2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Yarı Final | 'If I Can't Have You' vs '7 rings'

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Fav10.net'in klasiği olan En Favori Yabancı Şarkı etkinliğimiz final turları ile hız kesmeden devam ediyor.

Yarı final 2 gruptan oluşacak ve her gruptan daha yüksek oy alan iki şarkı büyük finalde karşı karşıya gelecek.

Yarı finalin ilk grubunda bizi Ariana Grande ve Shawn Mendes'in sevilen hitleri 7 rings ile If I Can't Have You karşılıyor...

En Favori Şarkı 2019 Yarı Final Adayları:

Ariana Grande - 7 rings

Shawn Mendes - If I Can't Have You

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2 tane Shawn şarkısı yarı finale çıktı demek. 7 Rings finali garantiledi ama B grubunda kan çıkacak. Merakla bekliyorum olacakları.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
7 Rings dedim. Ariana'nın albümde ki en iyi şarkı.:Z

• Olmamış
Reactions: kerem

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Ariana’nın en iyileri arasına adını yazdıran 7 rings. :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Sarkilari ve tarzi bana hitap etmiyor, bazilarimizin kiz sarkilari diye asagiladigi sarki ve sarkicilarin en büyük örnegidir bu kiz. Sarkilarinda ne buluyorsunuz anlamiyorum. Güzel olsa hani bir sey demeyecegim de. :A
Hayır hitap etmiyorsa anlayabilirim ama “Ariana gibi biri” deyince karakteri ile ilgili şeyler geldi aklıma. :A Neyse sen zevksizliğini kabul et ve finalde hangisini seçeceğine karar ver. :Z

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sarkilari ve tarzi bana hitap etmiyor, bazilarimizin kiz sarkilari diye asagiladigi sarki ve sarkicilarin en büyük örnegidir bu kiz. Sarkilarinda ne buluyorsunuz anlamiyorum. Güzel olsa hani bir sey demeyecegim de. :A

Ariana'nın sesi yeter be. Yetenek abidesi ses konusunda. Görüntüsü en son sırada kalır yetenekleri arasında.:A Billie gibi keş keş şarkılar söyleyen birinden kat kat iyidir:Z

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,726
Puanı
1,060
Hayır hitap etmiyorsa anlayabilirim ama “Ariana gibi biri” deyince karakteri ile ilgili şeyler geldi aklıma. :A Neyse sen zevksizliğini kabul et ve finalde hangisini seçeceğine karar ver. :Z
Ariana'nın sesi yeter be. Yetenek abidesi ses konusunda. Görüntüsü en son sırada kalır yetenekleri arasında.:A Billie gibi keş keş şarkılar söyleyen birinden kat kat iyidir:Z
Finalde oy vermediklerim kalirsa ben yokum zaten. :A

Ariana'nin sarkilari bildigimiz kiz sarkisi iste. Klipleri, sesi ve görüntüsü de öyle barbie gibi pembe pembe. Her seyi kötü yani, asla bana hitap etmiyor. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ariana'nin sarkilari bildigimiz kiz sarkisi iste. Klipleri, sesi ve görüntüsü de öyle barbie gibi pembe pembe. Her seyi kötü yani, asla bana hitap etmiyor. :A

Ariana'ya laf atıyorsun ama bu şarkısına değil. Sadece bu şarkısına laf atsan tamam ama Onlarca şarkısı var kızın. Hepsini harcayamazsın:A Harcatmayız:A

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710

Ariana'ya laf atıyorsun ama bu şarkısına değil. Sadece bu şarkısına laf atsan tamam ama Onlarca şarkısı var kızın. Hepsini harcayamazsın:A Harcatmayız:A

+++++

Şu iki şarkıdaki vokalliğine de laf atacaksan yok artık kerem :A Klipleri de üst seviye ayrıca :A

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
7 rings
Diğer şarkısı da kesin çıkardı başka grupta olsaydı. Harcadılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...