi sana emanet ediyorum :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
2020 Ocak ayında geçmişe dair birçok konu forumda silindi güncelleme nedeniyle o yüzden o da o konulardan biri olmalı uçup gitmiştir yani :A

Ama özetle şuydu; kadınların doğuştan biseksüelliğe yatkın olmalarından dolayı kendi cinsleriyle daha sıkı fıkı olabiliklerini ancak erkeklerde biseksüelliğe yatkınlığın kadınlara göre daha az olmasından dolayı daha keskin hatlarla kendi cinslerinden uzak durduklarını ve itici gördüklerini savunuyordum. Bunu da şu tür kaynaklardan yola çıkarak savunmuştum :A

Konular neden silindi ki?
Olabilir bilemiyorum. Erkeklerin tabularını yıkmamız gerekli o zaman. İlla iliski yaşa diyen yok. Dediğim övgü, kıyas, değerlendirme. Değişime açık olalım.:A
------

Geçen sefer hevesle olurum dedi, başladığı gün kaçıp gitti :A o sabıkalı yine kaçar :A

Anladım. Sen daha deneyimlisin tabi. Haklı sebebin varmış.:D

• Güldürdün
Reactions: Dosi