En Favori Türk Müzik Grubu | Yarı Final Duman - Seksendört

Finale kim çıksın?

• Duman

Oy: 13 38.2%
  • Seksendört

Oy: 21 61.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tutmamış bu sefer, fark daha çok açılmış :( @S.G.A.T. @XanTier Neyse forumun zevksizliği bir kez daha tescillenmiş oldu :A

Kim tepki gösteriyor, tepki gösterenler zevksizdir zaten :A

Gözüme öyle bir antipatik geldin ki şu Seksendört'ü desteklemenle All Star'da Erkin Koray'dan desteğimi çekeceğim Seksendört'e bu kadar bayılan biri Erkin babayı seviyor olamaz bir yanlışlık var bu işte :A

84 benim en sevdiğim yerli gruptur o yüzden bu bahsi tartışmaya açmayalım en iyisi. :A Şu parçanın güzelliğine bak, sırf bu bile başlı başına sebep:

Bu da değeri bilinmeyen harika bir parça, şu giriş müziğinin etkileyiciliği bile bambaşka

Şampiyonluk yakın
Meşaleleri Yakın
Seksendört için
Manga'yı da yakın :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
84 benim en sevdiğim yerli gruptur o yüzden bu bahsi tartışmaya açmayalım en iyisi. :A Şu parçanın güzelliğine bak, sırf bu bile başlı başına sebep:

Bu da değeri bilinmeyen harika bir parça, şu giriş müziğinin etkileyiciliği bile bambaşka

Şampiyonluk yakın
Meşaleleri Yakın
Seksendört için
Zaten bir Ölürüm Hasretinle çıkarmışlar onun ekmeğini yiyorlar kaç yıldır :A Ama rahat 5-10 tane şarkısı var Duman'ın Ölürüm Hasretinle'den daha güzel. O kadar fark var aralarında ama siz Duman'ın değerini bilmiyorsunuz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bir Ölürüm Hasretinle çıkarmışlar onun ekmeğini yiyorlar kaç yıldır :A Ama rahat 5-10 tane şarkısı var Duman'ın Ölürüm Hasretinle'den daha güzel. O kadar fark var aralarında ama siz Duman'ın değerini bilmiyorsunuz :A

Şampiyonluk yakın
Meşaleleri Yakın
Seksendört için
@Tolstoyevski haklı :Z ne Ölürüm Hasreti sadece çıkarmışlar @MasacRE- :eek:

Adamlar hala güncel geçen yaz ayının önemli şarkılarından birine imza attılar çok sık duydum :bhr: Sizin Duman nerede çoktan Duman olmuşlar :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski haklı :Z ne Ölürüm Hasreti sadece çıkarmışlar @MasacRE- :eek:

Adamlar hala güncel geçen yaz ayının önemli şarkılarından birine imza attılar çok sık duydum :bhr: Sizin Duman nerede çoktan Duman olmuşlar :A :A :A
Merak etme Seksendört'ü de biliyorum ben diğer tarafı dinlemeden konuşmuyorum :A Ölürüm Hasretinle'den iyi 10 şarkı sayarım demiştim, Yorma'dan iyi de 30 tane falan sayarım :A 4-5 yılda bir albüm çıkarıyorlar işte en son 2013'de çıkardılar seneye gelecek büyük ihtimal yeni albüm duman olduğu falan yok yani :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Merak etme Seksendört'ü de biliyorum ben diğer tarafı dinlemeden konuşmuyorum :A Ölürüm Hasretinle'den iyi 10 şarkı sayarım demiştim, Yorma'dan iyi de 30 tane falan sayarım :A 4-5 yılda bir albüm çıkarıyorlar işte en son 2013'de çıkardılar seneye gelecek büyük ihtimal yeni albüm duman olduğu falan yok yani :A
Biri 2017 yılında hala hit şarkı çıakrıyor diğerleri 5 yıla yakındır yok bu anket oylaması 20 ye 12 olmalıydı 2 oy sadakamız olsun ayoll :A :A :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
@Tolstoyevski Azap tarzı damar rock parçalarının kralı Duman. :D
bir dinle mesela. Azap müzik olarak da, söz olarak bayağı altında kalır. Solist farkını söylemiyorum bile.
Ve bu tarzın bence türkçe en iyisi.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski Azap tarzı damar rock parçalarının kralı Duman. :D
bir dinle mesela. Azap müzik olarak da, söz olarak bayağı altında kalır. Solist farkını söylemiyorum bile.
Ve bu tarzın bence türkçe en iyisi.

Duman'ı da severim herhangi bir karşıtlığım yok ama söz konusu rakip Seksendört olunca, hayır bence Seksendört çok daha iyi. :D

Ve görüldüğü üzere Seksendört dumanı darmaduman etmiş. :A Yarışa 5-0 önde mi başlamıştı Duman?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Duman'ı da severim herhangi bir karşıtlığım yok ama söz konusu rakip Seksendört olunca, hayır bence Seksendört çok daha iyi. :D

Ve görüldüğü üzere Seksendört dumanı darmaduman etmiş. :A Yarışa 5-0 önde mi başlamıştı Duman?
Forum zevki maalesef. Yapacak bir şey yok. Hatırlamıyorum. nasıl başladığını :D
Duman'a karşı Seksendört daha iyi deyince benim kafa gidiyor işte. :D Deme onu, kendi zevkin tamam :A Azap seviyorsun, Yanıbaşımdan varken. Ben ne diyeyim :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Seninle bir müzik zevki konusunda bu kadar taban tabana zıt durumda olacağımı hiç tahmin etmezdim. Resmen pop şarkıcılarına daha iyi diyosun :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Seninle bir müzik zevki konusunda bu kadar taban tabana zıt durumda olacağımı hiç tahmin etmezdim. Resmen pop şarkıcılarına daha iyi diyosun :A
Pop müziği niye bu kadar eziyorsun? Diğer şarkı türleri ile ilgili bir fetişin mi var? Hayatında hiç Göksel, Gökhan Türkmen, İrfan Özata, Emre Kaya, Aydın Kurtoğlu, Oğuzhan Koç, Erdem Kınay, Birol Giray dinlemedin mi?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Pop müziği niye bu kadar eziyorsun? Diğer şarkı türleri ile ilgili bir fetişin mi var? Hayatında hiç Göksel, Gökhan Türkmen, İrfan Özata, Emre Kaya, Aydın Kurtoğlu, Oğuzhan Koç, Erdem Kınay, Birol Giray dinlemedin mi?
Dinledim ve beğenmedim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Seksendört'ün pop ile alakası yok, son şarkıları filan beni ilgilendirmez ben genele baktığımda rock görüyorum ama buna pop rock da diyebilirsiniz fakat Azap, Eller Günahkar ve başyapıtı Ölürüm Hasretinle gibi parçaları pop kültürüyle kıyaslanamaz, Serdar Ortaç nere 84 nere. :D

Tabi bir de bunu bana bir Aleyna Tilki hayranının söylemesi daha büyük bir çelişki :A Pop dediğin Sen Olsan Bari'dir, Azap değil.