2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Yarı Final | 'If I Can't Have You' vs '7 rings'

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen bile bu cenenle sampiyon olamamissan zaten ümidi coktan kesmek gerek. :A @Ahmed

Sia da 5. hafta elenmisti benim sezonumda, Sertab'la ikisini birden sutladim. :Z

Şampiyon etmek için uğraşmamıştım sadece final görsün istedim bu şahane sesin.:A

@Ahmed 'ede ateş ettin demek. Sia'ya böle laf ediyorsan kudurmaktan patlıyorsun demektir:A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Ahmed

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Türkçe parça karşısında ne koysan koy zaten kaç adım geriden gelir. Tek istisna Rihanna.
Çünkü forumun bütük çoğunluğu türkçe ağırlıklı hatta baya büyük çoğunluğu. Ve Ariana bir Rihanna değil kapasite ve bilinirlik açısından. Normal durumda kazabailir ama forumu baz alırsak zor. :D
Ariana'nın en iyi sayılmayacak şarkısı ile finale çıktım. Hatta ilk 5'e girmez o şarkı. Focus'tu galiba. Tabi ki alır bu durumda. En iyiler kapışsa alamaz:A
Ben diyorum ki 15 haftalık MS serüveninde Gökhanla Ariana'yı kendi haline bıraksanız Gökhan alır. Umut diyor ki ben finalde oy toplasam şampiyon olamazdın :A Demek ki kazanmak için oy toplamaya ihtiyaç duyuyor, bu da benim hak ettiğimi gösteriyor :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben diyorum ki 15 haftalık MS serüveninde Gökhanla Ariana'yı kendi haline bıraksanız Gökhan alır. Umut diyor ki ben finalde oy toplasam şampiyon olamazdın :A Demek ki kazanmak için oy toplamaya ihtiyaç duyuyor, bu da benim hak ettiğimi gösteriyor :A

Ben öyle bi şey demedim. Sadece doğru recap ile insanları etkiliyroum tek etkim bu olur.:A Ariana'nın ortalama ve yeni çıkmış bi şarkısına karşı yarıştın sana bu şekilde şans tanıdım ve 1. Oldun. Ağla :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben öyle bi şey demedim. Sadece doğru recap ile insanları etkiliyroum tek etkim bu olur.:A Ariana'nın ortalama ve yeni çıkmış bi şarkısına karşı yarıştın sana bu şekilde şans tanıdım ve 1. Oldun. Ağla :A
Niye ağlayayım, ben şampiyonum, sen ikincisin. Sen ağla :A

Gayet de onu ima ettin, hiç çevirme. :A Zaten finale çıkabilmek için en iyileri harcadın, yoksa çıkamayacaktın. Bana şans tanıdığın yok yani :A Söke söke şampiyon oldum :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Niye ağlayayım, ben şampiyonum, sen ikincisin. Sen ağla :A

Gayet de onu ima ettin, hiç çevirme. :A Zaten finale çıkabilmek için en iyileri harcadın, yoksa çıkamayacaktın. Bana şans tanıdığın yok yani :A Söke söke şampiyon oldum :A

Söke söke demeyelim şimdi. 5 sezon boyunca yarı finale çıkıp hiç şampiyon olamadığın için halkın halkın sana acıması sonucu 1. Oldun diyelim:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Söke söke demeyelim şimdi. 5 sezon boyunca yarı finale çıkıp hiç şampiyon olamadığın için halkın halkın sana acıması sonucu 1. Oldun diyelim:A
2864215_o188c.jpg

• Olmamış
Reactions: sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şampiyon etmek için uğraşmamıştım sadece final görsün istedim bu şahane sesin.:A

@Ahmed 'ede ateş ettin demek. Sia'ya böle laf ediyorsan kudurmaktan patlıyorsun demektir:A
Aaa siz yinemi bu olayda kapısıyorsunuz :A :A :A

@Bully a artık MS de bir şampiyonluk kupası vermek için bizzat göreve gelmiş ilk sunuculuğumda kavuşturmuştum :A @xemrexxx de bir diğer Benim Albümüm yarışmasındada @xemrexxx şampiyonlukları yine benim göreve gelmemle almıştı @sokak sanati o yıllar bu olaya algı oluştururdu :A :A :A @kerem @Forumdash

@mrt-06 Kurgu senaryo açığa çıakrıcam derdi :F :F :F @bazinga da siz elendikçe gelir Erol taş gibi gülerdi @denizz19 @mrt-06 @Bully üçlüsüne Emre Altuğlu sezonda özellikle :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa siz yinemi bu olayda kapısıyorsunuz :A :A :A

@Bully a artık MS de bir şampiyonluk kupası vermek için bizzat göreve gelmiş ilk sunuculuğumda kavuşturmuştum :A @xemrexxx de bir diğer Benim Albümüm yarışmasındada @xemrexxx şampiyonlukları yine benim göreve gelmemle almıştı @sokak sanati o yıllar bu olaya algı oluştururdu :A :A :A @kerem @Forumdash

@mrt-06 Kurgu senaryo açığa çıakrıcam derdi :F :F :F @bazinga da siz elendikçe gelir Erol taş gibi gülerdi @denizz19 @mrt-06 @Bully üçlüsüne Emre Altuğlu sezonda özellikle :A :A :A

@Bully ile @xemrexxx 'nin başka türlü şampiyon olması mümkün değil zaten. İlla içerde bi tanıdık olacak ki torpil yapsın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ariana'yı elestirecegim tek konu seksi olmaya çalışırken komik olması. Bana hiç seksi gelmiyor. Zaten bu da göreceli bi şey.:F
Aynen ya 7 rings’in klibinin yarısında şu pozisyonda... ve komik duruyor cidden. :A

images
Kadınsı olmadığından kaynaklanıyor hala çocuk gibi göründüğünden 4-5 yasında küçük kız çocuklarıyken yapardık kıafetler giyer vsyle komik görünürdük Arianada öyle 5 yaşında bir kız çocuğu annesinin makyaj takımıyla evde giysilerle dans ediyor gibi komklik ordan geliyor :A :A :A @Ahmed @kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadınsı olmadığından kaynaklanıyor hala çocuk gibi göründüğünden 4-5 yasında küçük kız çocuklarıyken yapardık kıafetler giyer vsyle komik görünürdük Arianada öyle 5 yaşında bir kız çocuğu annesinin makyaj takımıyla evde giysilerle dans ediyor gibi komklik ordan geliyor :A :A :A @Ahmed @kerem

Çocuksu görünmesi konusunda haklı. Kadınsı değil bu kız:bhr:

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...